خرید واچ تایم آپارات

خرید واچ تایم آپارات در پنل آپارات سایت مارکتینگ 98 فعال شد خرید واچ تایم آپارات از 100 تا 4000 ساعت تماشای ویدیو آپارات امکان پذیر است برای افزایش واچ تایم آپارات از لینک زیر اقدام کنید یا وارد پنل مارکتینگ 98 شوید.

50 ساعت واچ تایم
19000 تومان
 • زمان شروع: حداکثر 3 ساعت
 • میزان ریزش: ندارد
 • کیفیت : بالا و ایرانی
 • سرعت ارسال : سریع
100ساعت واچ
33000 تومان
 • زمان شروع: حداکثر 3 ساعت
 • میزان ریزش: ندارد
 • کیفیت : بالا و ایرانی
 • سرعت ارسال : سریع
200ساعت واچ
64000 تومان
 • زمان شروع: حداکثر 3 ساعت
 • میزان ریزش: ندارد
 • کیفیت : بالا و ایرانی
 • سرعت ارسال : سریع

واچ تایم چیست؟

واچ تایم به مدت زمان دیده شدن یا نمایش یک ویدیو در اپارات و یوتیوب گفته میشود.با افزایش واچ تایم احتمال دیده شدن و زمان تماشای ویدیو شما توسط کاربران دیگر افزایش می یابد . یکی از شرایط درامد زایی از اپارات داشتن حداقل 3000 ساعت واچ تایم (زمان تماشا) در بازه زمانی ۳ ماهه است

واچ تایم آپارات رایگان

واچ تایم آپارات رایگان بدون نیاز به خرید واچ تایم آپارات ، بسته های خرید بازدید آپارات برای هر بازدید، 100 ثانیه واچ تایم به ویدیو شما اضافه خواهد شد. اگر نیاز به افزایش 3000 ساعت واچ تایم اپارات و افزایش زمان نمایش ویدیو برای کسب درآمد از آپارات دارید می توانید با خرید واچ تایم آپارات در کمترین زمان وارد بخش درآمدزایی از آپارات شوید

واچ تایم آپارات رایگان

خرید واچ تایم واقعی اپارات

هنگامی که به دنبال افزایش بازدید کننده برای ویدئوهای آپارات خود هستید، خرید واچ تایم واقعی آپارات یک گزینه بسیار موثر است. این سرویس برای کسب و کارها، بازاریابان و همچنین افرادی که به دنبال جذب مخاطبان بیشتر هستند، یک ابزار قدرتمند به حساب می آید.

استفاده از واچ تایم واقعی آپارات، به شما امکان دسترسی به کاربران فعال و واقعی را می‌دهد که با مشاهده‌ ویدیوهای شما، به گسترش سریع کانالتان کمک می‌کنند.

در مارکتینگ 98، کیفیت در اولویت قرار دارد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سرویس واچ تایم ما ریزش کم است. ما متعهد به ارائه خدماتی هستیم که نتیجه طولانی مدت دارند و در طول زمان پایدار می‌ماند.

واچ‌ تایم آپارات چیست

واچ تایم در آپارات نشان دهنده مدت زمان تماشای یک ویدئو توسط کاربر است. هرچقدر واچ تایم ویدئوی شما بیشتر باشد، به این معنی است که ویدئوی شما جذاب بوده است و توانسته تماشاگر را حفظ کند. واچ تایم یکی از معیارهای مهم میزان جذابیت محسوب می‌شود و در نتیجه یکی از معیارهای مهم برای کسب درآمد شما به شمار می‌رود که خودش باعث افزایش بیشتر بازدیدکنندگان می‌شود.

در اینجا مثالی ذکر می‌کنیم تا بیشتر با مفهوم واچ تایم آشنا شوید. مثلا اگر شما یک ویدئوی یک ساعتی تهیه کرده باشید و آن را در آپارات گذاشته باشید و کاربر ۲۰ دقیقه برای تماشای آن وقت بگذارد، واچ تایم این ویدئوی شما ۲۰ دقیقه در نظر گرفته می‌شود.

اهمیت واچ تایم آپارات

واچ تایم هر ویدیو تاثیر زیادی بر الگوریتم و اعتبار آن دارد و در نتیجه هرچه واچ تایم آپارات شما بیشتر باشد، درآمد شما هم به‌نسبت آن بیشتر خواهد بود و کاربران بیشتر تشویق می‌شوند که ویدئوی شما را ببینند. در اینجا لازم به ذکر است که یکی از شرایط خوب در آپارات داشتن حداقل ۳ هزار ساعت واچ تایم در زمان ۳ ماه است و شما با خرید واچ تایم آپارات میتوانید با سرعت بیشتری به این میزان دست پیدا کنید تا به درآمد برسید.

چرا باید خرید واچ تایم آپارات را انجام دهیم

حالا که متوجه شدید اهمیت واچ تایم در آپارات چیست، به اهمیت خرید آن در آپارات می‌پردازیم. خرید واچ تایم باعث افزایش محبوبیت کانال شما در آپارات می‌شود و شانس شما را در قرار گرفتن در رتبه‌های بالا در هنگام جستجو افزایش می‌دهد و آن را به‌عنوان یک کانال محبوب‌تر معرفی می‌کند. شما برای کوتاه کردن مسیر و رسیدن سریع‌تر به درآمدزایی در آپارات می‌توانید با خرید واچ تایم آپارات از سایت ما خیلی زود به این هدف برسید.

خرید واچ تایم آپارات

با خرید واچ تایم آپارات، ویدئوی شما در جاهایی مانند تبلیغات قبل از ویدئوی اصلی قرار می‌گیرد و این به شما کمک می‌کند که ویدئوهاتان بیشتر دیده شوند. دراین‌حالت تعداد مخاطبانی که ویدئوی شما را می‌بینند افزایش می‌یابند و در نتیجه واچ تایم شما زیاد می‌شود. بنابراین، شانس موفقیت شما در فروش محصول یا خدماتتان افزایش می‌یابد. برای همین ما به شما خرید واچ تایم واقعی آپارات را توصیه می‌کنیم.

در زمان خرید واچ تایم آپارات به چه نکاتی توجه کنیم

به هنگام خرید واچ تایم مهم‌ترین موردی را که باید در نظر بگیرید این است که از چه شرکتی اقدام به خرید واچ تایم می‌کنید. گرچه شرکت‌های زیادی این خدمات را ارائه می‌دهند، اما همه آن‌ها قابل اعتماد نیستند. بنابراین، شما باید در مورد شرکت تحقیق کنید و در مورد اعتبار داشتن شرکت مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید کنید.

یادتان باشد که یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها خرید واچ تایم ارزان است. علاوه بر این باید به طرح و خود شرکت هم توجه کنید که آیا این خرید ارزان تضمین هم در پی داشته باشد. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که سایت ارائه‌ کننده خدمات پشتیبانی خوبی را هم به شما ارائه دهد.

آیا خرید واچ تایم آپارات خطرناک است

خرید واچ تایم آپارات اگر از یک سایت معتبر باشد، هیچ خطری ندارد. به‌عبارت دیگر خرید واچ‌ تایم زمانی می‌تواند برای شما خطرناک باشد که شما خریدتان را از یک شرکت غیرقانونی انجام دهید. بنابراین رعایت نکاتی را که برای خرید واچ تایم آپارات ذکر شد را جدی بگیرید.

نکاتی برای تاثیرگذاری بیشتر خرید واچ تایم آپارات

برای تاثیرگذاری بیشتر واچ تایم مواردی هست که باید بسیار به آن‌ها توجه کنید. برای رسیدن به هدف مورد نظر خود که فروش خدمات یا محصول است بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید.

قلاب جذاب؛ اثرگذاری در اولین ثانیه‌های ویدئو

اول باید توضیح دهیم که منظور از قلاب چیست. قلاب به ۳ تا ۷ ثانیه ابتدای ویدئوی شما گفته می‌شود. این چند ثانیه اول برای جذب مخاطب شما بسیار اهمیت دارد. در این مدت ۳ تا ۷ ثانیه شما باید بتوانید مخاطب خود را طوری جذب کنید تا او تا انتهای ویدئو همراه شما بماند و ویدئو را ترک نکند.

استفاده از محتواهایی که واچ تایم بیشتری می‌گیرند

برای این مورد می‌توان به محتواهای سریالی اشاره کرد که نه‌تنها برای بازدیدکنندگان جذاب است، بلکه آن‌ها را با ویدئو درگیر می‌کند و احتمال دارد افراد بازدیدکننده زیادی را به شما وفادار نگه‌ دارد. همچنین مخاطبان بیشتری را به‌سمت شما جلب کند. بنابراین در چنین نوع محتوایی شما باید داستان یا سریال خوبی را بسازید تا بتوانید افراد زیادی را به‌تماشای ویدئوهای بعدی‌تان نیز دعوت کنید. این داستان سریالی می‌تواند آموزش درسی سریالی یا آشپزی سریالی باشد. شما با چند قسمتی کردن محتوای یک فیلم آموزشی و جذاب می‌توانید مخاطب خود را به ویدئوهای روزهای بعدتان هم دعوت کنید.

استفاده از تصاویر پشت صحنه برای جذب بیشتر مخاطب

محتوای مربوط به پشت صحنه نیز می‌تواند برای افزایش واچ تایم نتیجه ‌دهد. به‌عبارت دیگر بسیاری از افراد علاقمند به دانستن آنچه در پشت صحنه رخ می‌دهد، هستند. بنابراین، با این روش نیز می‌توانید برای مدت بیشتری، بازدیدکننده را در صفحه خود نگه‌ دارید. برای مثال اگر در پایان فیلم یک محتوا از پشت صحنه داشته باشید، می‌توانید مخاطب را برای دیدن پشت صحنه تا آخر ویدئو نگه دارید، زیرا بسیاری از افراد به دانستن آنچه پشت صحنه رخ می‌دهد، علاقمند هستند.

خرید واچ تایم آپارات چگونه انجام می شود؟

برای خرید واچ تایم آپارات ابتدا باید وارد پنل خدمات مجازی سایت مارکتینگ 98 شوید. سپس از میان پلتفرم‌های مختلف، پلتفرم آپارات را انتخاب کنید. یک پنجره برای شما باز می‌شود. در این قسمت، گزینه خرید واچ تایم را انتخاب کنید و براساس نیاز خود و هزینه‌ای که برای کار خود در نظر دارید، یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.

حالا در کادر سفید، آدرس لینکی را که می‌خواهید واچ تایم را برای آن بخرید کپی کنید. سپس شما وارد درگاه پرداخت می‌شوید و بعد از آن هزینه را پرداخت کرده و واچ تایم را خریداری می‌کنید.

چرا به مارکتینگ 98 برای خرید اعتماد کنیم

شما از طریق سایت مارکتینگ 98 می‌توانید با خیال راحت واچ تایم واقعی آپارات خود را براساس نیازتان خریداری کنید. مارکتینگ 98 ارائه دهنده اصلی خدمات آپارات مثل فروش فالوور واقعی اپارات و خرید واچ تایم آپارات سرویس ارائه می‌دهد. این سایت همچنین برای اینستاگرام، تلگرام و سایر پلتفرم‌ها خدمات ارائه می‌دهد.

خرید دنبال کننده آپارات

خرید فالور و دنبال کننده آپارات ارزان در کمترین زمان ممکن انجام میشود جهت خرید دنبال کننده آپارات لینک یا آیدی کانال آپارات را کپی کرده و در پنل ثبت کنید افزایش فالور آپارات به صورت فیک بوده و صرفا جهت جلب اعتماد کاربران می باشد و برای شروع کسب درآمد از آپارات می تونید 200 دنبال کننده رایگان بگیرید.

خرید ویو اپارات ارزان

خرید ویو اپارات ارزان و افزایش بازدید ویدیو آپارات شما با کمترین قیمت و فوری در پنل مارکتینگ 98 امکان پذیر است شما می توانید از فروش بازدید آپارات نیز کسب درآمد کنید.

خرید بازدید یوتیوب

خرید بازدید یوتیوب یا افزایش لایک ویدیو خود در سایت یوتیوب می توانید پس از ثبت نام در پنل شبکه های اجتماعی درخواست خود را جهت افزایش پخش ویدیو در سایت youtube ثبت نمایید در صورت تمایل جهت خرید بازدید اینستاگرام کلیک کنید

خرید بازدید یوتیوب

خرید سابسکرایب یوتیوب

خرید سابسکرایب یوتیوب یا فالوور کانال یوتیوب ، سرویس جدید پنل یوتیوب می باشد با خرید سابسکرایب یوتیوب , فالوورهای کانال شما افزایش یافته و فرصتی مناسبی برای کسب درآمد از یوتیوب را برای شما فراهم خواهد نمود.

5/5 - (2 امتیاز)
پنل خدمات مجازی مارکتینگ 98، خرید فالوو، ممبر، ویو و لایک ارزانمشاهده تعرفه ها
+
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x