افزایش فالوور کلاب هاوس

بدون نظر بازاریابی شبکه های اجتماعی

افزایش فالوور کلاب هاوس رایگان بدون نیاز به خرید فالوور برای برنامه کلاب هاوس با این 5 روش امکان پذیر است خرید فالوور کلاب هاوس فیک شاید بهترین یا سریعترین روش جلب اعتماد بازدید کننده های Clubhouse باشد ولی بعد از ایجاد روم و کلاب برای معرفی خدمات و محصولات خود باید فالوور واقعی و ایرانی جذب کنید با آموزش افزایش فالوور کلاب هاوس رایگان از سایت مارکتینگ 98 در خدمت شما هستیم با ما همراه باشید.

کلاب هاوس چیست؟

در این مقاله ، ما در مورد چگونگی افزایش فالوور کلاب هاوس بحث خواهیم کرد. کلاب هاوس یا Clubhouse یک برنامه صوتی و یک شبکه های اجتماعی است که به مردم امکان می دهد یکدیگر را فالو کنند ، صحبت کنند ، داستان بگویند ، ایده بسازند ، روابط عمیق تری برقرار کنند ، ارتباطات تجاری برقرار کنند و با افراد جدید جالب در سراسر جهان ملاقات کنند. چگونه می توانید فالوورهای Clubhouse را افزایش دهید؟

در حال حاضر و به طور معمول این اپلیکیشن توسط اشخاص برای تبلیغ کسب و کارهایشان و همچنین پیدا کردن شراکت و همکاری‌های بالقوه استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید : خرید دعوتنامه کلاب هاوس

درکلاب هاوس نیز مانند دیگر شبکه‌های اجتماعی یا سوشیال مدیا ، داشتن بیشترین فالوور برای گرفتن تبلیغ و کسب درآمد مهم است

اگر که برای اولین بار است این مطلب را می‌خوانید به احتمال زیاد یکی از افرادی هستید که به تازگی وارد دنیای کلاب هاوس شده‌اند و به دنیال پیدا کردن و فهمیدن راهی برای جذب فالوور بیشتر می‌باشند.

بهترین روش های افزایش فالوور کلاب هاوس

افزایش فالوور کلاب هاوس از طریق پنل فالوور کلاب هاوس , سایت ها ، کلاب ها و روم های Clubhouse از طریق فالو و آنفالو امکان پذیر است اما ما در اینجا روش های موثر برای جذب فالوور معرفی کردیم با ما همراه باشید

فالوور کلاب هاوس رایگان

بهترین روش افزایش فالوور کلاب هاوس رایگان (جذب فالوور بیشتر)، افزایش میزان فعالیت و تعامل است که به معنای میزبانی رویدادهای (events) بیشتر، دنبال کردن یا فالو کردن کاربران بیشتر و مشارکت در بحث‌ها و گفتگوهای بیشتر در این شبکه اجتماعی محبوب می‌باشد.در این مقاله تصمیم داریم شما را با برخی از راهکارهای جذب فالوور بیشتر در اپلیکیشن کلاب هاوس آشنا سازیم، پس همراه ما باشید.

افزایش فالوور کلاب هاوس


افزایش فالوور کلاب هاوس از طریق صبحت کردن در روم ها

راه اصلی جذب فالوور در کلاب هاوس بلند کردن دست و صحبت روی صحنه است. از آنجایی که کلاب هاوس یک برنامه “چت روم صوتی” است ، تنها راه واقعی برای رشد و افزایش فالوور در کلاب هاوس ، صحبت و تعامل با حاضران در صحنه یا تماشاگران است. افراد بر روی نمایه شما کلیک می کنند تا جستجو کنند اما ارگانیک ترین راه برای جذب دنبال کنندگان در کلوپ گفتگو است.

افزایش فالوور کلاب هاوس با ایجاد روم Clubhouse

با ایجاد روم در موضوعات مورد علاقه خود و ارائه مکالمات ارزشمند ، می توانید به سرعت خود را تثبیت کنید و پیروان خود را بدست آورید. افراد می توانند نمایه شما را بررسی کرده و شما را دنبال کنند. آنها همچنین می توانند بر روی زنگ کنار “دکمه دنبال کردن” کلیک کرده و هر بار که صحبت می کنید اعلان دریافت می کنند.

بیشتر بخوانید : آموزش برنامه کلاب هاوس و نحوه ساخت روم

افزایش فالوور کلاب هاوس با بیوگرافی جذاب و حرفه ای

اگر که در قسمت بایو (بیوگرافی) کلاب هاوس خود چیزی قرار نداده و ننوشته‌اید زمان آن است که دست به کار شده و مختصری درباره خود بنویسید.

افزایش فالوور کلاب هاوس

در کلاب هاوس ، داشتن یک بیوگرافی جذاب خیلی مهم است. اگر می خواهید فالوورهای بیشتری در کلاب ها بدست آورید می خواهید مطمئن شوید که بیوگرافی شما در کلاب هاوس حرفه ای است. دو خط اول بیوگرافی شما مهمترین هستند زیرا این همان چیزی است که افراد هنگام مرور در پروفایل ها ابتدا نشان داده می شوند. در بیوگرافی خود ، باید در مورد داستان ، دستاوردها و هر چیز دیگری که فکر می کنید جذاب باشد صحبت کنید. همچنین می توانید سایر رسانه های اجتماعی خود را در پروفایل Clubhouse خود لینک دهید و قطعاً باید از این مزیت استفاده کنید!

افراد مشهور در کلاب هاوس را دنبال کنید

وقتی مردم را دنبال می کنید ، احتمال دیده شدن کلاب یا پروفایل شما در بخش hallway وجود خواهد داشت . مهم است که افراد مورد علاقه خود را دنبال کنید ، همان روم هایی را که ایجاد می کنید یا در آن مکالمه می کنید یا در همان جهتی که شما می خواهید دنبال کنید.

فعالیت و تعامل بیشتر در کلاب هاوس

همانطور که اشاره کردم ، بهترین راه برای به افزایش فالوور در کلوپ گفتگو است. هرچه بیشتر صحبت کنید پیروان بیشتری خواهید گرفت. هر چقدر بیشتر وقت خود را صرف کلوپ می کنید بیشتر صحبت می کنید. اگر واقعاً می خواهید در کلاب ها رشد کنید ، وقت خود را صرف برنامه خواهید کرد و با جامعه درگیر خواهید شد.

همانطور که در ابتدا گفته شد داشتن فعالیت بیشتر در این پلتفرم خود ضامن جذب فالوور بیشتر است، به گونه‌ای که به عنوان شاه کلیدی برای افزایش فالوور شناخته می‌شود.

شما می‌بایست در هر زمان ممکن رویدادهای بیشتری را در کلاب هاوس برگزار کرده و کاربران بسیاری را به مشارکت در این رویداد دعوت نمایید تا با این کار میزان ترافیک و بازدید افزایش پیدا کند.

همچنین شما می‌توانید به عنوان سخنگو در اتاق‌های (روم‌ها) دیگر حضور پیدا کنید تا دیگر کاربران با شما و کسب و کار یا حوزه فعالیت شما آشنا شوند.

به طور کلی اکتیو و فعال بودن در کلاب هاوس می‌تواند این امکان را برای شما مهیا سازد که پس از مدتی باشگاه (کلاب) خود را در این پلتفرم ایجاد نمایید.

اگر می خواهید فالوور واقعی را برای کلاب خود جذب کنید ، با این نکات ساده شروع کنید . نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید ، اصیل بودن ، ایجاد روم و برقراری روابط متفکرانه و موثر است.

لینک اکانت کلاب هاوس به اینستاگرام و توییتر

ایجاد لینک و پیوند میان اکانت کلاب هاوس و دیگر شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام یا توئیتر سبب می‌گردد که حساب کاربری و پروفایل شما قانونی و حقیقی به نظر برسد (غیر واقعی و فیک نباشد).

بیشتر بخوانید : استخراج فالوورهای اینستاگرام در اکسل چگونه است ؟

این کار باعث اعتماد سازی شده و در نهایت منجر به بالا رفتن مشارکت و به وجود آمدن فرصت‌های بیشتر است. در حقیقت با این کار فرصت بررسی و مشاهده دیگر حساب‌های کاربری‌تان به کاربران کلاب هاوس داده می‌شود و آن‌ها می‌توانند بهتر و سریع‌تر به شناخت نسبت به شما و کسب و کارتان برسند و دنبال کردن شما (فالوو کردن) و پیوستن به رویدادهایی که ایجاد خواهید کرد برای آنان راحت‌تر خواهد بود.

عکس پروفایل زیبا و حرفه ای برای کلاب هاوس انتخاب کنید

از آن‌جا که کلاب هاوس متمرکز و مبتنی بر گفتگوی صوتی است، تنها چیزی که کاربران این شبکه می‌توانند از شما ببینند و به وسیله آن با شما ارتباط بگیرند، تصویر و عکس پروفایل یا همان نمایه است. در واقع هر زمانی که شما به رویدادی ملحق می‌شوید، عکس پروفایلتان دیده خواهد شد. پس بارگذاری و انتخاب عکس خوب و مناسب برای پروفایل کلاب هاوس امری ضروری است.

عکس پروفایل کلاب هاوس

اگر که هدف شما از ایجاد اکانت کلاب هاوس تجارت و ارتقاء کسب و کار است بهتر است از تصویری استفاده کنید که به نظر حرفه‌ای می‌آید. درنظر داشته باشید که برای جذب فالوور بیشتر در کلاب هاوس بهتر است تصویر پروفایل خود را حرفه‌ای کنید.

ایجاد رویدادها و گفتگوهای برنامه ریزی شده

اگر که در این پلتفرم دوستانی دارید بهتر است برای رشد و ارتقا پیدا کردین در این شبکه، با آن‌ها گفتگوهای برنامه ریزی شده درباره تخصص خود داشته باشید.

ایجاد رویدادها  برنامه ریزی شده در کلاب هاوس

همچنین زمانی که قصد دارید رویدادی را ایجاد کنید، موضوعی را برای آن رویداد (event) انتخاب کنید که با آن آشنایی داشته باشید زیرا اثبات این موضوع که شما قادر هستید چیز با ارزش و مهمی را در حوزه تخصصی خود ارائه کنید باعث می‌شود که تعداد دنبال کنندگان شما افزایش پیدا کنند.

در حقیقت کاربران به این باور خواهند رسید که با مشارکت در رویدادهایی که شما ایجاد می‌کنید، اطلاعات و دانش بیشتری را کسب خواهند کرد.

اعلام اتاق های گفتگوی خود و رویدادهایی که در آن‌ها به عنوان سخنگوی مهمان حضور دارید.

زمانی که در اپلیکیشن کلاب هاوس میزبانی رویدادی را بر عهده داشتید، سعی کنید استفاده از شبکه‌های اجتماعی دیگر را به حداکثر برسانید. شما می‌توانید برنامه زمانی رویدادهایی که در آن‌ها به عنوان گوینده مهمان حضور دارید یا اتاق‌های گفتگویی که میزبانی آنان را برعهده دارید را به وسیله شبکه‌های اجتماعی دیگری که در آن‌ها حضور دارید نظیر توئیتر و اینستاگرام با کاربران آن شبکه‌ها به اشتراک بگذارید. با این کار احتمال بالا رفتن تعداد افرادی که در رویدادهای شما در کلاب هاوس شرکت می‌کنند، وجود دارد (ممکن است از میان کاربران سایر شبکه‌‌های اجتماعی افرادی باشند که در کلاب هاوس حساب کاربری دارند و با دیدن اعلان رویداد تمایل به شرکت در آن داشته باشند).

علاوه بر این شما می‌توانید از دوستان خود درخواست کنید تا رویداد شما را در پروفایل خود به اشتراک بگذارند تا تعداد افراد بیشتری در آن شرکت کنند.

ایجاد تولید محتوا و پادکست مفید و با ارزش

از مهم‌ترین راهکارها برای بالا بردن میزان فالوور در کلاب هاوس بها و ارزش دادن به گفتگوها است. در واقع زمانی که میکروفن خود را برای صحبت کردن در کلاب هاوس باز کردید، مطلب و موضوعی را مطرح نمایید که بر روی دیگر کاربران تاثیر مثبت بگذارد. هر چیز با ارزش و پر بهائی همچون تجربه‌هایی که در گذشته به دست آورده اید، اخلاق و رفتار کاری یا هر چیزی که شما انجام داده‌اید و دیگران می‌توانند درباره خویش اعمال کنند را می‌توانید به اشتراک بگذارید. بدین ترتیب و با به اشتراک گذاشتن آموخته‌های پر ارزش خود و بها دادن به کلام باعث می‌شود که کاربران همواره شما را دنبال کنند زیرا آن‌ها محتوای ‌تان را دوست دارند.

اینفلوئنسر و افراد مشهور کلاب هاوس

برخی از کاربران کلاب هاوس را اینفلوئنسرها و افراد مشهور تشکیل داده اند. این امر باعث شده تا برنامه کلاب هاوس برای استارتاپ‌هایی که به دنبال تبلیغ و معرفی برند خود در این شبکه اجتماعی هستند ، تبدیل شود.

شما می توانید برای ارتقا و رشد در این پلتفرم افراد معروف و برجسته‌ی حوزه‌ی کاری خودتان را دنبال نمایید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا از جدیدترین ترندهایی که در حوزه‌ی کاریتان اتفاق می‌افتد با خبر گردید و آن‌ها را در رویدادهایتان اعمال کنید.

دنبال نمودن افراد معروف و برجسته شما را از رویدادهایی که آن‌ها ایجاد می‌کنند آگاه می‌سازد. این اطلاع و آگاهی این امکان را به شما خواهد داد تا در رویدادهای آن‌ها شرکت کنید و به احتمال زیاد بتوانید فرصت گفتگو با آن‌ها را پیدا نمایید.

دعوت و مشارکت فالوورها در گفتگوها و کلاب ها

داشتن فالوورهای زیاد در کلاب هاوس به معنای این نیست که تمامی آن‌ها در رویدادهایی که ایجاد می‌کنید شرکت خواهند کرد.

توصیه ما به شما این است که به جای هدف‌گذاری بر روی بالا بودن عدد و تعداد فالوورها، نخست حلقه‌ی محکمی از فالوورهای واقعی را ایجاد نمایید.این بدان معنا است که بر روی فالوورهایی که به طور منظم در رویدادهایی که ایجاد می‌کنید، حضور می‌یابند و یا در بحث‌ها مشارکت دارند، هدف‌گذاری نمایید.

به یاد داشته باشید که کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی صوتی است و اگر که فالوورهای شما در بحث وگفتگومشارکت داشته باشند به رشد برند و کسب و کار شما کمک شایانی خواهد کرد. پس بهتر است به جای آن‌که در طول زمان رویداد تنها شما سخنوری کنید از نکته و نظرات کاربرانی که حضور دارند نیز استفاده نموده و مشارکت در بحث را بالا ببرید.

 استفاده از بهترین سرویس میزبان پادکست

آیا می‌خواهید دنبال کننده‌های بیشتری در بیرون از پلتفرم کلاب هاوس داشته باشید؟ از ترانزیستور که یکی از سرویس‌های میزبانی پادکست هست، استفاده کنید.

ترانزیستور به اشخاص کمک می‌کند تا آنچه را که به صورت صوتی ضبط کرده‌اند در بهترین سرویس‌های پادکست همچون گوگل پادکست، اپل پادکست یا اسپاتیفای به اشتراک بگذارند.

شما می‌توانید رویدادهای خود در پلتفرم کلاب هاوس را ضبط نموده و در ترانزیستور برای دسترسی افراد بیشتر منتشر کنید.

به جهت آن‌که در حال حاضر اپلیکیشن کلاب هاوس برای همه‌ی مردم باز نیست (برای ایجاد حساب و ورود دعوت نامه نیاز است).

بهترین سرویس میزبان پادکست

ترانزیستور راه بسیار خوبی است برای دستیابی و رسیدن به سایر افرادی که تمایل دارند به رویدادهای شما گوش دهند.

علاوه بر این‌ها شما می‌توانید از ترانزیستور برای بررسی و ارزیابی عملکرد پادکست خود با تجزیه و تحلیل‌های مفید نظیر گرایش و تمایل شنونده ها ، میانگین دانلود و برآورد مشترکین استفاده نمود.

سوالات متداول افزایش فالوور کلاب هاوس

افزایش فالوور کلاب هاوس چگونه است؟

افزایش فالوور کلاب هاوس از طریق ربات فالوور بگیر کلاب هاوس , سایت ها ، کلاب ها و روم های Clubhouse از طریق فالو و آنفالو امکان پذیر است اما ما در اینجا روش های موثر برای جذب فالوور معرفی کردیم با ما همراه باشید

خرید فالوور کلاب هاوس فیک یا واقعی ؟

افزایش فالوور کلاب هاوس به هر دو روش واقعی و فیک انجام می شود اگر تمایل به افزایش فالوور ارزان دارید  خرید فالوور کلاب هاوس فیک بهترین گزینه است

برنامه clubhouse اندروید را از کجا دانلود کنم؟

کلاب هاوز، نسخه غیررسمی کلاب هاوس اندرویدی است برای دانلود اپلیکیشن کلاب هاوز بر روی لینک دانلود کلاب هاوس اندروید کلیک کنید.

کسب درآمد از کلاب هاوس چگونه است؟

برای کسب درآمد از کلاب هاوس آموزش های جذب یا مشاوره اختصاصی ارائه دهید همچنین شما می توانید با اشتراک گذاری لینک دعودت خود در پنل سوشال مارکتینگ 98 از کلاب هاوس کسب درآمد کنید

این مطلب که درباره چگونگی افزایش فالوور کلاب هاوس به پایان رسید. اگر که سوالی دارید لطفا در بخش نظرات آن را بیان کنید و ما تمام تلاش خویش را خواهیم کرد تا به شما در این باره کمک کنیم.

تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *