خرید بازدید آپارات

خرید بازدید آپارات سبب افزایش بازدید ویدیو کانال شما در آپارات شده و با خرید فالوور و لایک آپارات توجه کاربران به بازدید ویدیو شما افزایش یافته و به راحتی می توانید کسب درآمد از آپارات را تجربه کنید خرید ویو آپارات، خرید لایک و دنبال کننده آپارات باعث تبلیغ رایگان ویدیو شما در آپارات شده و سبب افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر خواهد شد.

افزایش بازدید آپارات

نحوه خرید بسته های بازدید آپارات به این صورت است که شما در ابتدا تعداد ویو را انتخاب می کنید. سپس در فرایند خرید، در قسمت لینک ویدیو، URL پست آپارات خود را قرار داده و فرایند خرید را تکمیل می کنید. در نهایت افزایش بازدید آپارات شما فوری به کانال شما اضافه می شود.

خرید بازدید آپارات
نحوه خرید بازدید آپارات، حتما گوش کنید

خرید ویو اپارات

بازدید آپارات واقعی و با کیفیت فقط در سایت مارکتینگ 98 ارائه دهنده اصلی پنل خدمات آپارات برای خرید واچ تایم آپارات ، خرید لایک و کامنت آپارات می باشد . تعرفه خدمات آپارات به شرح زیر می باشد و امکان استفاده از api با تخفیف ویژه در پنل مارکتینگ 98 برای نمایندگان فراهم شده است.

سرور ارائه دهنده خدمات آپاراتپنل آپارات سایت مارکتینگ 98
زمان انجام سفارش هاآنی و خودکار
خرید واچ تایم آپاراتافزایش مدت زمان تماشا از 32 تومان
خرید فالوور آپاراتشروع قیمت از 8000 تومان
قیمت خرید لایک اپاراتقیمت از 12000 ت
قیمت خرید بازدید آپاراتشروع قیمت از 5000 تومان

سوالات متداول خدمات آپارات

در اینجا به سوالات پر تکرار شما کاربران گرامی در مورد خرید بازدید، واچ تایم و خدمات فالوور و لایک آپارات پاسخ داده شده است لطفا پادکست را به دقت گوش دهید و در صورت داشتن سوال از بخش نظرات با ما مطرح نمایید.

پادکست پاسخ به سوالات خرید خدمات آپارات ، لطفا گوش دهید
خرید ویو آپارات محدودیت دارد؟

خرید بازدید آپارات تا 500 هزار بازدید برای هر ویدیو قابل انجام است و محدودیتی ندارد

آیا برای خرید بازدید و فالوور آپارات نیاز به رمزعبور است؟

خیر, فقط لینک ویدیو و نام کاربری کانال آپارات را وارد کنید.

با خرید واچ تایم و بازدید آپارات میتونم کسب درآمد کنم؟

برای کسب درآمد از آپارات پیشنهاد ما خرید واچ تایم آپارات به جای خرید بازدید است هر چند می تونید هر دو مورد را باهم خرید کرده و استفاده کنید. تا سریع تر به نتیجه برسید.

افزایش واچ تایم آپارات چگونه است؟

برای افزایش واچ تایم آپارات و کسب درآمد می توانید از بسته های 100 تا 4000 ساعت واچ تایم استفاده کنید.

افزایش لایک آپارات چقدر موثر است؟

افزایش لایک ویدو آپارات = با افزایش رتبه سئوی ویدیو آپارات شما در گوگل

زمان انجام و تحویل سفارش خدمات آپارات چقدر است؟

انجام سفارش بین 12 تا 72 ساعت زمان میبرد.

خرید ویو آپارات و مزیت های آن

 • خرید بازدید آپارات ، سبب می شود تا اپارات ویدیو شما را در کنار ویدیوهای پربازدید به نمایش بگذارد و به کاربران هم پیشنهاد بازدید از ویدیو شما را بدهد
 • افزایش لایک آپارات باعث جلب توجه گوگل شده و باعث میشود تا ویدیو شما در صفحه اول گوگل دیده شود
 • افزایش بازدید ویدیو آپارات باعث خواهد شد تا دیگران ترغیب شوند از روی کنجکاوی هم که شده ویدیو شما رو تماشا کنند
خرید بازدید آپارات

خرید بازدید ویدیو آپارات از سایت مارکتینگ 98

پنل گزارش لحظه ای

از طریق پنل خدمات آپارات سایت مارکتینگ 98 آمار دقیق افزایش بازدید و فالوور کانال آپارات شما را به شکل لحظه ای در اختیارتان قرار میدهیم.

فالوور های واقعی و ایرانی

ما از فالوور های فیک برای افزایش دنبال کنندگان آپارات شما استفاده نمیکنیم، فالوورهای واقعی کانال شما را دنبال خواهند کرد و ویدیو های توسط اشخاص واقعی دیده خواهد شد.

خرید بدون واسطه

خرید خدمات آپارات به شکل مستقیم بوده و به همین دلیل دارای امکانات ویژه ای از قبیل امکان لغو سفارش، دارای تخفیف های ویژه و قیمت های ارزان و باورنکردنی می باشد.

امکان لغو سفارش

شما می توانید تا قبل از شروع انجام سفارش، از طریق پنل کاربری اقدام به لغو سفارش نمایید. پس از لغو سفارش، مبلغ به اعتبار حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.

امکان دریافت نمایندگی خدمات آپارات

در صورت نیاز، می توانید از طریق بخش وب سرویس یا api سفارش انبوه خود را ثبت کنید همچنین برای دریافت نمایندگی پنل آپارات و استفاده از تخفیفات ویژه می تونید از بخش پشتیبانی پنل تیکت ارسال نمایید.

کیفیت بالای خدمات آپارات

تمامی خدمات ارائه شده اعم از دنبال کننده، بازدید و لایک دارای بالاترین کیفیت ممکن می باشد.

خرید فالوور آپارات

خرید فالوور آپارات و افزایش دنبال کننده آپارات واقعی و فیک بعد از ساخت کانال آپارات مهم است با فالوور گیر آپارات بازدید کننده ویدیو های خود را رایگان افزایش دهید. افزایش دنبال کننده آپارات ایرانی را با قیمت ارزان در سایت مارکتینگ 98 می تونید خریداری کنید . مزیت های خرید دنبال کننده آپارات به شرح زیر است.

خرید فالور آپارات ، باعث بالا رفتن آمار بازدید کانال آپارات شده و امکان کسب درآمد از آپارات برای شما فراهم می شود

خرید دنبال کننده آپارات واقعی سبب اعتماد بیشتر کاربران به کانال آپارات شما شده و در نتیجه افراد بیشتری با کسب و کار شما آشنا شده و تبلیغات بسیار موثری برای شما به صورت رایگان فراهم خواهد شد.

تعداد فالوور کانال آپارات تاثیر مستقیم بر متقاعد کردن افراد دارد، در نتیجه با خرید فالوور اپارات از سایت مارکتینگ 98 تعداد دنبال کننده کانال را افزایش دهید تا کاربران آپارات بهتر به شما اعتماد کنند.

خرید فالوور آپارات با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت

خرید واچ تایم آپارات

خرید واچ تایم آپارات ارزان با در پنل آپارات سایت مارکتینگ 98 فعال شد خرید واچ تایم آپارات از 100 تا 4000 ساعت نمایش ویدیو آپارات امکان پذیر است برای افزایش واچ تایم آپارات و یوتیوب به پنل فالوور مراجعه کنید

واچ تایم آپارات رایگان بدون نیاز به خرید واچ تایم آپارات ، برنامه افزایش واچ تایم اپارات برای هر بازدید 100 ثانیه واچ تایم میزنه . اگر نیاز به افزایش 3000 ساعت واچ تایم اپارات و افزایش زمان نمایش ویدیو برای کسب درآمد از آپارات دارید می توانید با خرید واچ تایم آپارات در کمترین زمان وارد بخش درآمدزایی آپارات شوید

خرید لایک آپارات

با خرید لایک آپارات شما به راحتی می توانید میزان لایک ویدیو خود در این شبکه اجتماعی را بالاتر ببرید و به راحتی درآمدزایی کنید. افزایش لایک ویدیو آپارات = با افزایش رتبه و سئوی ویدیو آپارات در گوگل

مزیت های افزایش لایک در آپارات شامل موارد زیر است:

 • آمار بالای لایک های ویدیو در آپارات نشانگر اعتبار کانال شماست.
 • با خرید لایک آپارات، به کاربران می فهمانید که فیلم شما از جذابیت و محتوای خاص برخوردار است.
 • بالا بودن آمار لایک های ویدیو شما در آپارات سایر کاربران این شبکه را ترغیب میکند که ویدیو شما را باز کنند و به این ترتیب شاهد افزایش طبیعی و واقعی ویو و لایک ویدیو خود در آپارات خواهید شد .
 • ارسال لایک کننده های واقعی به ویدیو مد نظر شما که باعث افزایش دنبال کنندگان کانال شما در آپارات خواهد شد .
 • با افزایش آمار لایک کنندگان واقعی ویدیو آپاراتی شما ، توسط ربات هوشمند آپارات به طور خودکار به قسمت پیشنهادات سایر کاربران خواهید رفت و ویدیو شما در معرض نمایش هزاران کاربر دیگر قرار خواهد گرفت.

بهترین سایت خرید بازدید آپارات

با استفاده از سایت مارکتینگ 98 میتوانید به راحتی در آپارات پیشرفت کنید و خرید فالوور ، لایک و ویو پست شما راحت تر وارد ویترین آپارات میبرد و میتوانید کسب وکار خود را پیشرفت بدهید.

نحوه خرید بازدید آپارات

نحوه خرید بسته های بازدید آپارات به این صورت است که ابتدا وارد پنل خدمات آپارات شده و سپس در فرایند خرید، در قسمت لینک ویدیو، URL پست آپارات خود را قرار داده و فرایند خرید را تکمیل می کنید. در نهایت بسته بازدید آپارت شما فوری به ویدیو شما اضافه می شود.

خرید بازدید آپارات

افزایش دنبال کننده آپارات

افزایش دنبال کننده و فالوور واقعی در آپارات و شبکه های اجتماعی علاوه بر برنامه‌ریزی و تعهد دقیق برای تولید محتوا نیاز به صبر زیادی داره، شما باید روی اصول رشد در شبکه های اجتمائی مثل انتخاب تیتر و کلیدواژه های مناسب، تولید محتوای حرفه ای و تبلیغات هدفمند تمرکز کنید که طبیعتا هزینه های زیادی به همراه خواهد داشت.
به همین دلیل هست که شاید یکی از عالی‌ترین راه‌ها برای افزایش دنبال کنندگان در شبکه های اجتمائی کمک گرفتن از پنل خدمات شبکه های مجازی باشه!
پنل خدمات مجازی مارکتینگ 98 این امکان رو در اختیار شما میگذاره تا حتی بدون کوچکترین هزینه مخاطبین واقعی صفحه آپارات خودتون رو افزایش بدید و از مزایای سرویس کسب درآمد از اپارات برخوردار بشید. اگر شما نیز جزو کسانی می باشید که می خواهید تعداد دنبال کنندگان خود را در آپارات افزایش دهید ، حتما از این پنل بهره ببرید.

برخی از قابلیت های پنل خدمات آپارات :

 • امکان افزایش دنبال کننده خودکار بدون نیاز به فالو کردن دیگران
 • امکان ثبت سفارش برای دیگر کاربران
 • امکان استفاده از کد معرف و دریافت هدیه
 • شروع آنی و انجام سریع سفارشات
 • پشتیبانی آنلاین کاربران ازطریق تیکت

افزایش بازدید سایت با خرید بازدید آپارات

یکی از مزایای مثبت تولید محتوا افزایش بازدید واقعی و ترافیک بیشتر سایت است. با افزایش بازدید ویدیو آپارات کاربران از آنجا وارد سایت شما خواهند شد. و این مورد به سئو سایت شما و خرید ورودی گوگل کمک خواهد کرد افزایش بازدید واقعی از طریق تولید محتوای ویدیویی به مراتب بسیار بهتر از تولید محتوای متنی است، از این طریق بازدیدکنندگان به مخاطبان دائمی شما تبدیل خواهند شد و از کانال و وب سایت شما دیدن می کنند که این کار باعث دیده شدن برند و کسب و کار شما می گردد

نظرات و پیشنهادات شما؟

نظر شما در مورد سرویس ها و پنل خدمات آپارات چیست؟ شما بیشتر از کدام سرویس های آپارات استفاده می کنید خرید بازدید یا لایک آپارات؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران از بخش کامنت این پست مطرح کنید در اولین فرصت پاسخگو خواهیم بود.

5/5 - (11 امتیاز)
18 نظرات
 1. مارکتینگ 98

  سلام علی جان ، چون شما از ارائه دهنده اصلی خدمات آپارات سرویس را خریداری می کنید و تمام بازدیدها واقعی و ایرانی هستند.

 2. علی

  سلام
  قیمت خرید بازدید اپارات شما چرا نسبت به سایت های دیگه کمتر هست ؟ آیا بازدید ها واقعی هستند؟

 3. مارکتینگ 98

  سلام , اگر سیستم کسب درآمد از آپارات فعال باشه بایت هر بازدید مبلغی به حساب شما واریز خواهد شد.

 4. ارین

  سلام ببخشید بازدید ها رو اپارات حساب میکنه و پولی به خاطرش به ما میده ؟
  یا فقط همینجوری اضافه میشه؟

 5. مارکتینگ 98

  خواهش میکنم سپهر جان، کامنت و نظرات خوب شما باعث دلگرامی ما خواهد شد

 6. سپهر

  من دیشب 2000 تا دنبال کننده آپارات خریدم امروز اضافه شد خواستم از پشتیبانی خوبتون تشکر کنم فقط

 7. مارکتینگ 98

  سلام علی جان ، الان دیگه با این قیمت میشه گفت فالوور رایگان هست دیگه

 8. علی کامیکس

  فالوور رایگان اپارات میخوام چجوری بگیرم الان؟؟

 9. مارکتینگ 98

  سلام, بهترین روش برای کسب درآمد از آپارات و فعالسازی بخش درآمدزایی افزایش واچ تایم آپارات نه بازدید آن پیشنهاد ما خرید واچ تایم به جای بازدید هست

 10. صادق

  سلام من قبلا بازدید خریدم و برای درآمد زایی از اپارات درخواست دادم و نوشت که از بازدید مصنوعی استفاده کردید و فعال نشد میخواستم ببینم الان من اینو بخرم بازم درآمدزایی فعال بشه همین اخطار رو میده یانه میشه بگید لطفا

 11. مارکتینگ 98

  افزایش واچ تایم آپارات واقعی بوده و شما می تونید با مراجعه به بخش آمار بازدید ویدیو خود در آپارات این مورد را بررسی کنید

 12. کاظمی

  واچ تایم اپارات فیک یا واقعی ؟

 13. مارکتینگ 98

  سلام , بفرمایید برای خرید بازدید آپارات در موقع ثبت سفارش چه خطایی دریافت می کنید؟ تا راهنمایی تون کنم

 14. ارتین

  آقا من میخام ثبت نام کنم ولی نمیشه میشه راهنمایی کنید

 15. مارکتینگ 98

  سلام علی جان ، افزایش مدت زمان تماشا آپارات بستگی به زمان ویدیو شما هم داره ولی در کل 3000 واچ تایم آپارات حدودا 10 روز زمان میبره انجام بشه بهتره از بسته های 100 تایی استفاده کنید تا در کمتر از 24 ساعت تکمیل بشه

 16. علی

  سلام میخوام 3000 مدت زمان تماشا اپارات را پر کنم چقدر زمان میبره انجام بشه؟ البته بازدید خرید کردم قبلا زود اومد

 17. مارکتینگ 98

  سلام , بله افزایش بازدید آپارات بدون ریزش انجام میشود

 18. ادریس

  بازدید های آپارات بدون ریزش هس درسته؟

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *