بدون نظر آموزش اینستاگرام

خرید سابسکرایب یوتیوب واقعا امکانپذیر است؟ آیا شما نیز به دنبال افزایش سابسکرایب های یوتیوب خود هستید؟ به راستی افزایش سابسکرایب یوتیوب در این شبکه ی اجتماعی می تواند چه مزایای برای شما داشته باشد؟

خرید سابسکرایب یوتیوب ارزان

خرید سابسکرایب یوتیوب و کیفیت فالوورها یکی مهم‌ترین فاکتورها برای کسب درآمد دلاری از یوتیوب می‌باشد. هر چقدر تعداد سابسکرایب‌های شما بیشتر باشد، قدرت و اعتبار شما هم به همان نسبت بیشتر می‌شود. به همین دلیل خرید سابسکرایب یوتیوب ارزان برای افرادی که می‌خواهند خیلی سریع روند پیشرفت را طی کنند، توصیه می‌شود.

نوع خدمات یوتیوب:سابسکرایب یوتیوب ارزان
قیمت سابسکرایب یوتیوب:شروع قیمت از 35000 تومان
گارانتی فالوور ها:بدون ریزش و با گارانتی 30 روز
نحوه خرید و سفارش:خرید از سایت یا پنل یوتیوب
سرعت تحویل:40 تا 100 فالوور در روز
شرح محصول :بهترین سرویس سابسکرایب یوتیوب جهت مانتیاز کردن می باشد. بیشتر سابسکرایب ها واقعی و فعال می باشد

خرید سابسکرایب یوتیوب چه مزیتی دارد؟

اگر میزان لایک، کامنت یک ویدیو یا تعداد سابسکرایب های یک کانال بیشتر باشد در این صورت آن کانال و ویدیوهای مربوط در اولویت الگوریتم های قرار گرفته و شما می توانید از تبلیغات رایگان داخل یوتیوب استفاده کنید.

دلایل اصلی نیاز کاربران به افزایش سابسکرایب کانال مربوط به درآمدزایی می شود.

 1. مهمترین دلیل خرید سابسکرایب، رسیدن به حداقل 1000 سابسکرایبر یوتیوب جهت شروع درآمدزایی دلاری از یوتیوب است.
 2. افزایش دنبال کننده های کانال مساوی است با افزایش سریع تر اعتبار کانال یوتیوب. خرید سابسکرایبر و تعداد بالای اعضای کانال شما روی بازدیدکننده‌های جدید تاثیر روانی مثبتی دارد و آنها را به دنبال کردن کانال شما ترغیب می کند.
 3. سومین دلیل بهبود رتبه و جایگاه کانال و افزایش قدرت کانال در جستجوی کاربران یوتیوب است که اهمیت زیادی در رشد و وایرال شدن ویدیو های جدید شما دارد.
 4. چهارمین دلیل نیاز به خرید سابسکرایب امکان ثبت لینک یونیک و دلخواه برای آدرس کانال است که با رسیدن به 100 فالوور در یوتیوب شما می توانید نام یونیک و برند زیبایی را به جای رشته کاراکتر بی معنای پیشفرض، برای کانال خود انتخاب کنید.
 5. پنجمین و مهمترین دلیل افزایش و خرید سابسکرایب یوتیوب، امکان گذاشتن لایو در یوتیوب است که برای گذذاشتن لایو در یوتیوب حتما باید بالای 1000 سابسکرایبر یوتیوب داشته باشید.
 6. آخرین دلیل نیز صرفه جویی در زمان و رسیدن سریعتر به درآمد دلاری است که هزینه های صرف شده را به راحتی جبران می کند.

قیمت سابسکرایب یوتیوب چقدر است

تعرفه قیمت خرید سابسکرایب یک مقدار ثابت و مشخص نیست و متناسب با پارامترهای مختلف تغییر می کند. برای اطلاع از هزینه ی لازم به منظور خرید سابسکرایب می توانید توضیحات هر سرویس را بخوانید. از جمله مهمترین عوامل موثر در قیمت سابسکرایب یوتیوب می توان موارد زیر را نام برد:

 • تعداد سابسکرایب ها
 • ایرانی بودن یا خارجی بودن فالوور ها
 • فیک یا واقعی بودن سابسکرایب‌ها
 • فعال بودن و داشتن فعالیت اکانت‌ها

همچنین با مشاهده سرویس های سابسکرایب های مورد نظر در جدول پایین و پس از ورود به پنل خدمات یوتیوب ، می توانید در همان لحظه ی اطلاعات کاملی در مورد هزینه ی لازم برای خرید دریافت کنید.

خرید سابسکرایب یوتیوب

بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در کادر مربوط، ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. به محض نهایی شدن فرایند ثبت سفارش، اقدامات لازم برای افزایش سابسکرایب در اولویت قرار می گیرد.

خرید سابسکرایب یوتیوب بدون ریزش چگونه است؟

در خرید هر نوع سرویس نگرانی‌هایی وجود دارد. در خرید سابسکرایب ایرانی یوتیوب نیز چنین است چرا که مستثنی از سرویس‌های دیگر نیست. یکی از نگرانی‌های برجسته برای مشتریان در خرید سابسکرایب ارزان یوتیوب در خصوص مقدار ریزش سابسکرایب است.

اگر شما نیز دارای این نگرانی در خرید سابسکرایب ایرانی یوتیوب هستید باید بدانید که در صورتی که سرویس شما باکیفیت باشد به میزان بسیار کمی با ریزش روبرو خواهید شد. پس با خیال راحت می‌توانید سرویس سابسکرایب یوتیوب واقعی را خریداری و استفاده کنید.

اما اگر سرویس خریداری شده فیک و بدون کیفیت باشد احتمال ریزش در مقدار بالا وجود دارد. پس توصیه می‌شود به منظور جلوگیری از اتفاقات ناگوار تنها سرویس‌های سابسکرایب واقعی و تضمینی را خریداری کنید.

نکات مهم در خرید سابسکرایب یوتیوب

سرویس‌های ارائه شده در خصوص شبکه‌های اجتماعی از جمله خرید سابسکرایب یوتیوب دارای نکاتی هستند که توجه به آنها می‌تواند خرید موفق‌تری را ایجاد کند.

خرید سابسکرایب یوتیوب ارزان
 • یکی از نکات پر اهمیت در خرید سابسکرایب یوتیوب انتخاب مجموعه‌ای معتبر است. زمانی که مجموعه‌ای معتبر و شناخته شده به منظور خرید سابسکرایب یوتیوب انتخاب شود سرویس ارائه شده به احتمال زیاد باکیفیت خواهد بود. چرا که این مجموعه هیچگاه اعتبار خود را خراب نمی‌کند. پنل مارکتینگ 98 مجموعه‌ای است که در ارائه سرویس‌های خود از جمله خرید سابسکرایب برای یوتیوب بسیار حساسیت به خرج می‌دهد.
 • در خصوص خرید سابسکرایب یوتیوب مرتبط با انتخاب پکیج مناسب است. ممکن است سرویس باکیفیتی را دریافت کنید اما میزان سابسکرایب دریافت شده مناسب با فعالیت اکانت شما نباشد. همین امر سبب افت شما می‌شود که در بسیاری از مواقع خطای خود را شناسایی نخواهید کرد.

پس با انتخاب مجموعه‌ای معتبر حتماً از گروه پشتیبانی، مشاوره‌ای را دریافت کنید تا پکیج مناسب خود را در خرید سابسکرایب یوتیوب بدون ریزش دریافت کنید. در نهایت فراموش نکنید که با خرید سابسکرایب یوتیوب واقعی، فعالیت مفیدی در یوتیوب داشته باشید. چرا که خرید سرویس به تنهایی نمی‌تواند موفقیت شما را تضمین کند.

خرید سابسکرایب یویتوب از سایت مارکتینگ 98

خرید سابسکرایب از سایت مارکتینگ 98 مزایای بسیاری دارد از مهمترین مزیت خرید سابسکرایب یویتوب از مارکتینگ 98 می توان موارد زیر را نام برد:

 • تعرفه های مناسب خدمات یوتیوب
 • تجربه بیش از 6 سال خدمات شبکه های اجتماعی
 • خرید مستقیم و بدون واسطه
 • مشاوره ی رایگان و پشتیبانی 24 ساعته
 • تنوع در سرویس ها و شفاف بودن توضیحات هر سرویس
 • تضمین برگشت وجه در صورت عدم انجام سفارش

پنل خدمات یوتیوب شامل چه سرویس هایی است؟

در پنل خدمات یوتیوب سرویس های متنوعی برای خرید ویو یوتیوب, افزایش واچ تایم یویتوب و خرید لایک یا کامنت و اشتراک گذاری لینک ویدیو شما در شبکه های اجتماعی دیگر وجود دارد

خرید ویو یوتیوب

خرید ویو یوتیوب یا بازدید ویدیو یوتیوب یکی از سرویس‌هایی است که می‌توانید برای ویدیوهای خود در یوتیوب خریداری کنید و با این کار به رشد هرچه بیشتر کار خود کمک کنید اگر به تازگی صفحه خود را در یوتیوب راه اندازی کرده‌اید از این سرویس باکیفیت استفاده کرده و رشد خود را تسریع کنید, ما خرسندیم از اینکه به شما بگوییم با خرید ویو ویدیو یوتیوب طبق الگوریتم‌های یوتیوب شما در صفحه اصلی که کاربران یوتیوب به آن مراجعه می‌کنند بیشتر دیده شده و شانس گرفتن مخاطب بیشتر را دارید.

خرید ویو یوتیوب

افزایش واچ تایم یوتیوب

افزایش واچ تایم یوتیوب یکی دیگر از سرویس‌های پنل خدمات یوتیوب است با خرید واچ تایم یوتیوب ارزان می‌توانید یکی از ملزوماتی که برای گرفتن حق مانیتایز در یوتیوب به آن احتیاج داریم را پاس کنید, در واقع واچ تایم یوتیوب زمانی برای شما بدست می‌آید که کاربران ویدیوهای شما رو ببیند و هر کدام حداقل چند دقیقه از ویدیو شما را تماشا کنند تا واچ تایم شما در قسمت مانیایز به مقدار موردنظر یوتیوب رسیده و پاس شود تا بعد از رد کردن 1000 سابسکرایبر بتوانید درخواست مانیتایز شدن و درآمدزایی از یوتیوب را فعال کنید.

خرید لایک یوتیوب

خرید لایک یوتیوب یکی از الزماتی است که در کنار خرید سابسکرایب یوتیوب حتماً به آن احتیاج خواهید داشت برای همین ما در سایت مارکتینگ 98 از بهترین کیفیت لایک برای ویدیوهای شما در یوتیوب استفاده خواهیم که و این اطمینان را می‌دهیم که لایک‌هایی که برایتان انجام می‌شود می‌تواند به اعتماد کاربران واقعی به شما افزوده و به رشد شما در یوتیوب کمک شایانی کند, از این رو توصیه می‌کنیم که در کنار خرید سابسکرایب یوتوب از سرویس لایک یوتیوب هم استفاده کنید.

خرید کامنت با متن دلخواه یوتیوب

در کنار تمامی سرویس‌هایی که در بالا معرفی شد بهتر است در مورد سرویس خرید کامنت با متن دلخواه یوتیوب اینگونه توضیح دهم که شما با خرید این سرویس می‌تواند تعداد زیادی کامنت زیر هر ویدیو خود داشته باشید و این نیز به رشد و پیشرفت شما در یوتیوب کمک زیادی می‌تواند بکند برای همین من به عنوان یک فعال شبکه‌های اجتماعی به شما توصیه می‌کنم که حتماً از سرویس خرید کامنت یوتیوب استفاده کنید تا بتوانید صفحه خود را در یوتیوب در مسیر رشد سریع‌تری قرار دهید.

پشتیبانی تیم مارکتینگ 98 از سرویس یوتیوب

تیم مارکتینگ 98 سعی و تلاش خواهد داشت به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و مسائل قبل, حین و بعد خرید شما باشیم, به توجه به رشد روزافزون کاربرانمان حتی ذره ای کیفیت پاسخگویی ما کاسته نشده و برکیفیت پشتیبانی از سرویس‌های خود تاکید بسیار زیادی داریم و تمام سعی و تلاشمان را در جهت پشتیبانی کاربرانمان بکار بسته ایم امیدوارم در این مسیر بتوانیم رضایت هرچه بیشتر شما را با ارمغان بیاوریم.

Rate this post

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *