خرید بازدید گوگل

خرید بازدید گوگل و افزایش بازدید سایت سبب افزایش رتبه وب سایت در گوگل می شود خرید بازدید سایت به روش های زیر امکان پذیر است شما می توانید با توجه به نوع افزایش بازدید سفارش خود را ثبت نمایید

خرید بازدید سایت و ورودی گوگل

تعرفه خرید بازدید سایت با توجه به نوع سفارش بازدید و زمان ماندگاری کاربر در سایت متفاوت است انواع روش های افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سایت در گوگل به شرح زیر می باشد:

 • خرید بازدید گوگل با کلمات کلیدی دلخواه 
 • خرید بازدید سایت با ایپی ایران
 • خرید بازدید سایت با IP خارج
 • افزایش بازدید سایت از اینستاگرام، یوتیوب،توییتر و …
 • افزایش بازدید رپورتاژ
 • خرید سوشیال سیگنال

همچنین در صورت نیاز به افزایش بازدید ویدیو آپارات از بخش خرید بازدید آپارات اقدام نمایید در صورت تمایل به نسبت به افزایش بازدید یوتیوب از بخش خرید بازدید یوتیوب و افزایش بازدید اینستاگرام از لینک خرید بازدید اینستاگرام سفارش خود را ثبت نمایید

خرید ورودی گوگل

ورودی گوگل سایت خود را با کلمات کلیدی دلخواه و توسط کاربران واقعی افزایش دهید در صورتی که قصد دارید بازدید سایت خود را از طریق گوگل افزایش داده و بر روی الگوریتم های گوگل به صورت هدفمند تاثیر بگذارید، خرید ورودی گوگل برای شماست خرید بازدید گوگل یا همان ورودی گوگل دارای مزیت های زیر است:

 • قابل مشاهده در سرچ کنسول
 • قابل مشاهده در گوگل آنالیتیکس
 • بازدید با ای پی ایران
 • کاهش بانس ریت
 • تعیین تعداد بازدید از زیر صفحه
 • امکان انتخاب دستگاه نمایش موبایل یا کامپیوتر
 • امکان تعیین مدت زمان حضور کاربر در سایت
 • امکان استفاده از لینک کوتاه cutt.ly برای پیگیری آمار بازدید

یکی از مهمترین ملاک های رتبه دهی گوگل، ترافیک ورودی از این موتور جستجو است. در واقع شما برای اینکه بتوانید جایگاه مناسبی را در نتایج جستجوی گوگل به دست آورید، باید به دنبال راهی برای افزایش ورودی گوگل سایت خود باشید. مارکتینگ 98 با ارائه چنین بازدیدهایی به صورت کاملا ارگانیک با کاربران ایرانی، می تواند شما را در رسیدن به رتبه های برتر گوگل یاری کند.

افزایش ورودی گوگل چگونه انجام می شود؟

کاربر کلمه کلیدی مد نظر شما را در گوگل جستجو می کند و در صفحه نتایج جستجو به دنبال لینک سایت شما می گردد.( سایت شما باید با کلمه کلیدی انتخاب شده در بین 100 نتیجه اول گوگل حضور داشته باشد) بعد از پیدا کردن لینک شما روی آن کلیک کرده و وارد سایت شما می شود و به اندازه ای که شما مشخص کرده اید در سایت شما می ماند. در حال حاضر میانگین زمان ماندگاری کاربر در سایت بین 1 تا 5 دقیقه می باشد . هر چقدر کاربر بعد از کلیک روی نتایج جستجو بیشتر در سایت شما بماند بانس ریت سایت نیز کاهش می یابد . البته کلیک روی صفحات داخلی سایت و افزایش page view هم باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد

توسط سیستم افزایش بازدید گوگل یا افزایش ورودی گوگل می توانید بر رقبای گوگلی خود پیشی بگیرید و در کسب و کار خود موفق شوید. خرید و فروش بازديد واقعی گوگل، خريد ورودی گوگل را از مارکتینگ 98 بخواهید.

مزایای خرید ورودی گوگل از مارکتینگ 98

 • کلمه کلیدی شما به صورت طبیعی با آی پی های واقعی کاربران جستجو می شود
 • هر فرد فقط 1 بار در 24 ساعت می تواند کلمه کلیدی شما را جستجو کند
 • امکان تنظیم زمان بازدید بین 60 تا 300 ثانیه وجود دارد تا سبب کاهش Bounce rate سایت شما شود
 • بازدیدها توسط پلتفرم های مختلف کامپیوتر و موبایل انجام می شود

تبلیغات در صفحه اول گوگل

وقتی صحبت از افزایش ورودی گوگل واقعی در میان است منظور افزایش از طریق سئو کردن یا تبلیغات در گوگل می باشد که امری ارگانیک است و مستقیما از طریق گوگل باعث افزایش ورودی می شویم که باید اطلاعات و مهارت خود را در زمینه ی سئو , سرچ کنسول , گوگل آنالیتکس و تولید محتوا افزایش دهیم.

همانطور که مطلع هستید تعداد بسیار زیادی از کاربران درحدود 75 درصد تنها به صفحه اول گوگل توجه ویژه ای دارند پس بودن در صفحه ی اول گوگل برابر است با شانس بیشتر برنده شدن در دنیای رقابت دیجیتالی است.

با افزایش ورودی گوگل، ترافیک هدفمندی رو به سمت وب سایت خود سوق می دهیم که مهم ترین علت ما برای انجام اینکار نگه داشتن کاربر در وبسایت و در نتیجه تبدیل شدن آن به مشتری می باشد.

شما می توانید با انتخاب نوع بازدید از طریق فرم زیر سفارش خود را ثبت نمایید

سوالات متداول افزایش بازدید سایت و گوگل

چه تعداد بازدید گوگل بخریم؟

نسبت به ارزش و میزان جستجوی کلمه کلیدی، می توانید بین روزانه 50 بازدید (برای موضوعات معمولی) تا 200 بازدید برای موضوعات با جستجوی بالا انتخاب کنید. البته توجه کنید که برای طبیعی تر بودن ترافیک، همزمان از افزایش ترافیک سایت مستقیم نیز استفاده کنید. پیشنهاد ما برای کاربرانی که نمی دانند چه تعداد بازدید خریداری کنند، روزانه 50 تا 100 بازدید طی بازه زمانی سه هفته الی یک ماه است

آیا بازدیدهای ورودی گوگل و سایت واقعی هستند؟

بازدیدها توسط کاربران واقعی انجام می شود که همه آن ها دارای IP معتبر هستند و تمامی آن ها از موبایل یا کامپیوتر و مرورگر خاص خود برای بازدیدها استفاده می کنند. اما تفاوتی که بین این نوع بازدید با کاربران سایت شما وجود دارد این است که این بازدیدها توسط کامپیوتر یا موبایل کاربران انجام شده و خود این افراد نقشی در انجام بازدیدها ندارند.

آیا تنها خرید ورودی گوگل ما را به رتبه دلخواه می رساند؟

خیر، گوگل برای رتبه دهی سایت ها الگوریتم ها و پارامترهای زیادی را برای رتبه دهی سایت ها مورد بررسی قرار می دهد. که علاوه بر خرید ورودی گوگل باید روی سئو سایت و تولید محتوا هم تمرکز کنید.

آیا تمامی کاربران با آی پی ایران هستند؟

خیر. بستگی به نوع سفارش و درخواست شما از آی پی ایران یا خارج استفاده می شود مثلا بازدید سایت از شبکه های اجتماعی اینستاگرام و توییتر به دلیل فیلتر بودن و استفاده از vpn آیپی بازدیدکننده ها خارجی خواهد بود.

آیا بازدیدها در ساعات خاصی انجام می شوند؟

بازدیدهای ارائه شده برای هر سفارش در طول 24 ساعت شبانه روز پخش هستند. اما درصد انجام این بازدیدها در روز بیشتر و در شب کمتر هستند تا حالتی کاملا طبیعی داشته باشند.

آیا شروع و قطع ناگهانی بازدید ورودی گوگل برای سایت مضر است؟

خیر. در صورتی که عبارت کلیدی شما ترکیبی از کلمه کلیدی و برند باشد و همزمان نیز از بازدید مستقیم استفاده کنید، کاملا طبیعی خواهد بود. به دلیل اینکه این روش، کاملا مشابه با تبلیغات گسترده خواهد بود، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

چرا سفارش من کنسل شده است؟

زمانی یک سفارش کنسل می شود که یا لینک وارد شده در سفارش اشتباه بوده و یا سایت با کلمه کلیدی انتخابی در بین 100 نتیجه اول گوگل قرار نداشته باشد. در این حالت می توانید سفارش خود را ویرایش کرده و کلمه کلیدی و آدرس سایت را تغییر دهید.

سرویس افزایش کلیک گوگل روی تبلیغات گوگل کلیک می کنند؟

بهتر است در زمان ثبت سفارش کلیک گوگل، تبلیغات گوگل فعال نداشته باشید. بهترین کار این است که در زمانی که تبلیغ گوگل فعال دارید، سفارش خود را ثبت نکنید.

آمار بازدید سایت ازگوگل را چطوری مشاهده کنم؟

از طریق گوگل سرچ کنسول یا گوگل آنالیتیکس میتوانید تعداد ورودی ها و کلیک ها برروی کلمات را مشاهده نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)
پنل خدمات مجازی مارکتینگ 98، خرید فالوو، ممبر، ویو و لایک ارزانمشاهده تعرفه ها
+
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x