خرید ممبر پیام رسان سروش

بدون نظر آموزش ها و ترفندها, بازاریابی شبکه های اجتماعی

خرید ممبر سروش

memeber soroush

 

خرید ممبر پیام رسان سروش

افزایش تعداد اعضای کانال یا خرید ممبر سروش یکی از موردهایی هست که مدیران کانال در این پیام رسان سروش به دنبال آن هستند و  شما با مراجعه به وب سایت مارکتینگ 98 میتوانید برای کانال و گروه خود ممبر خریداری کنید

در واقع اولین چیزی که در نگاه کاربران تاثیر میگذارد تعداد اعضای یک کانال است. چرا که کسانی که وارد کانال شما می شوند آنچه بیشتر به چشم می آید و کاربر را ترغیب به ماندن در کانال می کند تعداد ممبر آن کانال است. باید ممبرهایی واقعی و ایرانی خریداری کنید ممبرهایی که فعال باشند و ریزش کمی داشته باشند. چون باید بازدید از پست ها بیشتر شود و در نتیجه می توانید تبلیغات مختلف را بگیرید و در کانال خودتان قرار دهید و از این راه کسب درآمد داشته باشید.

خرید ممبر واقعی سروش

تعرفه های افزایش ممبر سروش از 40 تا 120 تومان متغییر هست و بستگی به فیک و واقعی بودن ممبر دارد

خرید ممبر کانال سروش به چند روش انجام می شود

می توانید به صورت اختیاری و دستی ممبر جذب کنید یا به صورت اجباری و با ربات. ممبر اختیاری هزینه بیشتری نسبت به ممبر اجباری دارد چرا که ممبر ها به اختیار خود وارد کانال می شوند پس در نتیجه ریزش تا حد بسیار زیادی پایین می آید.
ویو پست ها در این روش اختیاری بسیار بالاست و بعد از عضویت کاربر در کانال پست های شما بازدید می خورد.

خرید ممبر فیک سروش

در روش اجباری هزینه خیلی کمتری نسبت به اختیاری پرداخت می کنید. سرعت ممبرگیری خیلی سریعتر است ولی ریزش آن کمی بالاتر است. در روش اجباری از ابتدای عضویت کاربر پست ها بازدید نمی خورند اما بعد از مدتی و زمانی که کاربر متوجه عضویت در کانال می شود به مرور بازدید بالا می رود.

با مراجعه به وب سایت مارکتینگ 98 می توانید درخواست افزایش ممبر کانال و گروه خود را ثبت نمایید

تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *