افزایش بازدید یوتیوب با هشتگ گذاری

1 نظر بازاریابی اینترنتی

یکی از بهترین روش های افزایش بازدید یوتیوب اینکه از هشتگ استفاده کنید تا ویدیوهای خود را برای YouTube بهینه کنید با آموزش تنظیمات یوتیوب توضیح می دهیم که دقیقاً هشتگ YouTube چیست ، چرا مهم هستند بهترین ابزارها و روش هایی پیدا کردن پربازدید ترین هشتگ ها کدام است با مارکتینگ 98 همراه باشید

یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ در جهان است بنابراین بهینه سازی کلمات کلیدی فیلم های شما در سایت یوتیوب به اندازه بهینه سازی کلمات کلیدی مقاله های وبلاگ شما برای Google مهم است.

اگر ویدیو “چارلی انگشتم را گاز گرفت” را دیده باشید باید بدانید که الگوریتم YouTube چه ویدیوهایی را برای مخاطبان خود ارائه می دهد – و کدام یک را ارائه نمی دهد.

هشتگ YouTube چیست؟

هششتگ های YouTube کلمات و عباراتی هستند که می توانید در توضیحات فیلم های YouTube خود قرار دهید. آنها به بینندگان شما و YouTube اطلاع می دهند که فیلم های شما از چه قرار است و می توانند به آنها کمک کنند تا در نتایج جستجوی سیستم عامل رتبه بالاتری داشته باشند.

چرا هشتگ های YouTube مهم هستند؟

عملکرد هشتگ های YouTube برای کمک به YouTube در درک محتوای ویدئوی شما است. به این ترتیب ، YouTube می تواند موضوع و دسته ویدیوی شما را درک کند و آن را با محتوای مشابه مرتبط سازد ، که می تواند دامنه ویدیوی شما را افزایش دهد. افزایش جستجوی معنایی باعث شده است که برچسب های YouTube با گذشت زمان از اهمیت کمتری برخوردار شوند ، اما آنها هنوز هم یک عنصر استراتژیک هستند که می توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید.

با اینکه YouTube عنوان ، تصویر کوچک و توضیحات را به عنوان مهمترین موارد برای SEO ویدیو در سیستم عامل خود قرار می دهد، مطالعات نشان می دهد که بین برچسب های بهینه سازی شده برای کلمات کلیدی و رتبه بندی رابطه مثبت کمی وجود دارد بی توجهی به استفاده از آنها یک شاید مهم نیست ، اما قطعاً می تواند کمک به افزایش بازدید و جمع آوری فالوور کند.

این موارد حتی در مواردی که کلمه کلیدی هدف شما غلط املایی دارد از اهمیت بیشتری برخوردار هستند زیرا می توانید غلط املایی را بدون درج در عنوان و توضیح خود برچسب گذاری کنید.

بهترین روش هشتگ گذاری در یوتیوب

برای استفاده کامل از هشتگ های YouTube ، این نکات و ترفندها را بررسی کنید.

1. اولین هشتگ خود را از کلمات کلیدی انتخاب کنید و بقیه را از نظر اهمیت به ترتیب بنویسید .

یوتیوب هنگام رتبه بندی محتوا در نتایج جستجوی خود ، به ویژه برچسب اول ، به شدت چند برچسب اول ویدیوی شما را حساب می کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که اولین برچسب شما کلمه کلیدی دقیقی است که می خواهید هدف قرار دهید.

2. از چند کلمه کلیدی گسترده استفاده کنید که موضوع اصلی ویدیوی شما را تحت عنوان سایر برچسب ها توصیف می کند.

استفاده از کلمات کلیدی گسترده به عنوان برچسب های دیگر به YouTube کمک می کند تا زمینه ویدئوی شما را درک کند. به عنوان مثال ، اگر در حال ساخت ویدئویی با عنوان “How to Hit a Baseball” هستید ، می خواهید “Baseball” را به عنوان یک برچسب گسترده اضافه کنید تا به YouTube نشان دهد که موضوع اصلی ویدیوی شما در مورد بیس بال است.

3. از برخی کلمات کلیدی خاص که موضوعاتی را که در فیلم خود پوشش داده اید به عنوان برچسب های دیگر استفاده کنید.

استفاده از کلمات کلیدی خاص که موضوعاتی را که در ویدیوی خود پوشش می دهید به عنوان برچسب های دیگر توصیف می کند ، به YouTube کمک می کند محتوای ویدیوی شما را درک کند. به عنوان مثال ، در همان فیلم “چگونه به یک بیس بال ضربه بزنیم” ، اضافه کردن “ضربه زدن روی سه راهی” یا “ضربه زدن به تمرین” به عنوان برچسب های خاص ، موضوعات دقیق ویدئوی شما را به YouTube نشان می دهد.

4. بیشتر هشتگ های خود را بین 2-3 کلمه کلیدی قراردهید .

گرچه مطمئناً باید کلمات کلیدی طولانی و چند تغییر منطبق گسترده داشته باشید ، به نظر می رسد YouTube عبارات 2-4 کلمه ای را ترجیح می دهد

5. با برچسب ها زیاده روی نکنید.

نکته برچسب ها این است که به الگوریتم کمک کنند تا بفهمد ویدئوی شما چیست ، بنابراین می تواند آن را در اختیار کاربرانی قرار دهد که به دنبال ویدیویی مانند فیلم شما هستند. استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی می تواند باعث ایجاد سردرگمی در مورد ویدئوی شما شود. تحقیقات نشان می دهد که تعداد بهینه برچسب ها بین 31 تا 40 است (البته در صورت استفاده صحیح). بیش از این قدرت آنها را رقیق می کند.

هشتگ گذاری در یوتیوب
هشتگ گذاری در یوتیوب

6. از فیلم هایی که در حال حاضر در حال رتبه بندی هستند استفاده کنید .

اگر می دانید می خواهید برای چه رتبه ای رتبه بندی کنید ، از کسانی که قبلاً در این موضوع رتبه بندی کرده اند ، یادداشت کنید. برچسب های کلمه کلیدی آنها ممکن است نقطه شروع خوبی برای تحقیق و الهام بخشیدن به شما باشد.

7. از پیشنهاد خودکار YouTube کمک بگیرید.

پیشنهاد خودکار یک ویژگی است که به کاربران کمک می کند تا موارد مورد نیاز خود را پیدا کنند. یوتیوب خواسته و ناخواسته این پیشنهادات را پیدا نمی کند. حتما دلیلی وجود دارد که این کلمات کلیدی پیشنهاد می شوند

پربازدید ترین هشتگ های یوتیوب

برای کشف کلمات کلیدی که می توانید در فیلم های خود برچسب گذاری کنید و به آنها کمک کنید رتبه بالاتری در نتایج جستجوی YouTube داشته باشند ، در اینجا سه ​​مورد از بهترین ابزارهای پیدا کردن کردن کلمات کلیدی در YouTube وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

1 Keywordtool.io

سایت Keywordtool.io پس از انتخاب کلمه کلیدی مورد نظر خود در نوار جستجوی YouTubeاین ابزار ، کلمات کلیدی پیشنهادی ، میزان جستجوی آنها ، نحوه روند آنها در 12 ماه گذشته و سوالات ، حروف اضافه و هشتگ هایی را که شامل کلمه کلیدی مورد نظر شما هستند نیز در اختیارتان قرار می دهد.

2. برچسب های سریع

وارد کردن کلمه کلیدی seed در Rapidtags و سپس زدن دکمه تعدادی برچسب مرتبط برای ویدیوی YouTube شما ایجاد می کند. از همه بهتر ، یک دکمه کپی برای شما وجود دارد که می توانید متن را بدون وارد کردن دستی به راحتی بکشید.

3. ابزار YTube

این ابزار به شما کمک می کند تا برچسب ها را از ویدئوی یوتیوب یک رقیب استخراج کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که URL را وارد کنید و سپس ابزار نتایج را برمی گرداند.

4 کلید واژه Keg

با استفاده از Keyword Keg ، می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در این ابزار وارد کنید و حجم جستجو ، هزینه هر کلیک ، رقابت ، دشواری در صفحه ، دشواری خارج از صفحه ، سختی SEO ، دامنه CTR ، قدرت کلمه کلیدی ، روندها و کلمات کلیدی پیشنهادی همچنین می توانید نتایج خود را بر اساس کشور و زبان فیلتر کنید.

5 VidIQ

VidIQ کلمات کلیدی مرتبط با کلمات کلیدی مورد نظر شما ، نمره مرتبط ، حجم جستجو ، نمره جستجو ، نمره رقابت و نمره کلی را نشان می دهد که ترکیبی از نمره مرتبط کلمه کلیدی ، نمره جستجو و نمره رقابت است.

با استفاده از این ابزارها و انواع هشتگ های بهینه شده YouTube برای گوگل ، در تلاش برای یافتن محتوای خود در YouTube باشید . همچنین بهینه سازی سایر عناصر ویدیو و مواردی که باعث افزایش سابسکرایب کانال می شود را حتما به کار ببرید

تجربه و نظرات شما

تجربه شما در استفاده از هشتگ ها جهت بالابردن بازدید یوتیوب چیست به نظر شما بهترین روش هشتگ گذاری چگونه است نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید

تگ ها
1 نظر
  1. erotik

    Thank you this method worked after I followed step 1 to the end. Barb Dennis Myranda

Comments are closed.