رونق کسب و کار در اینستاگرام

بدون نظر آموزش اینستاگرام


آیا شما هم در این شرایط اقتصادی به دنبال رونق کسب و کار در اینستاگرام می باشید؟ و می خواهید در زمان کمتر درامد بیشتری کسب کنید؟

یکی از بهترین راه های کسب درامد در کوتاهترین زمان بازاریابی از طریق اینستاگرام است،به عبارت دیگرافراد به دنبال یادگیری رونق کسب و کار در اینستاگرام می باشند. به راه انداختن کسب و کار از طریق اینستاگرام این امکان را به شما می دهد که در مدت محدود بیشترین فروش را داشته باشید.شاید برای شما عجیب باشد اما چون کار کردن با اینستاگرام به گونه ای است که امکان دیدن کارهای شما از همه نقاط جهان برای شما فراهم میشود و اگر بازدید بیشتر باشد پسند بیشتر و خرید بیشتر.

در خیلی از کسب و کار های بزرگ اینستاگرام اگر به دنبال محل تولیدی محصولاتشان باشید خواهید فهمید که شاید شخص صاحب کسب و کار محصولاتش را اتاق خواب خود یا در زیرزمین خانه شان یا هر محل دیگری که فکرش را نمیکنید اما چون در اینستاگرام برا خود بازاری به هم زده است محصولاتش بیشتر از فروشگاه های بزرگ به فروش میرسد.

چگونه کسب و کارمان را در اینستاگرام رونق دهیم ؟

در ادامه توضیحاتمان در سایت دیحیتال مارکتینگ به موارد رونق کسب و کار در اینستاگرام اشاره میکنیم

برای کسب و کار خود صفحه کاری داشته باشید


-برای رونق کسب و کار در اینستاگرام اول از همه برای کار خود صفحه کاری درست کنید نه اینکه صفحه شخصی خود را به حالت بلاتکلیف دراورید و هم پست شخصی و هم پست کاری قرار دهید پس صفحه کاری شما با صفحه شخصی شما باید متفاوت باشد.

برای کار خود یک هدف مشخص داشته باشید-استراتژی مشخصی داشته باشید و تم کارهای خود را متمایز از دیگران قرار دهید مثلا اگر در کار گلدوزی هستید و همکاران شما برای خود گلدوزی روی لباس انجام می دهند شما کافی است فقط با یک حرکت کوچک خود را از انان متمایز کنید بدین گونه که گلدوزی روی کیف یا کفش انجام دهید یا دستبند های گلدوزی شده طراحی کنید.البته این به ان معنی نیست که شما دیگر نمیتوانید روی لباس گلدوزی کنید شما می توانید تمام گلدوزی ها را انجام دهید اما کیف و کفش در الویت است و با این حرکت شما از دیگران متفاوت خواهید بود.

عکاسی از محصولات را به درستی انجام دهید


ناگفته نماند رونق کسب و کار در اینستاگرام بدون عکس های جذب کننده امکان پذیر نیست باید در نگاه اول ظاهر پیج شما ببینده را به خود جذب کند، عکس های با کیفیت و دای ادیت های حرفه ای و فیلتر های یکسان به پیج شما روح تازه ای میبخشند.

فالوورهایتان را افزایش دهید


فالوورهایتان را افزایش دهید،مهم ترین و اصلی ترین رکن در رونق کسب و کارتان بازدید بیشتر است در مقاله قبلی از راهکارهای افزایش فالوور برایتان گفتیم و دوباره گفتن ان خالی از لطف نیست به عبارتی اینستاگرام بر پایه فالوور استوار است هر چقدر فالوور زیاد باشد فروش بیشتری خواهید داشت.

از مهم ترین ویژگی های رونق کسب و کار در اینستاگرام این مورد فوق می باشد.

تبادل به پیج های دیگر-تبادل با پیج های دیگر داشته باشید اگرچه این روش زیاد توصیه نمیشود چون اگر پیج شما به قدری قدرتمند باشد که به خودی خود فالوور جذب کند و فروش داشته باشد نیازی به تبلیغ کردن پیج های دیگر نیست اما اگر اول راهید تبادل کردن با پیج های دیگر بد نیست.

در مناسبت های خاص آف بزنید-با تخفیف ها مشتری جذب کنید خیلی ها وقتی کلمه اف را میشنوند از خود بی خود میشوند یا به عبارتی گویا در ذهن ان ها کلید خرید زده میشود مثلا یک هفته آف بگذارید به راحتی میتوانید در ان یک هفته به اندازه دو ماه فروش داشته باشید.

برند خود را داشته باشید

برای خود در اینستاگرام برند سازی کنید،ترجیحا برای خود یک شعار انتخاب کنید و یا یک لقب خاصو سعی کنید در کارهایتان خلاق باشید و حدالامکان از کارهای دیگران تقلید نکنید و با سلیقه خودتان به جلو حرکت کنید و در محصولات خود یک نوع نماد یا هر چیز دیگری که نشان دهد این محصول شماست داشته باشید به قولی امضای خود را در محصولاتتان ثبت کنید.

برای کارهای خود وب سایت داشته باشید-از داشتن وب سایت غافل نشوید اگر مشتریان شما بدانند که برای کارهای خود وب سایت دارید برای سفارش به شما دچار تردید نمیشوند و اکثرا به راحتی به شما اعتماد خواهند کرد با داشتن وب سایت سطح کار شما افزایش میابد.

با فالوورهایتان تعامل داشته باشیدرونق کسب و کار شما در اینستاگرام رابطه مستقیمی با تعامل شما با فالوورهایتان دارد با فالوورهای خود تعامل داشته باشید به کامنت ها توجه داشته باشید برای دایرکت ها سریعتر جوابگو باشید.

طریقه رونق کسب و کار اینستاگرامی

وظیفه شناس باشید

-یکی از مسئله های اساسی در فروش انلاین مدت زمان سفارش محصول و رسیدن ان به دست مشتری است نباید مشکلی در این بحث وجود داشته باشد حتی یک بار زیرا کوتاهی در این کار اعتماد مشتریان را نسبت به شما خدشه دار میکند پس سعی خود را در این باره دو چندان کنید و در ان زمانی که به مشتری خود قول داده اید محصول را به دستشان برسانید.حضور منظم داشته باشید

-اینکه هر روز بیست بار استوری کنید و یا پست به اشتراک بگذارید کاری را جلو نمیبرد در این شرایط بیشتر فالوورهایتان که از حوصله شان خارج است یا شما را ان فالو میکنند یا در بهترین حالت به حالتmuteدر می اورند پس نه انقدر کمرنگ باشید که برای هفته ها چیزی برای رو کردن نداشته باشید نه انقدر که با اعصاب فالوورهایتان بازی کنید

نشان دهید که صلاحیت دارید


-بهتر است در کسب و کاری که فعالیت دارید تخصص داشته باشید و اگر ندارید سعی کنید به دست اورید هنگامی که مشتری برای مشاوره خرید پیش شما می اید شما باید بتوانید با حرف هایتان قانعشان کنید و اگر مشتری تیزبین باشد میتواند تشخیص دهد که در این باره سررشته دارید یا خیر و اگر داشته باشید صلاحیت لازم را به دست اورده اید


نظر و تجربه شما در مورد رونق کسب و کار در اینستاگرام


با فالوورها و مشتریان خود صادق و رو راست باشید البته اگر دنبال سود بلند مدت هستید هنگامی که محصولی برای ان ها ارسال میکنید اگر از ان رضایت داشته باشند مانند چرخه ان را برای دوستان و اشنایان خود نیز سفارش و یا پیشنهاد می دهند اما اگر به دنبال سود کوتاه مدت هستید و اگر محصول شما انگونه که در پیج خود تبلیغ می کنید نیست فقط یکبار ان هم با گول زدن یک مشتری سود خواهید کرد و اگر مشتری از ان رضایت نداشته باشد به دیگری پیشنهاد خرید از پیج شما را نمیدهد برای خود ذره ذره اعتماد کسب کنید نتیجه اش باورنکردنی خواهد بود.

امید است این مطلب از سایت دیجیتال مارکتینگ بتواند برای شما مفید بوده باشد.

تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *