27 روش معروف شدن در اینستاگرام

بدون نظر آموزش اینستاگرام

27 روش معروف شدن در اینستاگرام شامل چه روش هایی می شوند؟

چگونه در اینستاگرام معروف شویم؟‌معرفی چند قدم برای معروف شدن در اینستاگرام
بیش از۲۰قدم مهم برای معروف شدن پیج اینستاگرام شما چیست؟

امروزه فضای مجازی رونق داغی پیدا کرده و شبکه ی اجتماعی اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی است که با استقبال فراوانی روبه رو شده است و بیش از دویست میلیون کاربر دارد،

که این افراد شمال اشخاص عام و برندها ی مختلف میباشند.در این مطلب میخواهیم شمارا با چند روش از رو شهای مشهور شدن در اینستاگرام آشنا کنیم.

در این مطلب از سایت دیجیتال مارکتینگ قصد داریم در این باره بحث کنیم.

27 روش معروفیت در اینستاگرام

27 روش معروفیت در اینستاگرام کدام ها هستند؟

توضیح مختصر در بیو

۱.برای معروف شدن در اینستاگرام اول سراغ اکانت خود بروید.اکانت شما باید ساده باشد گه در صورت جستجو در این شبکه مجازی به راحتی پیدا شود.هرچقدر ممکن است در قسمت بیو توضیح کوتاهی از خود بدهید.

عکس پروفایل

۲.مرحله بعدی عکس پروفایل شما میباشد سعی کنید برلی پروفایل خود یک عکس هنری انتخاب کنید و از گذاشتن عکس اشیاءدر پروفایل خود پرهیز کنید که زننده میشود.و کاربران کمتر به شما اطمینان میکنند.

صحبت از خود

۳.سعی کنید از علایق وسلیقه های خود توضیح بگذارید و درباره خودتان توضیح دهید چراکه این کار باعث میشود که کاربران دیگر بدانند با چه کسی طرف هستند.

طبقه بندی پست ها

۴.انتخاب یک دسته بندی موضوعی جهت اشتراک پستهایتان.حتما یک موضوع برای پیج خود داشته باشید گذاشتن دیگر عکسها خارج از این موضوع ایرادی ندارد

ولی با داشتن یک موضوع مخصوص افراد پی میبرند که با چه پیجی و با چه کسی طرف هستند.یعنی اینکه طبقه بندی موضوعی ازقبیل:ورزشی،آشپزی،کتاب،لباس،طبیعت و…کمک میکند که پیج شما بازتاب بهتری داشته باشد.

استفاده از فیلترهای اینستاگرام

۵.قبل از گذاشتن عکسها بهتر است نحوه استفاده از ابزارهای اینستاگرام را به خوبی بدانید چراکه یک کاربر معروف در صفحه اینستاگرام کسی هست که کار با فیلترها و دیگر امکانات این برنامه را به خوبی بشناسد.

بیشتر بخوانید : پنل افزایش فالوور اینستاگرام

استفاده از تصاویر با کیفیت

۶.برای بارخورد بهتر عکسهایتان بهتر است از ویرایشگرهای دیگر عکس و فیلم نیز استفاده کنید تا کاربران اینستاگرام جذب شما و پیج شما شوند.

پست اموزشی

۷.آموزش های مختلفی در پیج خود به اشتراک بگذاریداین کار باعث جذب کاربر به پیج شما میشود آموزشهایی از قبیل عکاسی،ویرایش عکس،آشپزی،خانه داری و…

اطلاعات بیشتر: چالش استوری اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام

۸.یکی از روشهای محبوبیت در اینستاگرام فعال بودن است اما چگونه؟اشتراک عکس از اهمیت بسیاری برخوردار است البته نمیگوییم که هرروز هزار عکس از خود به اشتراک بگذارید ولی اگر هرروز سه عکس از خود به اشتراک بگذارید به عنوان کاربر فعال شناخته میشوید.

توضیحات کپشن


۹.در مورد عکس خود حداقل یک خط توضیح دهید نمیگوییم که این توضیح خیلی رسمی باشد یا نمیگوییم که این توضیح نامحترمانه باشد شما با رعایت حد وسط با توضیح عکس خود میتوانید کاربران را به خود وصمیمیت خود اطمینان دهید.

بلاگر شدن از طریق اموزش

۱۰.برای معروفیت در اینستاگرام آموزش بسیار مهم است خیلی از بلاگرهایی که در این صفحه ی اجتماعی کار میکنند آموزش این کار را دیده اند.میتوانید آموزش این کار را ببینید و یا کسب درآمد نیز بکنید.

تعامل با دیگران

۱۱.میتوانید صفحه ی خود را به دیگر صفحات متصل کنید تا دوستان بیشتری در فضای مجازی پیدا کنید.

در اینستاگرام فعال باشید

۱۲.فعال باشید.یعنی اینکه پست های دیگران را لایک کنید و نظر و دهید چرا که اگر این کار را انجام ندهید آنها نیز برای پست ها واستوریهای شما بازخورد نشان نمیدهند.

افزایش فالوور

۱۳.تعداد صفحه های محبوب خود را افزایش دهید.میتوانید از دفتر تلفن گوشی برای افزایش تعداد دنبال کننده های خود استفاده کنید.

استفاده از هشتگ

۱۴.حتما از هشتگ استفاده کنید.از مزایای استفاده از هشتگ هرچقدر بگوییم کم گفتیم.استفاده از هشتگ باعث میشود عکسهای شما بیشتر دیده شوند.برای این کار از هشتگ مرتبط با عکسهای خود استفاده کنید.همچنین میتوانید از هشتگ های معروف استفاده کنید که تاثیر این کار نیز بیشتر است.

تولید محتوا

۱۵.محتوای تولید شده توسط کاربران خود را برجسته نگه دارید.اگر قصد دارید که مردم نسبت به محتوای شما درشبکه مجازی اینستاگرام هیجان زده شوند.آنهارا در مرکز توجه خود نگه دارید.کاربران عاشق این هستند که توسط دیگران شناخته شوند ومورد توجه قرار گیرند.اگرا شما نامی از آنها ببرید مطمئنا آنها نیز برای شما همین کار را می کند.

27 روش معروفیت در اینستاگرام

ساختن شخصیتی سالم

۱۶.شخصیت آنلاین خود را سالم نگه دارید.بدون اینکه به زیر ساخت شبکه اجتماعی که در آن هستید توجه کنید بدانید که حضور شما در این شبکه اجتماعی بسیار اهمیت دارد.

به استعداد خود اطمینان کنید

۱۷.برای محبوبیت در اینستاگرام استعدادهای خودرا به نمایش بگذارید هرگونه استعدادی دارید با آموزش به دیگران و اشتراک با دیگران حتما بازخورد بهتری خواهید دید.

ارتباط با مخاطب

۱۸.روابط انسانی خود را بهتر کنید.هرچقدر در ویدیوهای خود روابط خوبی با کاربران داشته باشید و کلام شما روی کاربران تاثیر بگذارد نتیجه آن بهتر خواهد بود.

این مورد نیز جزو 27 روش معروفیت در اینستاگرام می باشد.

استفاده از تگ

۱۹‌.برای محبولیت در اینستاگرام تگ بسیار مهم است.در این موارد نیز فعال باشید شما با تگ کردن کاربران و فعال بودن انرژی بهتری از خود به گاربران میدهید آنها نیز سعی میکنند همین کارهارا برای شما انجام دهند.

تبلیغات

۲۰.تبلیغات در اینستاگرام از روشهای اصلی محبوبیت است اگر شما برندی ویا شخصی را تبلیغ کنید نه تنها آن برند و شخص از این کار بهره میبرد کاربران نیز سعی میکنند شما را تبلیغ کنند و از ویژگیهای پیج شما بگویند.

استفاده از شبکه های اجتماعی دیگر

۲۳.راههای دیگری نیز برای معروف شدن پیج اینستا گرام خود دارید.اگر شما حساب فیسبوک یا توییتر داری میتوانید عکسهای اینستاگرام خود در آنجا نیز به اشتراک بگذارید واین روش خوبی برای بالابردن فالوو در اینستا گرام است.

اطلاعات بیشتر:استخراج فالوورهای اینستاگرام

دنبال کردن پیج های مشابه

۲۲.یک روش مهم دیگر برای معروف شدن پیج شما این است که شما اگر پیج های بیشتری را دنبال کنید و پیج های شبیه به خود را در اینستاگرام پیدا کنید وآنهارا دنبال کنید قدم مهمی برلی محبوبیت برداشته اید.

لایک و کامنت

۲۴.کامنت ولایک یادتان نرود اگر فقط دنبال کنید و مانند شبحی هیچ بازخوردی نداشته باشید این کار شما هیچ تاثیری نخواهد داشت.

کامنت هدفدار

۲۵.کامنت گذاشتن شما باید هدفدار باشد یعنی برای کاربری کامنت بگذارید و لایک کنید که ممکن است یکی از فالوور های شما باشد.تا نتیجه بهتری برای شما داشته باشد.

پست بیشتری بگذارید

۲۶.به یک عکس اکتفا نکنید اگر یک عکس بگذارید ممکن کسی آن را دوست نداشته باشد ولی اگر ترکیبی از عکسها و ویدیو ها بگذارید و چند عکس بگذارید در آخر کاربرها ممکن است یکی از آنها را دوست داشته باشند و لایک کنند و کامنت بگذارند.

تنوع در محتوا

۲۷. سعی کنید روزمرگی ها و مطالب متفاوت نیز استوری ویا پست کنید تا فالوورهای شما دائمی شوند.

امیدواریم که از مطالب استفاده کامل را برده باشید و در این روزهایی که اکثر چیزها مثل خرید و سرگرمی و…به فضاهای مجازی ختم میشود برای خود و اطرافیانتان لحظات شیرینی بسازید و کنارهم ازآنها لذت ببربد.

امید است این مطالب از سایت دیجیتال مارکتینگ برای شما مفید بوده باشد و در این راه معروفیت در اینستاگرام کمک شایانی به شما کرده باشد.

تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *