تبلیغات گوگل بهتر است یا سئو

1 نظر آموزش سئو و بهینه سازی سایت, بازاریابی اینترنتی

تبلیغات گوگل ادوردز به صورت کلیکی یکی از پر بازده‌ترین روش‌های تبلیغات اینترنتی است. با مارکتینگ 98 می‌توانید با کمترین هزینه، کمپین تبلیغاتی خود را در گوگل فارسی راه‌اندازی کنید. بالا بردن سایت در صفحه اول گوگل با سئو یا تبلیغات گوگل ، با ما همراه باشید تا این موضوع را  بیشتر بررسی کنیم.

تبلیغات در گوگل ادوردز

حتما تا بحال در صفحه‌های اول نتایج جستجوی گوگل دیده‌اید که در بالای نتایج و یا در پایین صفحه جستجو تبلیغات متنی وجود دارد. این تبلیغات از طریق یکی از محصولات گوگل به نام google ads ایجاد می شود که به تبلیغات گوگل شناخته می شود

تبلیغات در گوگل

ممکن است شما در نتایج جستجو جایگاه خوبی نداشته باشید، اما اگر به وب‌ سایت و قابلیت تجاری خود اطمینان دارید می‌ توانید با اندکی هزینه در اولین صفحه‌ نتایج جستجو گوگل حتی اولین وب ‌سایتی باشید که کاربر با آن مواجه می‌شود.

برای نمایش تبلیغات در گوگل مبلغی از حساب شما کسر نمی‌شود  و فقط زمانی که کاربر روی تبلیغ کلیک کند و منجر به باز شدن وب سایت شود، مبلغ کلیک از حساب شخص کسر می‌گردد. در مارکتنیگ 98 می‌توانید وب سایت خود را به سرعت در اولین نتیجه گوگل قرار دهید

نماینده رسمی گوگل در ایران واقعیت یا دروغ ؟

نام همکار رسمی گوگل یا نماینده رسمی گوگل در کشور را احتمالا زیاد شنیده‌اید. باید صادقانه عرض کنیم گوگل به هیچ عنوان نمایندگی در ایران ندارد و تمام این عبارات شعارهای تبلیغاتی است. که برای جلب اعتماد و جذب مشتری استفاده می کنند.

آموزش تبلیغات در گوگل

از زمانی که شما درخواست  تبلیغات در گوگل خود را سفارش می‌دهید، کارشناسان مارکتینگ 98 جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت

تیم سئو و بهینه سازی مارکتینگ پس از بررسی وب سایت، تجارت و رقبای شما نسبت به آماده سازی کمپین تبلیغاتی شما اقدام خواهد کرد.

پس از پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل از 30 دقیقه تا 48 ساعت ممکن است آگهی شما در گوگل فعال شود. هدف تیم ما فعال سازی تبلیغات در کمترین زمان ممکن است. تجربه نشان داده به صورت میانگین یک ساعت پس از سفارش، آگهی شما فعال خواهد شد.

پس از فعال سازی آگهی، نظارت و مدیریت کارشناسان ادوردز مارکتینگ 98 بر روی اکانت شما آغاز خواهد شد و با تعاملی چند جانبه بین گوگل و شما سعی در بهترین بازدهی برای آگهی شما را خواهیم داشت.

چرا تبلیغات در گوگل با مارکتینگ 98

بازاریابی در موتورهای جستجو  زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که شما به اصول سئو و طراحی سایت یا صفحه فرود آشنایی کامل داشته باشید کارشناسان سئو و بهینه سازی مارکتینگ 98 ، تمام تجارب خود را برای بهینه سازی کمپین تبلیغاتی کلیکی گوگل شما به کار خواهد برد .

از دیگر نکات، ارائه گزارش‌های تحلیلی و بررسی رقبا، دسترسی به اکانت، پرداخت کمترین هزینه تبلیغاتی، آنالیز وب سایت از لحاظ نکات بازاریابی آنلاین مواردی است که می‌توانیم شما را در رسیدن به اهداف و فروش بیشتر کمک کنیم با ما در تماس باشید

Rate this post
تگ ها
1 نظر
  1. تخصصم اینه

    خیلی مفید بود- ممنون

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *