استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل شامل دانلود کامنت های اینستاگرام، خروجی اکسل تمامی کامنت های پست اینستاگرام به همراه ریپلای کامنت، برای قرعه کشی آنلاین و انتخاب برنده مسابقه اینستاگرامی توسط سایت مارکتینگ 98 امکان پذیر است.

همان طور که می دانید مدیران کسب و کار های اینستاگرامی به منظور جذب فالوورهای بیشتر از تکنیک هایی مانند راه اندازی مسابقه یا قرعه کشی استفاده می کنند که همین امر مستلزم تعداد لایک و کامنت (نظرات) بالا برای این پیج ها خواهد شد.

از آن جا که جستجوی کامنت در اینستاگرام امری دشوار است، ادمین یا مدیران این دسته از پیج ها به دنبال روش یا ابزار ساده تر جهت خواندن نظرات و یا کپی لیست کامنت ها هستند یکی از بهترین روش ها گرفتن خروجی از کامنت های اینستاگرام می باشد.

چرا باید کامنت های اینستاگرام را دانلود کنیم؟

دلایل متعددی برای دانلود کامنت ها اینستاگرام روی فایل اکسل وجود دارد. به عنوان مثال برخی افراد قصد دارند از میان افرادی که کامنت قرار داده اند قرعه کشی کنند.

دانلود کامنت ها اینستاگرام

و یا برخی افراد قصد دارند به صورت حرفه ای بر روی کامنت های کاربران تجزیه و تحلیل انجام دهند به همین دلیل دقیقی برای انجام این کار وجود دارد که به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید.

شاید شما نیاز داشته باشید نام و آیدی کامنت گذاران و حتی متن کامنت های یک پست را استخراج کرده و به صورت خصوصی برایشان دایرکت بفرستید یا محتوای کامنت هایشان را برای کسب یک نتیجه آماری مورد بررسی قرار دهید

روش‌های استخراج کامنت‌های اینستاگرام

روش های مختلفی برای دانلود کامنت اینستاگرام وجود دارد. اگر از طریق رایانه شخصی وارد وبسایت اینستاگرام شوید، بسیار راحت می‌توانید کامنت‌های خود را به کمک Select کردن آن‌ها دانلود کنید. اما اگر بخواهید این کار را از طریق اپلیکیشن خود اینستاگرام انجام دهید این کار کمی سخت به نظر خواهد رسید. به طور کلی از چهار روش مختلف می‌توان کامنت‌های اینستاگرام را دانلود کرد:

استخراج کامنت های اینستاگرام رایگان

روش دستی اینستاگرام از طریق نسخه دکستاپ اینستاگرام انجام میشود. این روش راه حلی ساده برای استخراج کامنت های اینستاگرام است. از آنجایی دانلود کامنت ها به صورت دستی انجام میشود، زمان بیشتری میبرد و تنها برای پست هایی مناسب است که تعداد کامنت کمتری دارند. با استفاده از ابزار اکسل میتوانید به صورت دستی کامنت ها را جمع آوری کرده و آنها را مرتب کرده و سپس به جستجوی کامنت مورد نظر برسید.

استخراج کامنت های اینستاگرام
استخراج کامنت های اینستاگرام

مراحل انجام دانلود کامنت اینستاگرام به صورت دستی:

 • ابتدا یک فایل اکسل ساخته و دو ستون با عنوان « نام کاربری» و « کامنت» ایجاد کنید.
 • سایت اینستاگرام را بر روی دکستاپ باز کنید و وارد اکانت خود شوید.
 • پست مورد نظر خود را انتخاب کرده و وارد بخش کامنت‌ها شوید.
 • نام فردی که کامنت گذاشته را در ستون نام کاربری و کامنت او را در قسمت کامنت کپی پیست کنید.
 • این کار را ادامه دهید تا تمامی کامنت‌ها در فایل اکسل درج شوند.

استفاده از مروگر دسکتاپ

وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و کامنت‌های خود را کپی کنید و در صفحه‌ای دیگر paste کنید. در این روش احتمال به هم ریختگی کامنت‌ها زیاد است.

ربات دانلود کامنت اینستاگرام

ربات های متعددی برای دانلود کامنت های اینستاگرام طراحی شده اند اما باید وارد اکانت خود شوید و ممکن است از اکانت شما سوء استفاده شود. با اجرا کردن ربات اینستاگرام وارد مرورگر کروم میشود و به بخش کامنت های مورد نظر میروید. این ربات ها فقط آیدی های اینستاگرام که در مرورگر نشان میدهد را استخراج کرده و در نتیجه خروجی اکسل کامنت ها به صورت ناقص تحویل میدهید.

دانلود کامنت ها از طریق اپلیکیشن ها

تعدادی اپلیکیشن پولی وجود دارند که باید در آن‌ها ثبت نام کنید و اطلاعات اکانتتان را وارد کنید تا به شما خروجی اکسل از کامنت‌ها بدهد. این اپلیکیشن ها هم قابل اعتماد نیستند و ممکن است امنیت پیج اینستاگرام شما به خطر بندازند.

استخراج کامنت های اینستاگرام با سایت ها

ربات دانلود کامنت اینستاگرام

تعدادی سایت و ابزار هم وجود دارند که خروجی اکسل کامنت ها را به راحتی به شما می‌دهند.

دانلود کامنت های اینستاگرام با سایت مارکتینگ 98

سایت مارکتینگ 98 یک ابزار برای دانلود کامنت های اینستاگرام در اختیار کاربران قرار داده که بدون نیاز به لاگین شدن اکانت اینستاگرام تان میتونید کامنت ها در قالب فایل اکسل از برنامه دانلود کرده و در موبایل یا کامپیوتر خود ذخیره و مشاهده کنید.

استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل

ابتدا از طریق لینک زیر وارد برنامه استخراج کامنت اینستاگرام شده و مطابق تصویر زیر ابتدا گزینه comment را انتخاب کرده و لینک پست اینستاگرام را کپی کرده و در بخش مربوط قرار داده و گزینه جستجو را بزنید سپس فرم را تکمیل کرده و هزینه سفارش را پرداخت کنید 

استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل

در مرحله بعدی پس از پرداخت موفق و دریافت کد پیگیری وارد بخش پیگیری سفارش شده و شماره موبایل ثبت سفارش خود وارد کرده و می توانید مطابق شکل زیر خروجی فایل اکسل از لیست کامنت ها را دانلود کرده و همچنین قرعه کشی آنلاین بین کامنت ها را انجام دهید.

استخراج کامنت های اینستاگرام

توجه : برای قرعه کشی مسابقه و استخراج کامنت های اینستاگرام پیچ شما باید درحالت عمومی بوده و بخش کامنت ها باز باشد

شمارش بیشترین کامنت و تگ در اینستاگرام

شمارش بیشترین کامنت در اینستاگرام و شمارش تگ ها با نرم افزار قرعه کشی سایت مارکتینگ 98 انجام میشود برای اینکه بفهمیم کی بیشترین کامنت رو گذاشته گزینه sort comment و برای بیشترین تگ گزینه sort tag را تیک بزنید بعد از ثبت درخواست سایت شروع به شمارش بیشترین کامنت و تگ را انجام داده و به راحتی می توانید قرعه کشی را آنلاین انجام دهید و فایل اکسل کامنت ها را دانلود کنید .

از طریق لینک برنامه قرعه کشی می توانید جهت استخراج و دانلود کامنت ها ، لایک ها و همچنین اجرای قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی اقدام نمایید 

استخراج لایک های اینستاگرام

استخراج لایک های اینستاگرام در اکسل( Excel) برای همه پست های اینستاگرام از طریق برنامه قرعه کشی سایت مارکتینگ 98 قابل انجام است. برای استخراج ایدی های لایک کننده پست مسابقه وارد برنامه قرعه کشی شوید و گزینه Like را انتخاب کرده و لینک پست مورد نظر را کپی کرده و در بخش مربوط قرار داده و گزینه جستجو را بزنید سپس فرم را تکمیل کنید و پس از دریافت فایل اکسل جهت قرعه کشی لایک یا بررسی ایدی لایک کننده پست استفاده نمایید

خروجی اکسل لایک های پست اینستاگرام

یک پیج اینستاگرام که 100کا فالوور دارد اما پست هاش 5000 لایک میشود! افرادی که پست های پیج ها را لایک میکنند معمولا فعال تر هستند و احتمالا علاقه بیشتری به پست های پیج دارند. حال فکر میکنید اگر آیدی لایک کنندگان پست های دیگران را در اختیار داشته باشید چه ارزشی میتواند داشته باشد؟

بطور کل، در اختیار داشتن تعداد زیادی آیدی اینستاگرامی فعال در حوزه کاریتان، میتواند منبع بی پایانی از مشتریان بالقوه در اختیار شما قرار دهد که از روش های مختلف مانند فالو کردن، ارسال دایرکت، خرید منشن انبوه و…. میتوانید آنها را به مشتریان واقعی تبدیل کنید.

نمونه فایل خروجی استخراج لایک های اینستاگرام که توسط سایت مارکتینگ 98 انجام شده است در زیر قابل مشاهده است.

استخراج لایک های اینستاگرام

استخراج لیست لایک کنندگان یک پست با هشتگ خاص

استخراج لیست لایک کنندگان یک پست با هشتگ خاص در فایل اکسل با یک کلیک امکان پذیر است و شما می توانید بعد از دانلود خروجی اکسل لایک ها آیدی لایک کنندگان را با هم مقایسه و آنالیز کنید در اختیار داشتن تعداد زیادی آی دی اینستاگرامی فعال در حوزه کاریتان، میتواند منبع بی پایانی از مشتریان جدید در اختیار شما قرار دهد که از روش های مختلف مانند فالو کردن، ارسال دایرکت، منشن انبوه فروش اینستاگرامی خود را افزایش دهید

استخراج اطلاعات و داده های اینستاگرام شامل موارد زیر است:

 • استخراج فالوورهای اینستاگرام در اکسل
 • استخراج و دانلود کامنت های اینستاگرام
 • استخراج لایک کنندگان پست اینستاگرام
 • جمع آوری شماره موبایل و ایمیل و کلمات کلیدی بخش bio -بایو (جهت بازاریابی و افزایش فروش )
 • استخراج شماره موبایل و ایمیل فالوورهای پیج دلخواه شما ( انبوه و فقط با تماس تلفنی )
 • قرعه کشی آنلاین و رندوم بر اساس بیشترین تگ و کامنت

سوالات متداول استخراج اطلاعات از اینستاگرام

استخراج کامنت های اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

برای دانلود کامنت های اینستاگرام در اکسل و مشاهده لیست کامنت ها به لینک استخراج کامنت های اینستاگرام مراجعه کنید

استخراج فالوورهای اینستاگرام در اکسل چگونه است ؟

برای استخراج فالوورهای اینستاگرام در اکسل باید در برنامه قرعه کشی ، گزینه follower را انتخاب و ایدی پیج مورد نظر را وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید. و بعد از دریافت فایل اکسل آنالیز فالوورها را انجام دهید.

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل رایگان است؟

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل کاملا رایگان است ولی برای خروجی گرفتن از کامنت ها و فالوورها باید هزینه اندکی پرداخت کنید

قرعه کشی کامنت اینستاگرام چگونه انجام می شود ؟

برای قرعه کشی بین کامنت ها , لایک ها و فالوورهای اینستاگرام می توانید از برنامه قرعه کشی اینستاگرام سایت مارکتینگ 98 استفاده نمایید

استخراج شماره موبایل و ایمیل یک پیج خاص امکان پذیر است؟

خیر، استخراج شماره موبایل و ایمیل لیست فالوورها به صورت انبوه انجام می شود و حداقل سفارش 1000 مورد می باشد این مورد صرفا جهت بازاریابی ایمیل یا ارسال پیامک اطلاع رسانی انجام میشود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید نحوه قرعه کشی در اینستاگرام فیلم آموزشی را مشاهده نمایید 

4.8/5 - (5 امتیاز)
پنل خدمات مجازی مارکتینگ 98، خرید فالوو، ممبر، ویو و لایک ارزانمشاهده تعرفه ها
+
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x