بدون نظر بازاریابی اینترنتی

ربات هوش مصنوعی تلگرام

ربات هوش مصنوعی تلگرام رایگان یک ربات CHATGPT هوش مصنوعی پیشرفته است که در تلگرام قابل دسترسی است. آیدی بهترین ربات هوش مصنوعی تلگرام را در سایت مارکتینگ 98 به شما معرفی خواهیم کرد

سایت چت جی پی تی

سایت چت جی پی تی OpenAI است برای استفاده از چت جی بی تی ابتد از این لینک وارد سایت شود بهتر است ابتدا آی‌پی خود را تغییر دهید . برای شروع ثبت نام، روی دکمه Sign Up کلیک کنید و اگر قبلا اکانت chatgpt ساخته‌اید هم می‌توانید روی دکمه Log In کلیک کنید.

سایت چت جی پی تی

ربات هوش مصنوعی تلگرام چیست؟

ربات هوش مصنوعی تلگرام chatgpt یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های پیام‌رسان Telegram به شمار می‌روند که می‌توانند انجام خودکار بسیاری از امور را برای کاربران مهیا کنند. ربات تلگرام هوش مصنوعی مبتنی بر AI مثل چت‌بات‌ها و سرویس‌های تبدیل متن به عکس کاربرد دارند .

ربات هوش مصنوعی تلگرام

ابزارهای chat gptدر قالب‌های مختلفی مثل اپلیکیشن، سایت و حتی ربات هوش مصنوعی در اختیار علاقه‌مندان قرار دارند. در مطلب پیش‌رو به معرفی بهترین ربات های هوش مصنوعی تلگرام خواهیم پرداخت که دسترسی آسان و سریع را به امکانات مختلف فراهم می‌سازند.

چت جی پی تی چیست

چت جی پی تی برنامه هوش مصنوعی در حوزه چت با تکنولوژی مدل زبانی است که توسط سایت OpenAI توسعه داده شده و برای دانلود و استفاده از چت جی پی تی کافیه ثبت نام کنید و امکانات chatgpt رایگان استفاده کنید

بهترین ربات هوش مصنوعی تلگرام

بهترین ربات هوش مصنوعی تلگرام GPT چت و چت ربات‌های GPT-4 از به‌روزرسانی‌های آب‌وهوا و مکالمه زبان خارجی با چت جی بی تی تا مشاوره‌های مالی و مدیتیشن در جدول زیر قابل مشاهده است.

ربات ChatGPT رایگانربات هوش مصنوعی تلگرام رایگان همه کاره و پیشرفته
WeathersBotپیش بینی های دقیق و به روز آب و هوا را برای هر مکانی دریافت کنید.
MovieBotدانلود بهترین فیلم ها و سریال با ربات تلگرام هوش مصنوعی
ربات ارز دیجیتال هوش مصنوعیاز آخرین نرخ ها و اخبار ارزهای دیجیتال به روز باشید، از کیف پول خود استفاده کنید.
Travels_botتور لحظه آخری و دریافت پیشنهاد ویژه مسافرت و خرید بلیط هوایپما
TranslateBotربات تلگرام کاربرپسند که برای ارائه ترجمه دقیق و کارآمد برای کاربران خود طراحی شده است
آشپزی با چت gptدستور العمل ها و نکات آشپزی جدید را پیدا کنید
ربات Feed Readerربات با استفاده از فیدهای RSS بر پلتفرم های آنلاین مختلف مانند وب سایت ها، وبلاگ ها، یوتیوب، اینستاگرام و توییتر نظارت می کند.
ربات مدیتیشنجلسات مدیتیشن و تمرینات تمرکز را دریافت کنید.
FinanceBotمدیریت هزینه های و بودجه. مشاوره مالی رایگان دریافت کنید.
ربات Feed Readerربات با استفاده از فیدهای RSS بر پلتفرم های آنلاین مختلف مانند وب سایت ها، وبلاگ ها، یوتیوب، اینستاگرام و توییتر نظارت می کند.
ربات Chappie تلگرامسوال و جواب رایگان با ربات چت جی بی تی
chatgpt_karfly_botربات دستیار شخصی، معلم زبان و برنامه‌نویسی
ربات نظرسنجی chatgptبه راحتی در گروه های تلگرامی خود نظرسنجی ایجاد و مدیریت کنید.
HealthBotربات هوش مصنوعی پرشکی
ربات مشاورهبرای موضوعات مختلف والدین، نقاط عطف و چالش ها مشاوره و پشتیبانی دریافت کنید.

ربات GPT4Telegrambot

ربات هوش مصنوعی تلگرام GPT4Telegrambot@ امکان دسترسی به سرویس محبوب ChatGPT را برای کاربران مقدور ساخته است و می‌توان از آن سوال پرسید. همچنین قابلیت‌های دیگری مثل بازنویسی متن یا انجام دستورات پیچیده‌تر در آن قابل انجام است. با این حال توجه داشته باشید که بات مذکور از نسخه ۳.۵ مدل پردازش زبانی GPT استفاده می‌کند؛ در نتیجه امکان اتصال به اینترنت و دسترسی به محتوای آنلاین را ندارد.

ربات هوش مصنوعی تلگرام

از دیگر قابلیت‌های ربات chatgpt، می‌توان از تبدیل متن به عکس نام برد. سازندگان بات ادعا دارند که این قابلیت براساس سرویس Dall-E 2 کار می‌کند؛ اما کیفیت تصاویر خروجی بسیار کمتر از ابزار ارائه شده توسط OpenAI بود و کنترل پنلی برای تغییر تنظیمات و مقادیر مختلف نیز وجود ندارد. درهرحال اگر به دنبال دسترسی سریع به چت‌بات و ساخت خودکار عکس هستید،‌ GPT4Telegrambot@ می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

بات Karfly

یکی دیگر از ربات های هوش مصنوعی در Telegram که دسترسی به chatgpt را فراهم می‌سازد، chatgpt_karfly_bot@ است. این بات در ۷۰ مدل مختلف از جمله آنها می‌توان به دستیار شخصی، معلم زبان و نگارنده کدهای برنامه‌نویسی اشاره کرد. سازنده آن ادعا دارد که کاربران می‌توانند به نسخه ۴ مدل زبانی GPT دسترسی داشته باشند

ربات هوش مصنوعی BuddyGPTBot@

ربات هوش مصنوعی BuddyGPTBot@ یکی دیگر از راهکارها برای دسترسی به ChatGPT در پیام‌رسان تلگرام می باشد. البته این بات در مقایسه با رقبای خود، تعداد پیام کمتری را به صورت رایگان ارائه می‌کند و در هر ماه تنها می‌توان ۱۵ درخواست از آن داشت. با این حال اگر به دنبال راهی برای نگارش خودکار متون، حل مسائل یا حتی ترجمه متن هستید، می‌توانید روی این بات حساب کنید.

ربات هوش مصنوعی تلگرام Chappie

gpt3_tgBot@ یکی دیگر از بات‌های این لیست است که مانند عناوین قبلی، دسترسی به ChatGPT را مهیا می‌سازد. کاربران می‌توانند دستورات و سوالات خود را تایپ کرده و در کوتاه‌ترین زمان، نتیجه مورد نظر را دریافت کنند. اگر پاسخ ارسال شده مورد قبول به نظر نمی‌رسد، می‌توانید با زدن کلید Regenerate پاسخ جدیدی دریافت نمایید. توجه داشته باشید که این بات هم مثل رقبای خود، دسترسی به اطلاعات به‌روز و داده‌های آنلاین را ندارد و دیتابیس آن مربوط به اواسط سال ۲۰۲۱ است.

ربات هوش مصنوعی تلگرام گراتومیک

گراتومیک از ربات‌های فارسی ChatGPT در Telegram است؛ البته سازندگان آن اشاره مستقیمی به این موضوع ندارند و محصول خود را یک الگوبرداری از شبکه عصبی انسان می‌دانند. امکانات بات در دو مدل F و C در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته که یکی سریع‌تر و دیگری کامل‌تر است.

ربات های هوش مصنوعی فارسی

چیستا (chista_ai_bot@) ربات های هوش مصنوعی فارسی ChatGPT از طریق Telegram می باشد. با این حال برخلاف سایر نمونه‌ها، کاربران ابتدا باید با وارد کردن شماره موبایل خود، در آن ثبت‌نام کنند تا از قابلیت‌های چت‌بات را داشته باشند. همچنین در برخی موارد، با پیام خطا در دریافت پاسخ مواجه شوند و نیاز به تکرار سوال یا دستور را داشته باشند.

API چت‌بات ChatGPT

از دیگر ربات های هوش مصنوعی تلگرام می‌توان موارد زیر را نام برد که همه آنها امکانات تقریباً یکسانی را ارائه می‌کنند و براساس API چت‌بات ChatGPT ساخته شده‌اند.

Littleb_GPTBot@
lou_gpt4_bot@
gpt_tg_bot@

هوش مصنوعی گوگل

هوش مصنوعی گوگل BARD وارد رقابت با سرویس‌هایی مانند Open AI مایکروسافت شده و به کاربران امکان وارد کردن یک سوال یا جمله کامل را می‌دهد تا بتوانند مانند Chat GPT پاسخ دریافت کنند. پاسخ گوگل Bard می‌تواند شامل یک جمله یا متن باشد.

هوش مصنوعی مایکروسافت

هوش مصنوعی مایکروسافت جدیدترین نسخه هوش ChatGPT با امکانات کامل‌تر به شکل رایگان و بدون نیاز ثبت‌نام و ساخت اکانت در دسترس می باشد، چت‌بات بینگ را رایگان امتحان کنید.

تجربه شما در مورد ربات هوش مصنوعی

به نظر شما برنده رقابت هوش مصنوعی گوگل خواهد بود؟ یا مایکروسافت و ربات هوش مصنوعی چه کاربردی دارند؟ نظرات و تجربه خود را با ما و دیگران کاربران به اشتراک بزارید

Rate this post
تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *