هشتگ گذاری در یوتیوب

1 نظر بازاریابی اینترنتی

هشتگ گذاری در یوتیوب یکی از بهترین روش های افزایش بازدید یوتیوب است با هشتگ‌های اینستاگرام و توییتر آشنا هستید سئو یوتیوب و استفاده از هشتگ برای بهینه سازی ویدیوهای YouTube الزامی است با آموزش هشتگ گذاری در یوتیوب توضیح می دهیم که دقیقاً هشتگ YouTube چیست؟ چرا مهم هستند بهترین ابزارها و روش هایی پیدا کردن پربازدیدترین هشتگ های یوتیوب کدام اند با مارکتینگ 98 همراه باشید

هشتگ یوتیوب چیست؟

هشتگ یوتیوب YouTube کلمات و عباراتی هستند که در توضیحات فیلم های YouTube خود قرار دارد . آنها به بینندگان شما و YouTube اطلاع رسانی می کنند که فیلم های شما از چه قرار است و به آنها کمک کنند تا در نتایج جستجوی سیستم عامل رتبه بالاتری داشته باشند.

سئو یوتیوب

سئو یوتیوب مجموعه اقداماتی است که به بهینه سازی و افزایش بازدید ویدیوهای شما کمک می کند تا در نتایج YouTube رتبه بالاتری داشته باشند. مشابه کلمات کلیدی، اختصاص هشتگ های مرتبط به ویدیوهای شما به YouTube کمک می کند تا بفهمد ویدیوی شما در مورد چیست. هرچه سیگنال‌های مرتبط بیشتری بتوانید ارائه دهید، بهتر است.

اگر ویدیو “چارلی انگشتم را گاز گرفت” را دیده باشید باید بدانید که الگوریتم YouTube چه ویدیوهایی را برای مخاطبان خود ارائه می دهد – و کدام یک را ارائه نمی دهد.

یوتیوب دومین موتور جستجوی بعد از گوگل است بنابراین بهینه سازی و سئو یویتوب به اندازه بهینه سازی کلمات کلیدی و سئو سایت برای Google مهم است.

آموزش هشتگ گذاری در یوتیوب

هشتگ گذاری در یوتیوب برای یوتیوبرها ساده است و نیازی به آموزش سئو یوتیوب ندارند . تنها کاری که باید انجام دهید یک علامت # در مقابل کلمه یا عبارت قرار دهید، بدون فاصله و خط تیره.

دو مکان وجود دارد که می توانید هشتگ های YouTube را قرار دهید: در عنوان ویدیو یا توضیحات ویدیو.

هشتگ گذاری در یوتیوب برای کمک به YouTube در درک محتوای ویدئوی شما است. به این ترتیب ، YouTube می تواند موضوع و دسته ویدیوی شما را درک کند و آن را با محتوای مشابه مرتبط سازد ، که می تواند دامنه ویدیوی شما را افزایش دهد. افزایش جستجوی معنایی باعث شده است که برچسب های YouTube با گذشت زمان از اهمیت کمتری برخوردار شوند ، اما آنها هنوز هم یک عنصر استراتژیک هستند که می توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید.

با اینکه YouTube عنوان ، تصویر کوچک و توضیحات را به عنوان مهمترین موارد برای SEO ویدیو در سیستم عامل خود قرار می دهد، مطالعات نشان می دهد که بین برچسب های بهینه سازی شده برای کلمات کلیدی و رتبه بندی رابطه مثبت کمی وجود دارد بی توجهی به استفاده از آنها یک شاید مهم نیست ، اما قطعاً می تواند کمک به بالا بردن فالوور و افزایش سابسکرایب یوتیوب کند.

این موارد حتی در مواردی که کلمه کلیدی هدف شما غلط املایی دارد از اهمیت بیشتری برخوردار هستند زیرا می توانید غلط املایی را بدون درج در عنوان و توضیح خود برچسب گذاری کنید.

بهترین روش هشتگ گذاری در یوتیوب

انتخاب بهترین هشتگ های یوتیوب با استفاده پیشنهاد هشتگ یوتیوب به این شکل که علامت # را در عنوان یا توضیحات وارد کنید و شروع به تایپ کردن کلمات مرتبط خود کنید همزمان سیستم Youtube هشتگ های محبوب را بر اساس ورودی شما پیشنهاد می کند.
استفاده از ابزارهایی و سایت های پیشنهاد هشتگ یوتیوب که در انتهای مقاله موجود است . برای استفاده کامل از هشتگ های YouTube ، این نکات و ترفندها را بررسی کنید.

1. اولین هشتگ خود را از کلمات کلیدی انتخاب کنید و بقیه را از نظر اهمیت به ترتیب بنویسید .

یوتیوب هنگام رتبه بندی محتوا در نتایج جستجوی خود ، به ویژه برچسب اول ، به شدت چند برچسب اول ویدیوی شما را حساب می کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که اولین برچسب شما کلمه کلیدی دقیقی است که می خواهید هدف قرار دهید.

2. از چند کلمه کلیدی گسترده استفاده کنید که موضوع اصلی ویدیوی شما را تحت عنوان سایر برچسب ها توصیف می کند.

استفاده از کلمات کلیدی گسترده به عنوان برچسب های دیگر به YouTube کمک می کند تا زمینه ویدئوی شما را درک کند. به عنوان مثال ، اگر در حال ساخت ویدئویی با عنوان “How to Hit a Baseball” هستید ، می خواهید “Baseball” را به عنوان یک برچسب گسترده اضافه کنید تا به YouTube نشان دهد که موضوع اصلی ویدیوی شما در مورد بیس بال است.

3. از برخی کلمات کلیدی خاص که موضوعاتی را که در فیلم خود پوشش داده اید به عنوان برچسب های دیگر استفاده کنید.

استفاده از کلمات کلیدی خاص که موضوعاتی را که در ویدیوی خود پوشش می دهید به عنوان برچسب های دیگر توصیف می کند ، به YouTube کمک می کند محتوای ویدیوی شما را درک کند. به عنوان مثال ، در همان فیلم “چگونه به یک بیس بال ضربه بزنیم” ، اضافه کردن “ضربه زدن روی سه راهی” یا “ضربه زدن به تمرین” به عنوان برچسب های خاص ، موضوعات دقیق ویدئوی شما را به YouTube نشان می دهد.

4. بیشتر هشتگ های خود را بین 2-3 کلمه کلیدی قراردهید .

گرچه مطمئناً باید کلمات کلیدی طولانی و چند تغییر منطبق گسترده داشته باشید ، به نظر می رسد YouTube عبارات 2-4 کلمه ای را ترجیح می دهد

5. تگ گذاری یوتیوب زیاده روی نکنید.

نکته تگ گذاری یوتیوب این است که به الگوریتم کمک کنند تا بفهمد ویدئوی شما چیست ، بنابراین می تواند آن را در اختیار کاربرانی قرار دهد که به دنبال ویدیویی مانند فیلم شما هستند. استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی می تواند باعث ایجاد سردرگمی در مورد ویدئوی شما شود. تحقیقات نشان می دهد که تعداد بهینه برچسب ها بین 31 تا 40 است (البته در صورت استفاده صحیح). بیش از این قدرت آنها را رقیق می کند.

هشتگ گذاری در یوتیوب
هشتگ گذاری در یوتیوب

6. از فیلم هایی که در حال حاضر در حال رتبه بندی هستند استفاده کنید .

اگر می دانید می خواهید برای چه رتبه ای رتبه بندی کنید ، از کسانی که قبلاً در این موضوع رتبه بندی کرده اند ، یادداشت کنید. برچسب های کلمه کلیدی آنها ممکن است نقطه شروع خوبی برای تحقیق و الهام بخشیدن به شما باشد.

7. از پیشنهاد خودکار YouTube کمک بگیرید.

پیشنهاد خودکار یک ویژگی است که به کاربران کمک می کند تا موارد مورد نیاز خود را پیدا کنند. یوتیوب خواسته و ناخواسته این پیشنهادات را پیدا نمی کند. حتما دلیلی وجود دارد که این کلمات کلیدی پیشنهاد می شوند

پربازدید ترین هشتگ های یوتیوب

پربازدید ترین هشتگ های یوتیوب را در این سایت پیدا کرده و کپی هشتگ های پربازدید با یک کلیک انجام دهید برای پیدا کردن هشتگ های ترند و کلمات کلیدی که میخواهید در فیلم های خود تگ گذاری کنید و به آنها کمک کنید رتبه بالاتری در نتایج جستجوی YouTube داشته باشند ، در اینجا سه ​​مورد از بهترین سایت ها و ابزارها برای هشتگ گذاری و پیدا کردن کردن کلمات کلیدی پربازدید در YouTube وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

بهترین سایت ها و ابزارهای یوتیوب

1 Keywordtool.io

سایت Keywordtool.io پس از وارد کردن کلمه کلیدی مورد نظر خود در نوار جستجوی YouTube این ابزار ، کلمات کلیدی پیشنهادی و پربازدید ترین هشتگ ها ، میزان جستجوی آنها ، نحوه روند آنها در 12 ماه گذشته و سوالات ، حروف اضافه و هشتگ هایی را که شامل کلمه کلیدی مورد نظر شما هستند نیز در اختیارتان قرار می دهد.

من برای کلمه کلیدی دیجیتال مارکتینگ سرچ کردم که و نتیجه مطابق تصویر مشخص است در صورت تمایل خرید نسخه پرو این ابزار از صفحه تماس با مارکتینگ 98 اقدام نمایید یا کلمات کلیدی خود را در بخش نظرات برای ما ارسال نمایید.

خرید اکانت KEYWORDTOOL

2. تگ زدن در یوتیوب سریع

وارد کردن کلمه کلیدی seed در Rapidtags و سپس زدن دکمه تعدادی برچسب مرتبط برای ویدیوی YouTube شما ایجاد می کند. از همه بهتر ، یک دکمه کپی برای شما وجود دارد که می توانید متن را بدون وارد کردن دستی به راحتی بکشید.

3. ابزار YTube

این ابزار به شما کمک می کند تا برچسب ها را از ویدئوی یوتیوب یک رقیب استخراج کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که URL را وارد کنید و سپس ابزار نتایج را برمی گرداند.

4 کلید واژه Keg

با استفاده از Keyword Keg ، می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در این ابزار وارد کنید و حجم جستجو ، هزینه هر کلیک ، رقابت ، دشواری در صفحه ، دشواری خارج از صفحه ، سختی SEO ، دامنه CTR ، قدرت کلمه کلیدی ، روندها و کلمات کلیدی پیشنهادی همچنین می توانید نتایج خود را بر اساس کشور و زبان فیلتر کنید.

5 ابزار VidIQ

Vidiq بهترین ابزار برای جستجوی کلمه کلیدی یوتیوب می‌باشد. مثل هر ابزار سرچ کلمه کلیدی دیگر، کافی است عبارت مورد نظر خود را برای ویدیوهای خود تایپ کنید.
ابزار Vidiq یک قسمت آنالیتیکس دارد که عملکرد کانال شما را به بهترین شکل ممکن نشان می‌دهد. شما با مقایسه با کانال‌های دیگر می‌توانید نقاط ضعف کانال را تقویت کنید

ابزار Vidiq در انتخاب عنوان، توضیحات و تگ‌های ویدیو کمک بسیار زیادی به یوتیوبرها می کند. قاعدتا هر چه عنوان و توضیحات بهتری نوشته باشید، ویدیو شما به افراد بیشتری نمایش داده می‌شود.

VidIQ کلمات کلیدی مرتبط با کلمات کلیدی مورد نظر شما ، نمره مرتبط ، حجم جستجو ، نمره جستجو ، نمره رقابت و نمره کلی را نشان می دهد که ترکیبی از نمره مرتبط کلمه کلیدی ، نمره جستجو و نمره رقابت است.

با استفاده از این ابزارها و انواع هشتگ های بهینه شده YouTube برای گوگل ، در تلاش برای یافتن محتوای خود در YouTube باشید . همچنین بهینه سازی سایر عناصر ویدیو و مواردی که باعث افزایش سابسکرایب کانال می شود را حتما به کار ببرید

6 . سایت Tubebuddy

Tubebuddy یک ابزار کمکی برای یوتیوب است که با استفاده از آن می توانید میزان سرچ کلمه کلیدی و رقابت در آن را بررسی کنید. این ابزار را می توانید به صورت افزونه بر روی مرورگر خود نصب کنید.
ابزار Tubebuddy یک ابزار فوق العاده برای یوتیوبرها است که با استفاده از آن می توانند کانال یوتیوب خود را مدیریت کنند و آمار کانال خود و رقیب را بررسی کنند.
با استفاده از ابزار Tubebuddy می توانید بهترین تگ ها را برای ویدئو خود تنظیم کنید و بهترین زمان انتشار آن برای مخاطبین خاص را پیدا کنید تا به افراد بیشتری نشان داده شود.

7. سئوی ویدئو‌ها یوتیوب با ابزار TubeRanker

با ابزار TubeRanker می‌توانید ویدئوهای خود را برای الگوریتم‎ های یوتیوب بهینه سازی و سئو کنید تا ویدیو شما به کاربران بیشتری نشان داده شود.
با سایت TubeRanker شما می‌توانید به مجموعه ای از ابزارها برای بهینه سازی ویدئوها در یوتیوب دسترسی پیدا کنید و بازدید کانال یوتیوب خود را افزایش دهید.

قوانین هشتگ گذاری در یوتیوب

قوانین هشتگ گذاری در یوتیوب را بدانید تا در آینده به مشکل نخورید یوتیوب در صورت رعایت نکردن قوانین ممکن است رفتارهای زیر را انجام دهد:

 1. حذف شدن از هشتگ
 2. حذف شدن کامل از جست و جوی یوتیوب
 3. حذف کلی ویدیو از پلتفرم یوتیوب

قوانین و سایت های یوتیوب برای هشتگ گذاری :

 • بدون فاصله: هشتگ های یوتیوب فاصله ندارند برای تگ گردن دوکلمه میتوانید کلمات را به هم بچسبانید ( #دیجیتالمارکتینگ ، #دیجیتال_مارکتینگ)
 • برچسب زدن بیش از حد: بیش از 15 هشتگ را در یک ویدیو اضافه نکنید. اگر هشتگ های زیادی در یک ویدیو دارید، YouTube همه آنها را نادیده می گیرد.
 • هشتگ های نامرتبط: هرگز از هشتگ هایی که گمراه کننده هستند یا مستقیماً با محتوای ویدیوی شما ارتباط ندارند استفاده نکنید.
 • آزار و اذیت: هرگز از هشتگ ها به منظور آزار، تهدید، تحقیر، ارعاب، مزاحمت سایبری و غیره برای هیچ گروه یا فردی استفاده نکنید.
 • سخنان تنفرآمیز: هرگز از هشتگ هایی که خشونت یا نفرت را علیه هر گروه یا فردی ترویج می کنند استفاده نکنید.
 • محتوای جنسی: هرگز از هشتگ های جنسی یا صریح یا آنهایی که قصد تحریک جنسی دارند استفاده نکنید، در غیر این صورت ویدیوی شما حذف می شود.
 • فوش یا کلمات مبتذل: هرگز در هشتگ های خود از فوش یا کلمات توهین آمیز استفاده نکنید. در غیر این صورت، ممکن است به ویدیوی شما محدودیت سنی داده شود یا به طور کلی حذف شود.
 • غیر هشتگ: هرگز از برچسب های توصیفی معمولی یا جملات تکراری در توضیحات ویدیوی خود استفاده نکنید ، زیرا ممکن است منجر به جریمه یا حذف ویدیوی شما شود.

تجربه و نظرات شما

تجربه شما در استفاده از هشتگ ها جهت بالابردن بازدید یوتیوب چیست به نظر شما بهترین روش هشتگ گذاری چگونه است نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید

5/5 - (1 امتیاز)
تگ ها
1 نظر
 1. erotik

  Thank you this method worked after I followed step 1 to the end. Barb Dennis Myranda

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *