خرید فالوور توییتر ارزان و بدون ریزش

11 نظرات بازاریابی شبکه های اجتماعی

خرید فالوور توییتر ارزان و بدون ریزش برای اکانت twitter شما ، خرید فالوور و لایک واقعی در پنل فالوور مارکتینگ 98 فراهم شد افزایش ریتوییت retweet , لایک و اشتراک گذاری پست ها در کمترین زمان امکان پذیر است.

خرید فالوور توییتر ارزان

اگر در گوگل کلمه “خرید فالوور توییتر” را جستجو کرده باشید به سایت های فروش فالوور توییتر را پیدا خواهید کرد که خرید فالوور و لایک توییتر را با قیمت بالایی به شما پیشنهاد می کنند ولی ما خرید فالوور توییتر ارزان را برای اکانت twitter شما تضمین می کنیم قیمت خدمات توییتر در زیر قابل مشاهده است.

خرید فالوور توییتر

چگونه ایمپرشن توییتر را بالا ببریم

افزایش ایمپرشن توییتر با روش های موثری انجام میشود . ایمپرشن یا تاثیرگذاری یک توییت، عبارت است از تعداد دفعاتی که اشخاص یک توییت خاص را می بینند بهترین روش برای افزایش ایمپرشن توییتر شامل موارد زیر است:

 • بازنویسی یک توییت یا همان ریتوییت‌کردن
 • ذخیره یک توییت به‌عنوان توییت مورد علاقه
 • کلیک‌ کردن بر روی لینک توییت
 • منشن کردن حساب کاربری یک شخص در توییت
 • اشتراک گذاری پست توییتر

شما می توانید از خدمات افزایش ایمپرشن توییتر پنل مارکتینگ 98 استفاده کنید تا احتمال رفتن پست شما به اکسپلور توییتر افزایش یابد.

خرید لایک توییتر

افزایش لایک توییتر در حالت طبیعی و بدون خرید لایک کمی زمانبر است البته روشی های زیادی برای افزایش لایک توییتر وجود دارد از قبیل استفاده از هشتگ های ترند و لایک کردن پست دیگران , ولی برای شروع کار و دریافت فوری لایک , می توانید نسبت به خرید لایک توییتر اقدام کنید

خرید فالوور فیک و واقعی توییتر

افزایش فالوور توییتر واقعی و فیک هر دو قابل انجام است ولی چرا باید فالوور فیک خریداری کنید . کاملا مشخص است که افزایش فالوور واقعی کاری زمان بر و هزینه بر است و شما در  مدت کوتاهی نیاز دارید که فالوورهای توییتر خود را افزایش دهید برای همین در ابتدای شروع فعالیت پیشنهاد میکنیم نسبت خرید فالوور فیک اقدام نمایید

ربات افزایش فالوور توییتر

افزایش فالوور در توییتر با ربات هم امکان پذیر هست ولی دردسرهای خاص خودش را دارد ربات افزایش فالوور با عملیات فالوو , لایک , آنفالو می تواند به افزایش فالوور واقعی اکانت توییتر شما کمک کند ولی احتمال بلاک یا دلیت اکانت توییتر وجود دارد و برای استفاده از ربات حتما نیاز به پسورد اکانت شما هست

پشنهاد تیم سوشال مارکتینگ 98 به جای استفاده از ربات افزایش فالوور بسته های خرید فالوور توییتر می باشد

آموزش توییتر

در روش اول می توان با استفاده از وب سایت رسمی توییتر برای ساخت اکانت توییتر اقدام نمود و در روش دوم می توان از طریق دانلود اپلیکیشن توییتر در تلفن همراه، یک اکانت جدید ایجاد نمود.

ساخت اکانت توییتر

برای ساخت اکانت توییتر و ثبت نام در توییتر از طریق وب سایت رسمی این شبکه، ابتدا از طریق آدرس سایت توییتر به این شبکه اجتماعی مراجعه کرده و سپس طبق مراحل زیر و تصاویر ارائه شده پیش بروید.

پس از ورود به سایت، با صفحه ای مطابق شکل زیر مواجه خواهید شد که برای ثبت نام در توییتر باید گزینه “Sign Up” را انتخاب نمایید. در بخش بعدی از شما خواسته می شود تا نام و شماره تلفن یا ایمیل خود را وارد کنید و سپس با تایید آدرس ایمیل خود می توانید وارد حساب کاربری شده و شروع به توییت کردن کنید

در ادامه‌ آموزش توییتر، پس از آشنایی با twitter لازم است برخی از اصطلاحات رایج در توییتر را بیان کنیم.

ربات افزایش فالوور توییتر

اصطلاحات توییتر

رشتو: یا همان رشته توییت که از جمله ویژگی‌های جدید توییتر بوده و به کاربر امکان می‌دهد تا توییت‌هایی با موضوع مشابه و به صورت سلسله‌وار داشته باشید. اینگونه توییت‌ها به کاربر امکان می‌دهد پیرامون یک موضوع و به صورت پیوسته صحبت کرده و مخاطبین نیز بدون بهم ریختگی معمول در توییت‌های جداگانه، این رشتوها را بخوانند!

فالوور: همان‌هایی هستند که به عشق شما توییت‌هایتان را دنبال می‌کنند .

فالوئینگ (Following): همان‌هایی هستند که شما به عشق توییت‌هایشان دنبالشان می‌کنید!

دی‌اکتیو (Deactivate): هنگامی که اکانت توییتریتان را غیر فعال کنید، اصطلاحا دی‌اکتیو کرده‌اید.

تایم‌لاین (Timeline): همان صفحه اول توییتر که بعد از لاگین کردن مشاهده می‌کنید به تایم‌لاین مشهور است. توییت‌های دیگر افراد را در این بخش مشاهده می‌کنید. چیزی شبیه به اینستاگرامتان که آخرین پست هر نفر نمایش داده می‌شود.

توییتِ پین (Pin Tweet): توییتی که شما در صفحه اولتان پین می‌کنید تا برای مخاطبین‌تان به نمایش گذاشته شود.

علامت @: علامت @ یک کد مهم در توییتر است که برای اشاره به یک کاربر در twitter استفاده می‌شود. آن را با یک نام کاربری ترکیب کرده و در توییت ها وارد کرده اید تا به آن شخص اشاره کرده و برای او پیام عمومی ارسال کنید.

بلاک کردن: بلاک کردن در توییتر به معنای جلوگیری از فالو کردن یا دیدن توییت های شما است. اگر شخصی را بلاک کنید نمی‌تواند شما را دنبال کند.

پیام مستقیم(DM): یک پیام مستقیم یک پیام خصوصی است که برای شخصی که شما را دنبال می‌کند ارسال می‌شود. پیام مسستقیم را نمی توان برای کسی که شما را فالو نمی‌کند ارسال نمی‌شود.

Favorite (مورد علاقه): مورد علاقه یکی از ویژگی های twitter است که به شما امکان می دهد یک توییت را به عنوان مورد علاقه خود علامت گذاری کنید تا بعداً به راحتی مشاهده کنید.

هشتگ: هشتگ توییتر به یک موضوع، کلمه کلیدی یا عبارتی خاص اشاره دارد. هشتگ با نماد # نشان داده می‌شود. انتخاب بهترین هشتگ ها به شما کمک میکند بیشتر دیده شوید

بی صدا کردن (Mute): دکمه بی صدا twitter کاری متفاوت اما تا حدودی شبیه به بلاک انجام می دهد. این امکان را به کاربران می دهد که توییت کاربران خاصی را مسدود کنند در حالی که هنوز هم قادر به مشاهده پیام های دریافتی از آنها یا mentions کردن آن ها هستند.

نمایه (Profile): نمایه توییتر صفحه ای است که اطلاعات مربوط به یک کاربر خاص را نشان می دهد.

توییت های تبلیغاتی: توییت های تبلیغاتی پیام های توییتر هستند که شرکتها یا مشاغل برای تبلیغ آنها مبلغی پرداخت کرده اند، بنابراین در صدر نتایج جستجوی توییتر ظاهر می‌شوند.

بازتوییت (Retweet): فرض شخصی مطلبی را توییت کرده است. شما اگر آنها دوباره توییت و یا ارسال کنید اصطلاحا آن را بازتوییت کرده اید.

توییت (Tweet): توییت پیامی است که در توییتر ارسال شده است. همچنین به آن پست یا به روز رسانی نیز گفته می شود.
حساب تایید شده: تأیید شده(Verified) عبارتی است که twitter برای حسابهایی که هویت مالک آن را تأیید کرده به کار می‌رود. مانندبسیاری از افراد مشهور، سیاستمداران و ورزشکاران

منشن کردن: این کار اشاره به یک توییت دارد که در آن به نام کاربری یک شخص اشاره می‌شود. این کار با علامت @ انجام می‌شود (برای مثال @example )

ریپلای: ریپلای کردن یک توییت، در واقع ارسال یک توییت در جواب آن است. این کار با کلیک بر روی آیکون reply انجام می‌شود.

ترند شدن: موضوعاتی یا توییت های که در زمینه یا مبحث خاصی ارسال می شوند و دارای بیشترین مشارکت کننده در واحد زمانی روز می باشد با توجه به منطقه ای که انتخاب می شود در کنار پروفایل twitter نمایش داده می شود.

ترندهای یکی از پرکاربردترین ابزارهای توییتر به حساب می آید به خصوص در زمینه اطلاع رسانی یا خبررسانی از طریق توییتر و معمولاً ترندهای مهم و روز و سرتیتر خبرها در جستجوهای گوگل به طور اختصاصی نمایش داده می شوند.

سوالات متداول افزایش فالوور و لایک توییتر

چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم ؟

افزاییش فالوور در توییتر به دو روش فالوور واقعی و فیک قابل انجام هست برای افزایش فالوور واقعی می توانید از هشتگ های ترند و آموزش بازاریابی توییتر استفاده کنید

افزایش فالوور توییتر با ربات چگونه است ؟

افزایش فالوور واقعی فقط با ربات قابل انجام هست ولی قبل از استفاده از ربات توییتر باید شرایط را مطالعه کنید

خرید فالوور توییتر بدون ریزش امکان پذیر است؟

بله , شما می توانید جهت خرید فالوور توییتر در پنل فالوور مارکتینگ 98 ثبت نام کرده و درخواست خود را ثبت نمایید

افزایش لایک و فالوور از طریق پنل چقدر زمان میبره

تمامی سفارش خرید فالوور , ریتوییت , لایک در کمتر از 48 ساعت انجام می شود

آیا فالوورها از اکانت های ایرانی هستند یا خارجی ؟

تمامی خدمات توییتر خارجی هستند به غیر از تبلیغات در توییتر

تگ ها
11 نظرات
 1. آر ام چارتس

  خوب بود

  پاسخ
 2. Mamad

  سلام چجوری باید سفارش بدیم برای فالور توییتر میشه راهنمایی کنید و ارور میاد میگه سیستم خراب است

  پاسخ
 3. مهدی

  اینجا گفتید تا ۱ ماه جبران بعد هنگام سفارش نوشتید امکان جبران وجود ندارد و تقبل نمیکنید؟ چیجوری شد الان؟

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   سلام برای کدام خدمات شوشال مارکتینگ ؟

   پاسخ
 4. افام کیت

  کیفیت سرویس هاتون تضمینی هست؟؟

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   با خرید فالوور توییتر یا یک ماه گارانتی وجود دارد و در صورت ریزش جبران خواهد شد

   پاسخ
 5. seo tutorials

  Every weekend i used to pay a quick visit this web
  site, for the reason that i want enjoyment, for the reason that this this
  web site conations truly fastidious funny data too.

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   با تشکر از نظر سازنده شما , فارسی را پاس بداریم

   پاسخ
 6. حسنی

  سلام
  همه چی رو توضیح دادید بجز تعرفه ها افزایش فالوور ؟

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   سلام – داخل متن لینک سفارش موجود هست می تونید با کلیک تعرفه ها رو مشاهده کنید

   پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *