بدون نظر آموزش بازاریابی در اینستاگرام

سایت تشخیص فالوور فیک با آنالیز پیج اینستاگرام شما ، فالوورهای فیک خارجی را شناسایی می کند! از سایت تشخیص فالوور فیک برای بررسی اینفلوئنسرها و تحلیل کامنت و لایک های پست اینستاگرام و نیز کیفیت مخاطب و نرخ تعامل پیج ها استفاده کنید.

اگر به دنبال برنامه تشخیص فالوور فیک هستید، احتمالاً به‌خاطر یکی از این سه دلیل است.

 1. شما یک کارشناس شبکه های اجتماعی یا شرکتی می‌باشید که مایل به تبلیغ برند خود است. شما چند اینفلوئنسر را برای تبلیغات در اینستاگرام انتخاب کردید و می‌خواهید بررسی کنید که کدامیک نرخ تعامل بالاتری دارد.
 2. شما یک اینفلوئنسر اینستاگرام هستید و می‌خواهید مطمئن شوید که بالاترین نرخ تعامل و اینگنجمت را دارید، و پست‌های تبلیغاتی شما بیشترین بازده را به مشتریانتان برمی‌گرداند بنابراین آنها راضی می‌شوند و شما درآمد خود را افزایش می‌دهد .
 3. شما به دنبال آنالیز پیج اینستاگرام رقبا یا خودتان هستید . تا استراتژی بازاریابی در اینستاگرام را تقویت کنید و بتوانید فالورهای بیشتریی جذب کرده و کسب درآمد خود را از اینستاگرام افزایش دهید.

فالوورهای فیک اینستاگرام چه کسانی هستند؟

به طور خلاصه، فالوورهای فیک , اکانت ها یا ربات‌هایی هستند که فقط برای افزایش تعداد فالوورها ایجاد شده‌اند، این اکانت ها کاربران فعال و افراد واقعی نیستند، بنابراین تبلیغ برند شما به این ربات ها هیچ فایده ای ندارد.

نحوه تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

چگونه فالوورهای فیک را شناسایی کنیم برای شناسایی اکانت های فیک می توانید به صفحه اینستاگرام آنها مراجعه کنید. چندین عامل وجود دارد که می تواند به شما در شناسایی اکانت ها و فالوورهای فیک کمک کند.

 • فالوور صفر یا کمتر از 1000 فالوور دارند
 • حداکثر 10 پست یا در بیشتر موارد هیچ پستی ندارند.
 • بدون عکس پروفایل
 • تعداد زیادی از مردم را دنبال می کنند.
 • هیچ پستی در 30 روز گذشته منتشر نکردند.
 • نام کاربری با حروف و اعداد تصادفی پر شده است.

روش تشخیص فالوور فیک چگونه است؟

بررسی بایو و پروفایل فالوور فیک

بررسی بایو و پروفایل فالوور فیک

بازدید از صفحه فالوور می تواند خیلی چیزها را به شما بگوید. یک اکانت فیک ممکن است فاقد یک بیو، یک نام بی‌معنی تصادفی باشند و پست‌های کمی داشته باشند یا هیچ پستی نداشته باشند.

کامنت های ایموجی و نظرات فیک و نامربوط

اگر پیج هدف شما از کامنت های ایموجی و نظرات نامربوط یا عمومی استفاده کند قابل تشخیص و بررسی است برخی پیج ها از فالوورهای فیک برای اضافه کردن نظرات به پست های پیج استفاده کنید که به طور مصنوعی نرخ تعامل اینفلوئنسر را افزایش می دهد.

کامنت های ایموجی و نظرات فیک و نامربوط

ارسال کامنت با فالوور های فیک معمولاً با تعداد زیادی نظرات تکراری عمومی یا نامربوط قابل شناسایی هستند. به عنوان مثال “پست عالی!”، “عالی” یا “ایموجی”

محاسبه و بررسی نرخ تعامل یا اینگجمنت پیج

نرخ تعامل نشان می دهد که چگونه مخاطب با محتوای شما درگیر می شود. هرچه ER شما بالاتر باشد، بهتر است. ER پایین می تواند نشان دهنده مخاطبان غیر معتبر باشد. طبق آمار، هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، ER شما کمتر است.

محاسبه و بررسی نرخ تعامل یا اینگجمنت پیج

اگر یک پیج اینستاگرام دارای درصد بالایی از دنبال کنندگان فیک باشد که با محتوا درگیر نیستند، ممکن است نرخ تعامل کمتر از حد انتظار باشد. ارائه معیارها دشوار است، زیرا هر جایگاه و هر سازنده متفاوت است. با این حال، نرخ تعامل در محدوده 1-3٪ طبیعی در نظر گرفته می شود.

از نمودار فالوورها برای یافتن فالوورهای فیک استفاده کنید

اگر می بینید که نمودار به سرعت بالا می رود، باید پست ها پیج هدف یا اینفلوئنسر مورد نظر برای تبلیغ را با دقت مطالعه کنید. 4 دلیل اصلی وجود دارد که چرا نمودار فالوورها فوری افزایش داشته است :

تشخیص فالوورهای فیک
 • یک اینفلوئنسر با برگزاری مسابقه اینستاگرامی بین فالوور ها و کامنت ها و غیره را شروع کرده است .
 • یک اینفلوئنسر توسط یک پیج دیگر با فالوورهای بالا تبلیغ و معرفی شده است.
 • یک اینفلوئنسر شروع به تبلیغ پست خود می کند. اما نمی تواند بیش از 5 هزار فالوور در یک روز به دست آورد.
 • اینفلوئنسر تعداد فالوورها را به طور فیک با استفاده از ربات ها افزایش می دهد.

در بخش اینسایت اینستاگرام ، داده های جغرافیایی پیج هدف را مطالعه کنید

در اینجا اطلاعات جمعیت شناختی مخاطبان برای یک اینفلوئنسر از فرانسه آمده است.

سایت تشخیص فالوور فیک

همانطور که می بینید آنها 35 درصد از برزیلی ها را دنبال می کنند. تعداد زیادی از فرانسوی زبانان مشکوک به نظر می رسد زیرا اکثر برزیلی ها فرانسوی صحبت نمی کنند. دیگر مکان‌های مشکوک روسیه، هند، پاکستان، ایران و غنا هستند.

با این حال، قبل از هر گونه نتیجه گیری، مطمئن شوید که یک اینفلوئنسر از برزیل یا هر کشور دیگری خارج از کشور نیست.

همیشه نوع مخاطب را بررسی کنید

معیار نوع مخاطب، تمام فالوورهای اینفلوئنسر را به 4 دسته تقسیم می کند:

سایت خارجی تشخیص فالوور فیک
 • مردم واقعی
 • اینفلوئنسرها: حساب هایی با بیش از 5 هزار دنبال کننده
 • فالوورهای انبوه: حساب هایی با بیش از 1500 دنبال کننده
 • حساب های مشکوک: بیشتر ربات ها.

معمولاً پروفایل های اینستاگرام با کمتر از 20 هزار فالوور بیشترین درصد مخاطبان با کیفیت پایین را دارند. برخی از آنها به طور مصنوعی این مخاطبان را افزایش می دهند، اما در بیشتر موارد به دلیل حجم عظیمی از اسپم در اینستاگرام اتفاق می افتد. هزاران اکانت از اسکریپت ها برای لایک کردن و کامنت گذاری خودکار پست ها و دنبال کردن سایر کاربران بر اساس برخی از هشتگ ها یا تنظیمات دیگر استفاده می کنند.

تحلیل کامنت و لایک های اینستاگرام

نسبت لایک-کامنت نشان می دهد که آیا اینفلوئنسر لایک های بیشتری دریافت می کند یا نظرات بیشتری دریافت می کند. تفاوت قابل توجه بین حساب های شما و حساب های مشابه ممکن است به این معنی باشد که تعداد نظرات یا لایک ها به طور مصنوعی افزایش یافته است.

سایت خارجی تشخیص فالوور فیک

سایت تشخیص فالوور فیک و برنامه های حذف فالوور فیک و روح زیادی برای اینستاگرام وجود دارد ما در اینجا دو سایت خارجی معتبر را معرفی میکنم .

سایت تشخیص فالوور فیک modash

به سایت رایگان و قوی آنالیز فالوورهای فیک اینستاگرام خوش آمدید ابزار آنالیز فالوورها modash به شما امکان می دهد معیارهای مختلفی را بررسی کنید

سایت تشخیص فالوور فیک
 • فالوورهای جعلی را بررسی کنید
 • محاسبه نرخ تعامل
 • مشاهده مطالب محبوب
 • میانگین لایک ها را ببینید
 • روند فالوورها و لایک ها را در طول زمان مرور کنید
 • هشتگ ها و منشن های محبوب را بررسی کنید

سایت تشخیص فالوور فیک خارجی hypeauditor

سایت تشخیص فالوور فیک خارجی hypeauditor به شما این امکان را می دهد که فالوورهای هر پیج اینستاگرام را بررسی کنید و یک پیج معتبر برای کمپین بازاریابی انتخاب کنید. آنالیز اینستاگرام الگوهای رشد فالوور، نرخ تعامل، اعتبار تعامل، کیفیت مخاطب و دسترسی را در مجموع بیش از 40 عامل بررسی می‌کند.

برنامه تشخیص فالوور فیک

اگر می‌خواهید سریعاً یک اکانت اینستاگرام را بررسی کنید، توصیه می‌کنیم فالوور فیک را با ابزار رایگان این سایت انجام دهید. به سادگی هر حساب کاربری را وارد کنید و نتایج را مشاهده کنید. معیارهای مختلفی که سایت تشخیص فالوور فیک بررسی می کند

 • امتیاز کیفیت مخاطب (AQS)
 • تعداد فالوور
 • نرخ مشارکت

برنامه تشخیص فالوور فیک برای ایفون و اندروید

برنامه تشخیص فالوور های فیک برای ایفون و اندروید را می توانید از لینک زیر و پلی استورها مستقیم دانلود کنید و به راحتی فالوورهای روح و فیک را تشخیص داده و حذف نمایید

برنامه Ghost Unfollowers تشخیص فالوور فیک برای ایفون

می‌توانید از این برنامه برای حذف فالوورهای فیک و روح پیج اینستاگرام خود برای آیفون استفاده کنید – فالوورهای فیک در اینستاگرام غیرفعال می‌مانند و در هیچ تعاملی شرکت نمی‌کنند. حساب‌های Ghost ممکن است توسط افراد یا ربات‌ها ایجاد شوند. آنها هیچ کمکی به رشد اکانت اینستاگرام شما نمی کنند.

می توانید از این برنامه برای ردیابی و حذف آنفالوورهای اینستاگرام خود استفاده کنید. شما می توانید تعداد 60 کاربر را در ساعت آنفالو کنید.

لینک دانلود برنامه برای آیفون

برنامه تشخیص فالوور فیک برای اندروید

این برنامه آنالیز فالوورها فیک و تحلیل های مربوط به پیج اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید ببینید چه کسی شما را آنفالو کرده است و کدام فالوورها هرگز پست های شما را لایک نکرده اند یا روی آنها کامنت گذاشته اند و کسانی که همیشه پست های دوستان شما را لایک کرده اند یا روی آنها کامنت گذاشته اند.

لینک دانلود برنامه برای اندروید

تشخیص فالوور های فیک چرا مهم است

فالوورهای فیک اینستاگرام میلیون ها تومان برای کسب و کارها هزینه دارد. تعامل غیر معتبر همچنان یک مشکل جدی است که بسیاری از مشاغل با آن روبرو هستند. اینفلوئنسر مارکتینگ می‌تواند نتایج باورنکردنی برای شرکت‌ها به ارمغان بیاورد، با این حال، عنصر کلیدی یک کمپین موفق، فالوورهای واقعی هستند که می‌توانند پیام یک برند را به دنبال‌کنندگان درگیر خود برسانند.

اگر می‌خواهید با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید، باید از اینفلوئنسرها با فالوور فیک دوری کنید و با پیج های تبلیغاتی که فالوور واقعی دارند همکاری کنید.

هنگام جستجوی اینفلوئنسرها، به خاطر داشته باشید با میکرو اینفلوئنسرها می توانید به نتایج عالی دست پیدا کنید و با موفقیت خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنید، فقط باید مشترکین آنها واقعی و تعامل آنها ارگانیک باشد

سایت تشخیص فالوور فیک اینستاگرام چگونه کار می کند ؟

سایت تشخیص فالوور فیک که در مقاله لینک آنها وجود دارد بررسی می کند که هر اکانت اینستاگرام چه تعداد فالوور فیک دارد . بعد از بررسی و تشخیص اکانت های فیک باید زمانی را صرف شناسایی و حذف فالوورهای جعلی خود کنید.

برنامه تشخیص فالوور فیک برای ایفون را از کجا دانلود کنم؟

می توانید از لینک زیر و پلی استورها مستقیم برنامه تشخیص فالوور های فیک برای ایفون و اندروید را دانلود کنید و به راحتی فالوورهای روح و فیک را تشخیص داده و حذف نمایید

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام چگونه است؟

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام با استفاده از سایت ها ، برنامه ها و روش های دستی امکان پذیر است ما در این مقاله دو سایت معتبر و برنامه تشخیص فالوور برای آیفون و اندروید و نیز روش های دستی را معرفی کردیم.

آیا باید با اینفلوئنسرهایی که فالوورهای فیک دارند کار کنم؟

همه اینفلوئنسرها تعدادی فالوور فیک دارند. روی تعداد فالوورهای واقعی و مخاطبان هدف خود تمرکز کنید. اگر پیج تبلیغاتی با 25 درصد فالوورهای جعلی پیدا کنید، این به تنهایی اطلاعات کافی برای تصمیم گیری نیست. همان پیج اینستاگرام می تواند 500000 دنبال کننده داشته باشد که 75 درصد آنها در شهر هدف، گروه سنی و جنسیت شما و با نرخ تعامل خوب هستند.

چگونه می توان تشخیص داد که یک اینفلوئنسر فالوورهای فیک دارد؟

علائم مختلفی برای تشخیص فالوور فیک وجود دارد . پروفایل بدون عکس ، نظرات نامربوط یا اسپم، و نرخ تعامل پایین و غیره . سایت تشخیص فالوور فیک ، پروفایل ها را بر اساس تعدادی معیار امتیاز می دهد. آنهایی که نمره کمتری از آستانه کسب می کنند فیک در نظر گرفته می شوند. و تبلیغات در این پیج ها پیشنهاد نمی شود.

5/5 - (1 امتیاز)
تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *