خرید فالوور ارزان و فوری

بدون نظر آموزش بازاریابی در اینستاگرام

خرید فالوور ارزان اینستاگرام در پنل اینستاگرام و سرورهای فروش فالوور امکان پذیر است اگر به دنبال خرید فالوور و لایک ارزان و نیز ویو استوری اینستاگرام هستید پنل نمایندگی فروش فالووور و ممبر برای شما فراهم شده است کسب درآمد از اینستاگرام همین امروز شروع کنید در این مطلب با مارکتینگ 98 همراه باشید

با مدیر یکی از پرطرفدارترین کانال های تلگرام مصاحبه ای انجام دادیم که به گفته خودش،ماهانه ۳۰میلیون تومان درامد دارد و از او درباره کسب و کار اینترنتی مشاوره ای می خواهیم در جواب دریافت کردیم که مخاطب های یک کانال یا پیج وقتی زیاد می شوند میشود تبلیغات گرفت و در کانال یا پیج نمایش داد و کسب درامد کرد موضوع پیچیده ای نیست.

اما بهتر نبود از این قبیل مشاغل حمایت کرد اگر از جنبه دیگر قضیه را بررسی کنیم مثلا شما از ترافیک و الودگی هوا حرف می زنید و خواهان حل شدن انها به وسیله رواج خدمات اینترنتی هستید،

باید از مشاغل اینترنتی حمایت و برای ان ها قانون گذاری کنید چون مشاغل اینترنتی جزو مشاغلی هستند که محدود به زمان و مکان خاصی نیستند.

خرید فالوور ارزان با پنل اینستاگرام

وقتی با اقای میلیاردر سروش امیدی ۲۵ساله فروشنده پیج ملاقات میکنیم به این باور می رسیم که این که می گویند خرید فالوور ارزان و بالا بردن فالوور اکانت اینستاگرام معجزه می کند واقعیت دارد گرچه وقتی از اقای میلیاردر از درامدش سوال میشود محجوبانه پاسخ میدهد:یه کم دیگه میلیاردر میشوم.به گفته خودش هفت سال است که با اینترنت نان میخورد با طراحی سایت و فروش سرور،

هاستینگ و دیگر فضاهای اینترنتی کارش را اغاز کرده و حالا یک شرکت دارد با ۳۰نفر نیروی مستقر و۸۰نفر نیروی دورکار.موضوع شرکت هم ((فروش پیج اینستاگرام با فالوور بالا))،((افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام))،((فروش کانال تلگرام))و((افزایش ممبر کانال))همگی به صورت تضمینی و البته تبلیغات در پیج های پربازدید است.

امیدی در این زمینه به((شرق))می گوید:((سال ۱۳۹۲سراغ تبلیغات در پیج اینستاگرام رفتم و توانستم در عرض چند ماه در یک پیج با مضنون جک و طنز ۳۰هزار فالوور پیدا کنم،۳۰هزارتایی که شدم یک هتل برای تبلیغاتش به پیجم پیام داد و چون هزینه تبلیغات در پیج من پایین بود این هتل تمام بیلبوردهایش را از سطح شهر جمع کرد و همه تبلیغاتش را به اینستاگرام و پیج من اورد.))

به قول معروف که پول پول می اورد فالوئر هم فالوئر می اورد شما کافی است تعداد دنبال کننده هایتان در اینستاگران از صدهزار نفر بالاتر برود،تا ان موقع با مزایای فالوور بالا در اینستاگرام اشنا شوید.

دیگر حتی خود اینستاگرام هم شمارا به عنوان یکی از پیج های پر فالوئر به دیگران معرفی میکند.

البته اقدامات دیگری هم انجام میگیرد مثل تبادل پیج یا تب کردن که به این شکل اتفاق می افتد یک پیج با دنبال کننده زیاد ما را در صفحه اش تبلیغ میکند و پیج ما،پیج او را.درباره کانال تلگرامی هم دقیقا به همین شکل است.

البته ناگفته نماند برای کسب دنبال کننده زیاد باید تولید محتوا داشت شرکت هایی از قبیل شرکت فوق دارای تیم محتوا سازی قوی هستند که محتوایی که کاربران می پسندند را تولید می کنند.

فالوور بالا در اینستاگرام

در کانال و پیج هایشان قرار می دهند برای دنبال کننده کسب کردن باید بر اساس سلیقه های مختلف عمل کنیم و بدین گونه شرکت های بزرگ به سراغمان می ایند.

اطلاعات بیشتر: کسب درامد از اپارات را امروز آغاز کنید

فروشنده میلیاردر درباره سختی های کارش نیز می گوید:ممکن است ما در یک ماه درامد چند میلیونی داشته باشیم اما ممکن است ماه ها درامدی نداشته باشیم .

مخصوصا اگر در اول راه باشیم،خود من شب های زیادی نخوابیدم و موبایل به دست دنبال چند هزار تومان بودم برای کسب درامد در این حرفه باید حوصله داشته باشید.

زود ناامید نشویدر سال های گذشته استفاده از اینترنت بین مردم انچنان شایع نبود و کسب و کارهای اینترنتی نیز رونق انچنانی نداشتند.

اما روز به روز این شبکه وسیع تر شده و هر روز بر تعداد این کسب و کارها افزوده میشود به طوری که روزی که انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی را راه اندازی کردند ،

کمتر از هزار کسب و کار اینترنتی از سازمان توسعه تجارت الکترونیک  نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کرده بودند نزدیک به دو سال است که این تعداد به ۱۵هزار کسب و کار رسیده است.

این بدین معناست که ما در حوزه شغل های فضای مجازی با یک رشد فزاینده روبرو هستیم و شاید معجزه قرن همین معجزه ای به نام فضای مجازی می باشد.

مخصوصا که اخیرا با معضل کرونا روبرو هستیم و این بیماری جوامع بشری را به گونه ای فلج کرده از جان ادمیزاد تا مشاغل و تفریحات اما درباره مشاغل اینترنتی برعکس عمل کرده شاید بتوان به جرئت گفت که تنها چیزی که در این ایام رشد فزاینده ای داشته شاید همین مشاغل اینترنتی بوده است.

شرکت هایی مثل شرکت امازون که صاحب ان الان در صدر ثروتمند ترین هاست سردم دار این مشاغل استلازم به ذکر است که پس از کسب فالوئر زیاد باید در حفظ ان کوشید،

اطلاعات بیشتر: کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه اولیه

به عبارتی خرید فالوور ارزان کار اسانی است اما نگه داشتن ان همت گزافی می طلبد پس برای نگه داشتن فالوئر ها باید تولید محتوای پیوسته و متناسب با سلیقه های مختلفی داشت.

پس در این مرحله از کار باید روی نیروی کاری که پیوسته محتوا تولید می کنند سرمایه گذاری کرد چون دلیل پایستگی دنبال کننده ها همین محتوای های جالب و جذاب است که فالوئر ها را باید به دنبال خود بکشاند و پیج یا کانال شما نباید طراوت و تازگی اش را از دست بدهد در واقع مدیریت قوی می طلبد ،

پس در اخر اگر بخواهیم جمع بندی کنیم می توانیم بگوییم امروزه فضای مجازی منبع درامد گزافی است که فقط باید راه و شیوه ان را بلد بود تا به قولی توانست راه صدساله را در یک شب طی کرد.

امید است این مطلب از سایت دیجیتال مارکتینگ بتواند کمک شایانی در راه به شما کرده باشد.

Rate this post
تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *