14 نظرات بازاریابی اینترنتی

کسب درآمد از آپارات

کسب درآمد از آپارات چگونه است ؟ درآمد از آپارات چقدر است؟ نحوه افزایش بازدید و فالوور آپارات و اینکه چه محتوایی تولید کنیم در اینجا پاسخ همه سوالات را برای درآمدزایی از آپارات دریافت خواهید کرد.

کسب درآمد از آپارات یکی از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی می باشد درآمد زایی از آپارات و یوتیوب با تولید محتوا به راحتی امکان پذیر است . با آموزش نحوه درآمدزایی از آپارات با مارکتینگ 98 همراه باشید.

کسب درامد با گوشی از آپارات

دوست دارید کسب درآمد از آپارات با گوشی داشته باشید و به درآمد میلونی برسید؟ طرح کسب درامد اپارات سرویس حمایتی تولیدکنندگان محتوای ویدیویی می‌باشد. بر اساس این سیستم، بین ۵۰ تا ۷۰ درصد از درآمد حاصل از نمایش تبلیغات به حساب شما واریز میشود فیلم آموزش فعالسازی کسب درآمد از آپارات را مشاهده کنید.

جهت خرید بازدید آپارات کلیک کنید

درآمد از آپارات چقدر است

درآمد از آپارات بابت هر 1000 بازدید از ویدیو، 10 الی 35 هزار تومان می‌شوید. پرطرفدار ترین کانال های آپارات در حال حاضر، به مبلغ ماهی 130 میلیون تومان در ماه کسب درامد رسیده اند.

در حال حاضر آپارات، تقریبا هر ماه، با بیش از 10000 کانال و تولید کنندگان محتوا، تصویه حساب می‌کند. این یعنی اگر ویدیوی شما به بازدید 100000 تایی برسد، می‌توانید 800000 تومان از طرف آپارات برداشت کنید. نکته قابل توجه در رابطه با آپارات این است که این پلتفورم، معمولا 30 تا 50 درصد هزینه تبلیغات را از حساب شما کم می‌کند و در نهایت زمانی که کانال شما موفق به کسب 400 هزارتومان درامد از طریق محتوا سازی شد، به شما امکان برداشت وجه را می‌دهد.

قوانین درامد زایی اپارات

قوانین درامد زایی اپارات و کسب درآمد برای تولیدکنندگان ویدیویی در آپارات به گونه‌ای است که هر فردی با تولید محتوای اصیل و جذاب، می‌تواند از طریق این پلتفرم درآمد کسب کند. در ادامه به شرایط کسب درآمد از آپارات برای تولیدکنندگان ویدیویی اشاره می‌کنیم:

 1. حداقل تعداد دنبال کننده ها: باید حداقل 200 دنبال کننده داشته باشید.لینک خرید فالوور آپارات
 2. رسیدن به 3000 ساعت واچ تایم در سه ماه: برای کسب درامد از اپارات باید در سه ماه، تعداد واچ‌تایم ویدیو های خود را به 3000 ساعت در طول مدت سه ماه برسانید. خرید واچ تایم آپارات
 3. رعایت قوانین و مقررات: برای کسب درآمد از آپارات، باید با قوانین و مقررات این پلتفرم آشنا باشید و آنها را رعایت کنید. شما نمی‌توانید محتوای غیر اخلاقی و غیر قانونی تولید کنید.

افزایش بازدید و دنبال کننده آپارات

برای عضویت در سیستم کسب درآمد از آپارات شما باید حداقل 200 تا دنبال کننده آپارات و 500 هزار بازدید ویدیو داشته باشید برای رسیدن به درآمدزایی سریع و رشد کانال خود می توانید با خرید بازدید آپارات در کمترین زمان ممکن به کسب درآمد برسید و بازدید ویدیو خود را در آپارات افزایش دهید

افزایش بازدید آپارات

کسب درآمد از آپارات چگونه است؟

کسب درآمد از آپارات به افراد این امکان را می‌دهد تا با انتشار ویدیو در کانال کسب درآمد کنند. سیستم کسب درآمد در آپارات برای حمایت مالی از تولیدکنندگانِ محتوای ویدیویی طراحی ‌شده است که بر اساس آن تولید‌کنندگان، به کمک امکانات و ترافیک آپارات محتوای خود را به نمایش می‌گذارند و در کمترین حالت 50 درصد از سود حاصل از نمایش تبلیغات در آپارات را شریک می‌شوند.

پیشنهاد می کنیم کسب درآمد از اینستاگرام را هم مطالعه کنید

اگر کانال پربازدیدی در این سرویس دارید و ویدیوهای اختصاصی فراوانی تولید می‌کنید، قابلیت کسب درآمد با آپارات می‌تواند بسیار به کارتان بیاید. حتی اگر هنوز کانال ویدیویی ندارید، نگران نباشید؛ چرا که همین امروز می‌توانید برای ساخت آن به صورت رایگان اقدام کنید.

پردرآمدترین کانال های آپارات

پردرآمدترین کانال های آپارات و مبلغ درآمدزایی را با چند مثال واقعی از درآمد چند کانال در ماه اول خدمت شما ارائه می‌کنیم:

کانال مارکتینگ 98 در آپارات را دنبال کنید

به عنوان مثال، یک کانال آموزشی که در حوزه آموزش و تدریس دروس ابتدایی فعالیت می‌کند، در ماه گذشته بالاترین درآمد آپارات را داشته و حدود ۷۳ میلیون درآمد ماهیانه از آپارات داشته است.

پردرآمدترین کانال های آپارات

همچنین گیمرها و افراد علاقمند به بازی‌های کامپیوتری نیز معمولا درآمدهای خوبی از طریق آپارات کسب می‌کنند یکی از کانال‌های مربوط به گیم حدود ۷۷ میلیون تومان فقط از طریق نشر محتوا درآمد داشته است

آموزش صفر تا 100 درآمدزایی از آپارات

صفر تا صد درامد از اپارات را آموزش دادیم برای کسب درآمد با آپارات کافی است مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

به صفحه درآمدزایی بروید. بر گزینه «کسب درآمد از آپارات» کلیک کنید.

نوع فعالیت خود را به عنوان تولیدکننده و یا بازنشرکننده محتوا تعیین کنید

کسب درآمد از آپارات

عضویت شما بر مبنای تولید کننده یا بازنشر کننده شرایط متقاوت و نحوه پرداخت متفاوتی را داراست

بعد از ارسال درخواست و تکمیل اطلاعات از طریق آپارات، کانال شما بررسی و نتیجه آن از طریق ایمیلی که وارد کردید به شما اطلاع داده می‌شود.

تفاوت بازنشر کننده ویدیو و تولید کننده محتوای ویدیویی

باز نشر کننده محتوا: کاربری است که تمام محتواهای کانالش صرفا تولید خودش نیست و ممکن است آن‌ها را از هر منبعی بارگذاری کند.

تولید کننده محتوا: کاربری است که تمام ویدیوهای بارگذاری شده در کانالش را خودش تولید‌کرده است.

چنانچه بازنشر کننده ویدیو باشید کانال شما باید شرایط زیر را دارا باشد:

آپارات نیز برای عضویت در برنامه کسب درآمد حداقل‌هایی را در نظر گرفته‌است که برای بازنشرکنندگان به شرح زیر است:

 • حداقل ۲ هزار دنبال کننده داشته‌باشد.
 • حداقل ۵ هزار ویدیو در کانال بارگذاری کرده‌باشد.
 • بیش از ۸ میلیون بازدید کل داشته‌باشد.
 • بیش از ۲۰ هزار دقیقه ویدیو بارگذاری کرده‌باشد

چنانچه تولید کننده محتوا باشید کانال شما باید شرط زیر را دارا باشد:

 • حداقل ۱۰ ویدیوی تولیدی برای بررسی در کانال خود داشته‌باشید
 • شما باید 200 دنبال‌کننده ‌داشته‌باشید.
 • باید در سه ماه گذشته حداقل 3 هزار ساعت نمایش از کانال شما صورت گرفته باشد.

همانطور که از اعداد پیداست، آپارات به تولیدکنندگان محتوا کمک می‌کند تا راحت‌تر از کانال خود کسب درآمد کنند. آپارات قصد این را دارد که هر شخصی با حداقل شرایط ممکن در صورتی که تولید‌کننده محتوای ویدیویی است، بتواند از تولیدات خود کسب درآمد کند.

نحوه محاسبه درآمد از آپارات

شاخصRPM مشخص می کند که هر کانال بصورت متوسط به ازای هر هزار بازدید چه درآمدی کسب می‌کند. میانگین درآمد به ازای هر هزار بازدید کاملا به شکل سیستمی مشخص می‌شود.

نحوه محاسبه درآمد از آپارات

محاسبه این شاخص با تقسیم درآمد بر تعداد بازدید کانال در یک بازه زمانی مشخص بدست می‌آید. این عدد کاملا شناور است و به عواملی زیر وابستگی دارد :

 • نوع محتوای کانال
 • نوع و قیمت تبلیغات نمایش داده شده روی محتوای کانال
 • نرخ نمایش موفق تبلیغات در کانال

شروع درآمدزایی از آپارات

با افزایش بازدید کانال و دنبال کننده آپارات درخواست شما بررسی می‌شود و نتیجه آن از طریق ایمیلی به شما اطلاع داده می‌شود.

بعد از آنکه آپارات شما را در پلن کسب درآمد پذیرفت؛ بخشی حاوی جزییات درآمدی شما به داشبورد آپارات اضافه می‌شود تا بتوانید به وسیله آن به درآمد خود را به صورت لحظه‌ای و ماهانه ببینید.

همچنین ویدیوهای پردرآمد هفته و زمان تماشا، بازدید کل و درآمد شما از این ویدیوها را در این نمودار مشاهده می‌کنید.

کسب درآمد از آپارات
درآمد زایی از آپارات

پرداخت درآمد شما از آپارات هم به این صورت است که اگر حداقل مبلغ درآمدی شما در ماه به 150 هزار تومان برسد، در روز اول ماه به صورت خودکار به حساب شما ارسال می‌شود.

برای درآمدزایی در آپارات کافیست کمی خلاق باشید و پشتکار داشته باشید تا از ساعات آنلاین بودن خود درآمد کسب کنید.

درآمد کانال های بازنشر کننده محتوا چقدر است ؟

خب درآمد ما از آپارات بستگی به بازدید و تعرفه های تبلیغات در آپارات دارد،که در تصویر زیر تعرفه تبلیغات ویدیویی در آپارات را در سایت صبا ویژن مشاهده میکنید، که به طور میانگین برای هر نمایش 50 تومان می باشد

درآمد زایی از آپارات
درآمد زایی از آپارات

به فرض مثال اگر ما روزانه 100 هزار بازدید در آپارات داشته باشیم که 10 درصد درآمد تبلیغات به ما تعلق میگیرد، درآمد روزانه ما 500 هزار تومان می باشد.
100,000*5=500 هزار تومان

مهم ترین نکات برای ساخت ویدئو در آپارات

موضوع جذاب و به روزی انتخاب کنید. موضوعاتی مثل گیم پلی بازی ها، آموزش زبان های مختلف و انواع مهارت های کامپیوتری و آموزش تخصصی که بلدید را بگذارید و یا فیلم تمرینی از رشته های ورزشی که کار می کنید بسازید.
ویدئوها را با کیفیت بالا بگذارید. آپارات مثل اینستاگرام اکسپلور دارد و خودش به مخاطبین پیشنهاد می دهد. پس اگر ویدئو کیفیت بالایی داشته باشد بیشتر دیده می شود و می توانید بیشتر کسب درآمد کنید.
برای ویدئوها وقت بگذارید، محتوای جذاب، بیان شیوا، عکس ها و استیکرهای مناسب، ادیت ویدئوها، کیفیت صدای مناسب، تمام این عوامل از اهمیت بسیاری برای وایرال شدن ویدئوهای شما برخوردار است.

آموزش سئو و افزایش بازدید ویدیو آپارات

 • انتخاب عنوان و تصویر مناسب برای ویدیوها.
 • استفاده از محتوای مخاطب‌پسند و حرفه‌ای مانند استفاده از جلوه‌های بصری و گرافیکی
 • ترویج کانال از طریق معرفی آن در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها.
 • معرفی کانال در وبلاگ‌ها و یا وب‌سایت‌ها و دیگر ابزارهای بازاریابی.
 • عدم استفاده از تبلیغات درون ویدیویی و استفاده از اسپانسرهای جذب شده توسط خود کانال.
 • تولید محتوای مناسب برای نمایش تبلیغات برای جذب تبلیغ‌کنندگان سیستم تبلیغاتی آپارات.

کسب درآمد از استریم آپارات

آپارات دارای یک بخش با عنوان پخش زنده یا همان استریم است. نمی توان گفت درآمدزایی از این بخش آپارات قطعی و تضمینی ست اما فعالیت مستمر می تواند به کسب درآمد منجر شود.

کسب درآمد از استریم آپارات

فرض کنید که شما یک گیمر حرفه ای یا نیمه حرفه ای هستید. شما می توانید بازی خود را استریم کنید. در این بخش ابزارهایی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا یک لینک پرداخت حمایتی قرار دهید برای اینکه کاربران از شما حمایت کنند و برای شما پول واریز کنند.

شما باید برای عنوان ویدئو و همچنین توضیحات ویدئو یک متن متقاعد کننده انتخاب کنید؛ یعنی غیر تکراری باشد و کاربر را متقاعد کند که بازی شما را ببیند. برای ایده گرفتن در مورد این مسئله می توانید استریمرهای بزرگ دنیا را پیدا کنید یا استریمرهایی که بیننده زیادی در آن لحظه دارند را ببینید که از چه کلماتی برای عنوان خود استفاده کرده اند.

برای موفقیت بیشتر و کسب درآمد از استریم در آپارات سعی کنید بازی های پر طرفدار را انجام دهید. کاربرهای زیادی هستند که از این طریق کسب درآمد می کنند

روش های کسب درامد از آپارات

روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از آپارات وجود دارد. در زیر به برخی از این روش‌ها اشاره می‌کنم:

 1. تبلیغات: یکی از روش‌های اصلی کسب درآمد توسط آپارات، نمایش تبلیغات در ویدئوهای شماست. برای استفاده از این روش، می‌توانید با ثبت نام در برنامه پارتنری آپارات، تبلیغات را در ویدئوهای خود نمایش دهید.
 2. فروش محصولات: اگر شما یک کسب‌وکار دارید یا از محصولی خاص برای فروش استفاده می‌کنید، می‌توانید از طریق آپارات، محصولات خود را به فروش برسانید.
 3. سابسکرایبر: سابسکرایبرها افرادی هستند که برای دنبال کردن ویدئوهای شما، عضویت در کانال شما را انجام می‌دهند. با تولید محتوای مفید و مورد علاقه، می‌توانید تعداد سابسکرایبرهای خود را افزایش دهید و درآمد حاصل از آنها را به دست آورید.
 4. فروش محتوای دیجیتال: در آپارات می‌توانید محتوای دیجیتالی خود را نظیر کتاب الکترونیکی، آموزش، موسیقی و… را با معرفی کردن آن ها به کاربران ایرانی و خارجی، به فروش برسانید.

در کل، برای کسب درآمد از آپارات، شما بهتر است ابتدا یک جامعه رو به رشد از فالوئرهای قابل اعتماد داشته باشید و سپس از روش‌های گفته شده برای کسب درآمد استفاده کنید.

آموزش کسب درامد از آپارات

آموزش کسب درامد از آپارات یکی از راه‌های محبوب استفاده از ویدیو برای کسب درآمد است. برای شروع، باید یک کانال آپارات بسازید و به تولید محتوای جذاب و با کیفیت بپردازید. سپس می‌توانید از طریق تبلیغات پرداختی و یا فروش محصولات و خدمات خود درآمد کسب کنید.

برای این کار، ابتدا باید مخاطبان خود را هدف قرار دهید و محتوایی با کیفیت برای آن‌ها ارائه دهید. می‌توانید از شیوه‌های مختلفی برای تولید محتوا استفاده کنید، مانند آموزش‌های آنلاین، مستندها، ویدیوهای خنده‌دار و غیره.

همچنین، می‌توانید از تبلیغات پرداختی برای درآمدزایی استفاده کنید. در این روش، شما می‌توانید تبلیغات مختلف را در ویدیوهای خود قرار داده و به شما پرداخت شود. برای این کار، می‌توانید با شبکه‌های تبلیغاتی مختلفی همکاری کنید.

همچنین، می‌توانید از فروش محصولات و خدمات خود استفاده کنید. برای مثال، اگر شما یک فروشگاه آنلاین دارید، می‌توانید محصولات خود را در ویدیوهای خود معرفی کنید و به فروش برسانید. در کل، کسب درآمد از آپارات نیاز به تولید محتوای با کیفیت و جذاب دارد و باید با تلاش و پشتکار به آن برسید.

کسب درامد از آپارات به دو صورت می‌تواند باشد: درآمد حاصل از تبلیغات پرداختی و درآمد حاصل از فروش محصولات و خدمات.

در رابطه با تبلیغات پرداختی، شما می‌توانید با شبکه‌های تبلیغاتی مختلف همکاری کنید و تبلیغات آن‌ها را در ویدیوهای خود قرار دهید. در این روش درآمد شما بستگی به تعداد بازدیدهای ویدیو و تعداد کلیک‌هایی دارد که بر روی تبلیغات شما انجام می‌شود. تعداد بازدیدها و کلیک‌ها به عواملی مانند موضوع ویدیو، کیفیت تولید محتوا، تعداد دنبال‌کنندگان شما و زمان انتشار ویدیوهای شما بستگی دارد.

در رابطه با درآمد حاصل از فروش محصولات و خدمات، شما می‌توانید محصولات و خدمات خود را در ویدیوهای خود معرفی کنید. مثلاً اگر شما یک فروشگاه آنلاین دارید، می‌توانید محصولات خود را در ویدیوهای خود معرفی کرده و به فروش برسانید. برای این کار، شما باید لینک خرید مستقیم هر محصول را در توضیحات ویدیو قرار دهید. در کل، برای درآمد حاصل از آپارات، باید با تلاش و پشتکار به تولید محتوای جذاب و با کیفیت بپردازید و استراتژی‌های مناسب برای تبلیغات و فروش خود را اجرا کنید.

شاخص اندازه گیری درآمدی سایت آپارات به چه صورت است؟

شاخص‌های اندازه گیری درآمدی سایت آپارات به شکل زیر است:

1.CPM: هزینه‌ای که تبلیغ‌دهنده برای نمایش هر هزار بازدید صفحه تبلیغ پرداخت می‌کند.

2.CPC: هزینه‌ای که تبلیغ‌دهنده برای هر کلیک روی تبلیغ پرداخت می‌کند.

3.CPA: هزینه‌ای که تبلیغ‌دهنده برای هر عمل خاصی که کاربران انجام دهند (مثلاً خرید یا ثبت نام) پرداخت می‌کند.

درآمد حاصل از تبلیغات برای آپارات، از ترکیب مقادیر بالا و همچنین سیاست‌های تعرفه‌ای و توافقی با تبلیغ‌دهندگان به‌دست می‌آید.

کسب درامد با گوشی

کسب درامد با گوشی با ایجاد کانال و انتشار ویدئوهای خود، تبلیغات را در ویدئوهای خود نمایش دهید و درآمد کسب کنید. همچنین، شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای متنوع و مختلف برای تولید ویدئوهای با کیفیت و جذاب، مانند Kinmaster، پیکس آرت، ویوا ویدیو، اینشات و … استفاده کنید. با تولید ویدیو های جذاب و باکیفیت، بازدیدکنندگان بیشتری به کانال شما جذب می‌شوند و همین موضوع، اولین گام جهت افزایش کسب درآمد شما در این پلتفرم تبلیغاتی می‌باشد.

آپارات گیم چیست

آپارات گیم، یک سرویس پخش وبینارهای بازی و استریم (stream) بازی است که توسط مجموعه‌ ی آپارات ساخته شده است. این سرویس به شما امکان می‌دهد تا ویدئوهای بازی، استریم بازی، مصاحبه با سازندگان بازی، راهنمایی های بازی و سایر محتواهای مرتبط با بازی را مشاهده کنید. در واقع، سرویس آپارات گیم به شما اجازه می‌دهد تا به عنوان یک علاقه مند به بازی ها، به جامعه بازیکنان و مخاطبان آنها متصل شوید و همچنین قابلیت کسب درامد از آپارات را داشته باشید.

آپارات گیم در واقع با تقلید بی نظیری از برنامه توییچ توانسته است خود را در زمینه استریمنگ تا حد زیادی بر سر زبان ایرانیان بیندازد.

کسب درآمد از آپارات گیم

برای کسب درآمد از سرویس آپارات گیم، می‌توانید از راه‌های مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال:

 1. تولید محتوای و استریم کردن: شما می‌توانید ویدیوهای بازی خود را ضبط کنید و بر روی سرویس آپارات گیم بارگذاری کنید. همچنین می‌توانید بازی خود را برای مخاطبین و کاربران این حوزه، استریم کنید. در صورتی که ویدیوهای شما یا استریم شما مورد توجه قرار گیرد و تعداد بازدید‌ کافی ای را داشته باشد، می‌توانید درآمد قابل توجهی از این پلتفورم کسب کنید.
 2. حمایت از کانال شما: در سرویس آپارات گیم، کاربران می‌توانند از طریق حمایت مالی به کانال‌های مورد علاقه خود کمک کنند. شما می‌توانید برای کسب درآمد، از این قابلیت استفاده کنید و کاربران را تشویق به حمایت مالی از کانال خود کنید.
 3. سفارشی‌سازی محتوا: شما می‌توانید با انجام پروژه‌های سفارشی برای کاربران، درآمد خود را افزایش دهید. به عنوان مثال، می‌توانید برای یک بازی خاص، یک ویدیو راهنمایی سفارشی تهیه کنید و برای کاربرانی که به شما اعتماد کرده‌اند، آن را ارائه دهید.
 4. دریافت روبی: روبی یک واحد ارز دیجیتال می‌باشد که برای حمایت از استریمر ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با دریافت یک بار روبی، 30000 تومان، درامد کسب کنید. روبی تنها برای دریافت وجه نیست. بلکه یک سری استیکر متحرک نیز با خود به همراه دارد که جلوه بصری زیبایی برای کاربرانی که در حال دونیت کردن ان هستند، به نمایش می‌گذارد.

در کل، برای کسب درآمد از آپارات گیم، شما باید به کاربران خود نشان دهید که محتوای با کیفیتی را ارائه می‌دهید و این امر به تبلیغات و توانایی خلاقیت شما در تولید محتوا بستگی دارد.

کسب درامد از آپارات بهتر است یا یوتیوب؟

مقایسه درآمدزایی از آپارات و یوتیوب نیازمند بررسی مواردی مانند موضوع کانال، تعداد بازدیدها و سابسکرایب ها است. کسب درآمد از یوتیوب با آگهی های AdSense و تبلیغات ویدئویی انجام میشود همچنین با جذب حامیان خود می‌توانید از طریق خرید اشتراک ویدئوهای ویژه، درآمد بیشتری کسب کنید.

از طرفی، آپارات نیز در ایران، به عنوان یکی از محبوب‌ترین سایت‌های ویدئویی شناخته شده است و امکاناتی مانند تبلیغات درون ویدئویی، به شما اجازه می‌دهد تا در صورت داشتن محتوای جذاب، درآمد خوبی کسب کنید.

اگر بخواهیم کمی مختصر تر و مفید تر با شما صحبت کنیم، یوتوب برای اشخاصی که می‌خواهند درامد بیشتری داشته باشند به مراتب انتخاب بهتری است چون وجه دریافتی شما به دلار محاسبه می‌شود اما نمی‌توان منکر این قضیه شد که یوتیوب در ایران فیلتر است و تقریبا تمام روش های کسب درامد در این پلتفورم به روی کشور ما بسته شده است.

از طرفی کسب درامد از آپارات ممکن است کمی زمان بر، با مبلغی ناچیز باشد ( در ابتدای کار ) اما در عوض، این پلتفورم برای ایرانیان فیلتر نیست و همین موضوع یک امتیاز فوق العاده برای آپارات محسوب می‌شود.

به صورت کلی آپارات چه نکات مثبتی نسبت به یوتیوب دارد؟

آپارات به عنوان جایگزینی برای یوتیوب با هدف پوشش دادن محتوای فارسی و حفظ حریم خصوصی کاربران ایرانی و دیگر کشورها ساخته شده است. همچنین این پلتفرم قابلیت کسب درامد از اپارات را برای کاربران داخل ایران و خارج ایران، فراهم کرده است.

یکی از نکات مثبت آپارات نسبت به یوتیوب این است که در این وب‌سایت، محتوای فارسی و محتوای مرتبط با فرهنگ ایرانی بسیار زیاد است. به علاوه، طیف گسترده‌ای از موضوعات متنوع مانند موسیقی، فیلم، سریال، برنامه‌های تلویزیونی، ورزش، آموزشی و… در آپارات وجود دارد. یوتیوب نیز دارای محتویات وسیعی در این زمینه می‌باشد اما نمی‌توان گفت که به اندازه اپارات محتویات مرتبط با فرهنگ ایرانی را دارد.

آپارات امکانات امنیتی برابری برای حفظ حریم خصوصی کاربران خود نسبت به یوتیوب دارد. به عنوان مثال، کاربران آپارات دقیقا مانند کاربران یوتیوب، می‌توانند تنظیمات حریم خصوصی خود را به دقت تنظیم کنند و درخواست حذف ویدیوهای خود را از سامانه بدهند.

یکی از مزایای دیگر آپارات نسبت به یوتیوب این است که ویدیوها و محتوای آموزشی برای کاربران ایرانی در آپارات به صورت رایگان و بدون فیلتر است، در حالی که برای دسترسی به بعضی از محتواییات یوتیوب نیاز به خرید نسخه پرمیوم این برنامه دارید و همچنین باید VPN خوبی برای باز کردن سایت یوتیوب داشته باشید. به طور کلی هر کدام از این دو پلتفورم، یعنی آپارات و یوتیوب، مزایا و معایب خود را دارند و کاربران می‌توانند با توجه به نیاز خود، انتخاب مناسبی را انجام دهند.

آپارات در سال‌های اخیر با ارائه سرویس‌های جدیدی مانند پخش مستقیم ویدیو (Livestreaming) و ایجاد پنل تولید محتوای خلاق  (Creative Hub)، اقدام به جذب کاربران بیشتری کرده و توانسته است در برخی زمینه‌ها از یوتیوب پیشی بگیرد.

نتیجه گیری و تجربه شما از کسب درآمد اپارات

چیزی که در هر دوی این پلتفرم ها، یعنی آپارات و یوتیوب، مشخص است این است که برای کسب درآمد از این دو سرویس، نیاز است که به صورت منظم و با کیفیت، محتوای جذابی برای کاربران خود ارائه دهید و با استفاده از ابزارهای مختلف، تلاش کنید تا افزایش بازدیدها و جذب فالوورهای بیشتری را برای خود به همراه بیاورید.

5/5 - (4 امتیاز)
تگ ها
14 نظرات
 1. مارکتینگ 98

  سلام حامد عزیز , مسلما کسب درآمد دلاری از یوتیوب از آپارات بهتر است

 2. hamed gemer

  سلام میخواستم بدونم کسب در آمد از یوتیوب بهتره یا آپارات؟

 3. مارکتینگ 98

  سلام می توانید وارد پنل فالوور شوید و سپس خدمات آپارات را انتخاب کرده و خرید واچ تایم آپارات را انجام دهید توجه داشته باشید که برای افزایش واچ تایم ، زمان ویدیو شما باید بیشتر از 3 دقیقه باشد.

 4. امیر حسین

  افزایش واچ تایم آپارات را چطوری باید انجام بدم میشه راهنمایی کنید لطفا

 5. مارکتینگ 98

  سلام , برای کسب درآمد از آپارات , این تعداد بازدید کم است واقعا و باید ویدیو های جذاب بسازید تا بازدید بیشتری دریافت کنید

 6. سوال کننده

  سلام من ۳۱۵۸ بازدید دارم که مال دو ماه گذشته است و ۴۰۰۰ فالوور اما نمیدونم چرا میگه بازدیدت کمه همشونم واقعی هیچکدوم فیک نیست

 7. محمد رضا

  سلام.
  من یه ویدئو گذاشتم که ۱۰۰۰۰تماشا داشت
  میخاستم بدون اگه باز دوباره از اون ویدئو بزارم خوبه

 8. مارکتینگ 98

  سلام برای آپارات فقط بازدید انجام میشه ولی برای یوتیوب واچ تایم نیز امکان پذیر است

 9. Karma SR

  سلام
  اگه واسه ویدئوی 1 ساعته 3000 تا بازدید ازتون بخرم 3000 ساعت واچ تایمم پر میشه یا فقط بازدید خالیه

 10. مارکتینگ 98

  سلام , کسب درآمد از آپارات به این راحتی نیست و شما باید تولید محتوای جذاب داشته باشید خرید بازدید فیک آپارات هم مشکلی تا به امروز ایجاد نکرده است موضوع اشاره شده قوانین آپارات هم ربطی به بازدید نداره و منظورشون یک مورد دیگه است

 11. عطا ندائی

  با سلام
  ببخشید اگر آیارات بفهمه که بازدید فیک می گیریم از درامد زایی خارجمون می کنه اخه
  درضمن در بخش “قوانین تولیدکنندگان”نوشته “هرگونه خرابکاری در سیستم بازدید موجب حذف کانال از سیستم درآمدزایی می شود”.

 12. Abedi

  سلام خسته نباشی اگه میشه به این سوال من جواب بده ممنون میشم دوست عزیز
  لطفا کمک کنید چگونه محدویت 3 گیگ اپلود ویدیو اپارات غیر فعال کنم یا تعداد ویدیو رو کمک

  من امروز 3 گیگ اپلود کردم که این پیام رو داد

  کاربر گرامی شما حداکثر حجم یا تعداد مجاز روزانه را برای بارگذاری ویدیو استفاده کرده اید اگر برلی بارگذاری ویدیو تولیدی با کیفیت خود حجم بیشتری نیاز دارید به ادرس support [at] aparat [dot] com درخواست خود را ارسال کنید

  البته این نکته فراموش نکنید که کانال بنده بازنشر ویدیو هست و هنوز به حداقل ها شرایط درامد نریسیده

  لطفا کمک کنید من میخوام روزانه زیاد اپلود کنم

 13. مارکتینگ 98

  سلام این مورد بستگی به زمان ویدیو آپارات شما دارد

 14. علی

  چندتا بازدید سفارش بدم تا به 500 هزار ساعت واچ تایم اپارات برسم؟

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *