ربات اینستاگرام

بدون نظر آموزش اینستاگرام, بازاریابی شبکه های اجتماعی

ربات اینستاگرام بهترین روش افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام نیست در این مقاله به “ربات اینستاگرام چیست “, “بهترین ربات اینستاگرام” , “آیا ربات اینستاگرامی رایگان هست ؟” و روش جایگزین ربات افزایش فالوور اینستاگرام خواهیم پرداخت . که برای افزایش فالوور واقعی و ارسال پست زماندار در اینستاگرام استفاده می شود اگر شما هم قصد خرید ربات اینستاگرام را دارید پیشنهاد میکنم این مقاله را کامل مطالعه فرمایید.

ربات اینستاگرام چیست

ربات اینستاگرام یک ربات همه کاره برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند پیج اینستاگرام شماست با خرید ربات اینستاگرام می توانید بر اساس شهر , منطقه , هشتگ و پیج هدف یا ترکیبی از  آنها برای پیج اینستاگرام خود مخاطب فعال و ایرانی جذب کنید  تا ربات هوشمندانه به تبلیغات در اینستاگرام بپردازد.

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات های اینستاگرام در سال 2021 اکنون باید از رفتارهای انسانی تقلید کنند ، از یک شبکه پروکسی امن استفاده کنند و چندین ترفند دیگر نیز وجود دارد که اینستاگرام برای جلب توجه رفتار ربات ها به کار گرفته است.

ما اکثر پنل و کارکرد ربات اینستاگرام را امتحان کرده ایم ، اما چند ربات وجود دارد که همچنان در حال فعالیت هستند

ربات های اینستاگرام (IG bot) به خودکارسازی فعالیت حساب شما کمک می کنند ، برای مثال تعاملات ، نظرات ، پیام های مستقیم ، فالو کردن ، آنفالو کردن و لایک کردن.

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

بهترین ربات های اینستاگرام را در اینجا معرفی میکنیم شما می تونید پس از بررسی امکانات ربات اینستاگرام یکی از آنها را برای شروع بازاریابی در اینستاگرام انتخاب کنید

چند نمونه از بهترین ربات های اینستاگرام در سال 2021 برای افزایش فالوور واقعی و ایرانی هدفمند :

خرید فالوور اینستاگرام یا ربات اینستاگرام؟

اما سوال مهم خیلی از افراد این است که ربات اینستاگرام بهتر است یا خرید فالوور؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام کار درستی است؟ آیا فالوور ایرانی اینستاگرام بخریم یا فالوور خارجی؟ آیا فالوور هایی که برای پیج مان می خریم واقعی هستند یا فیک؟ چند درصدشون واقعی هستند؟

پس اگر می خواهید بدانید کدام یک بهتر است تا انتهای این مقاله همراه من باشید.

یکی از راه های سریع برای افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور است. فالوور هایی که معلوم نیست یک شبه از کجا می آیند؟ بسیاری از سایت ها شعارشان خرید فالوور واقعی اینستاگرام است و این ادعا را دارند که فالوور های واقعی و فعال برای پیج شما می گیرند.

روش های افزایش فالوور واقعی و فیک اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

چند روش وجود دارد که سایت های فروشنده فالوور، تعداد فالوور های مورد نظر شما را از طریق آن ها تهیه می کنند.

روش اول : پنل فالوور اینستاگرام

پنل اینستاگرام و پنل ممبر امکان فروش خدمات اینستاگرام و خریدفالوور اینستاگرام ارزان و فوری و نیز خرید ویو اینستاگرام و افزایش لایک ایرانی و خارجی امکان پذیر است افزایش سین استوری و بازدید پست های کانال تلگرام هم در پنل اینستاگرام امکان پذیر  است

روش دوم : فالوورگیر اینستاگرام

برخی از سایت هایی که فروشنده فالوور اینستاگرام هستند، صاحب برنامه های فالوورگیر اینستاگرام اند. در واقع زمانی که می گویند افزایش فالوور از طریق سرور منظور همان برنامه فالور بگیرشان است. مسلما برنامه های اندرویدی که در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام و لایک و کامنت فعال هستند دارای کاربران زیادی اند.

روال کار در این برنامه ها هم به این شکل است که در قبال فالو یا لایک کاربران امتیازی به آن ها داده می شود تا بتوانند برای پیج خود فالو یا لایک به صورت رایگان بگیرند.

پیشنهاد می کنم مقاله  خرید فالوور هدفمند را هم بخوانید.

روش سوم : تبلیغ در پیج های پر بازدید اینستاگرام

یکی دیگر از روش های خرید فالوور اینستاگرام سایت هایی هستند که در پیج های اینستاگرامی تبلیغ می کنند و از این طریق فالوور های پیج اینستاگرام شما را افزایش می دهند. در این روش اصلا مشخص نیست که چه تعدادی فالوور به پیج شما افزوده می شود و تعداد فالوور افزایشی با توجه به موضوع تبلیغ و پیج شما متغیر است.

در این روش تبلیغ شما به صورت ساعتی یا روزانه در پیج های پر بازدید اینستاگرام قرار می گیرد و به اصطلاح شات می شود.

اما یکی از معایب این روش این است که ممکنه تبلیغ شما در پیجی قرار داده شود که دارای فالوور های فیک اینستاگرام باشد و در این صورت صاحب پیج بعد از شات کردن پیج شما شروع به زدن فالوور فیک با برنامه های مختلف برای پیج شما می کند تا مشخص نشود که فالوور های پیج اش فیک است و افزایش فالوور پیج شما کاملا طبیعی جلوه داده شود.

روش چهارم : ربات افزایش فالوور اینستاگرام

در این روش فالوور های شما توسط ربات اینستاگرام افزایش می یابند. با خرید ربات اینستاگرام که فالوور های واقعی و تقریبا هدفمند تری را برای پیج شما جمع آوری می کنند.

ربات اینستاگرام

فروشندگانی که از طریق ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوورهای درخواستی پیج شما را تامین می کنند تا حدودی مورد اطمینان تر هستند. ولی در این روش بعضی از سایت ها نیز وجود دارند که از روش های تقلبی برای افزایش واقعی فالوور اینستاگرام استفاده می کنند. ممکن است تعدادی فالوور فیک هم برای درخواست شما بزنند.

ربات های افزایش فالوور اینستاگرام معمولا تحت وب هستند و بدون نیاز به اینترنت می توانند به صورت خودکار کار کنند. یکی از معایب افزایش فالوور از طریق ربات اینستاگرام این است ربات جهت اتصال به اکانت شما به رمز عبور پیج شما نیاز دارد

پیشنهاد می کنم تبلیغات در گوگل را هم حتما جهت افزایش فروش امتحان کنید

روش چهارم : اینفلوئنسر مارکتینگ

یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از افراد معروف اینستاگرامی یا اینفلوئنسر ها است. حتما نمونه زیادی از تبلیغاتی که از طریق افراد تاثیر گذار در اینستاگرام شده است را دیده اید.

این روش اثر بخشی بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد. در واقع این روش بهترین روش برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام محسوب می شود. اما همانطور که گفتم هر کسی نمی تواند از این روش استفاده کند. هم قیمت بالایی دارد و هم اینفلوئنسر ها بیشتر تمایل دارند برای برند های معروف و خاص تبلیغ کنند.

پیشنهاد ویژه : از تجربه و مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما برای جذب مشتری بیشتر استفاده کنید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

بهترین ربات اینستاگرام چه امکاناتی دارد

سایت های زیادی وجود دارند که ربات اینستاگرام ارائه می کنند که هر کدامشان دارای ویژگی های خاصی هستند. اما بهترین ربات اینستاگرام چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در ادامه ویژگی هایی را عنوان می کنم که باید در ربات اینستاگرامی که انتخاب کرده اید وجود داشته باشد.

1.انواع تعامل

ربات اینستاگرامی که انتخاب کرده اید باید توانایی لایک کردن پست ها، کامنت گذاشتن روی پست ها، فالو کردن و آن فالو کردن مخاطبان هدفی که مشخص کرده اید را داشته باشد.

2.هدف گیری

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد ربات اینستاگرام هدف گیری هوشمندانه است. رباتی که انتخاب کرده اید باید قابلیت هدف گیری های خاص از جمله : تعامل با کاربران یک محدوده خاص، شهر یا استان را داشته باشد. تعامل با کاربران هدف قرار داده شده بر اساس هشتگ های خاص و تعامل با فالوور های یک پیج خاص مانند پیج رقیبان شما را باید داشته باشد.

3.تنظیم سرعت فعالیت

یکی از مهمترین ویژگی هایی که ربات اینستاگرامی که انتخاب کرده اید باید داشته باشد تنظیم سرعت فعالیت هایی است که قراره انجام دهد. سرعت فالو، لایک یا کامنت گذاشتن باید طبق خواسته شما تنظیم شود. هر چند که هرچه سرعت فعالیت ها پایین باشد احتمال مسدود شدن اکانت شما نیز پایین می آید.

4.تنظیم دقیق رفتار ربات

تنظیم دقیق ربات اینستاگرام با توجه به آنچه مد نظرتان است باید انجام شود. به عنوان مثال ربات اینستاگرامی که انتخاب کردید باید قابلیت این را داشته باشد که اگر از او خواستید به دنبال لوکیشن خاصی برود و کاربران آن را فقط فالو کند، دقیقا همین کار را کند و کار دیگری مثل لایک کردن یا کامنت گذاشتن انجام ندهد.

یا مثلا چه کامنت هایی را کی و کجا باید زیر چه پست هایی بنویسد.

5.هدف گیری هوشمندانه برای فالو کردن

ربات انتخابی شما باید قابلیت هدف گیری هوشمندانه و حرفه ای برای فالو کردن را داشته باشد. مثلا باید این قابلیت را داشته باشد که اگر هر کسی که شما را لایک کرد فالویش کنید و یا اگر فقط کسی کامنت گذاشت توسط ربات فالو شود.

6.امنیت بالا

امنیت در ربات های اینستاگرامی بسیار مهم است. رباتی که از آن استفاده می کنید باید قابلیت عدم مسدودیت اکانت های اینستاگرام را داشته باشد. معمولا ربات های همه کاره اینستاگرامی به شکلی کد نویسی شده اند و الگوریتمی در آن ها به کار رفته است که باعث می شود اینستاگرام به فعالیت اکانت ها شک نکند و آن ها را مسدود نکند.

7.تعامل طبیعی با کاربران

تعامل با کاربران باید کاملا طبیعی باشد. رباتی که قصد دارید از آن استفاده کنید باید قابلیت تعامل طبیعی با کاربران را داشته باشد تا بتواند فالوور های هدفمند بیشتری را جذب کند.

8.گزارش دقیق لحظه ای

یکی از قابلیت هایی که ربات اینستاگرام شما باید داشته باشد ارائه گزارش های روزانه و لحظه ای از تعامل های انجام شده است. چه تعداد لایک انجام شده، چه تعداد فالو انجام شده است و چه تعداد کامنت زیر پست ها درج شده است.

همچنین باید گزارش دقیقی از افرادی که شما را فالو کرده اند بدهد. مثلا چند درصد از افرادی که ربات از راه های مختلف با آن ها در تعامل بوده است به فالوور تبدیل شده اند.

برای استفاده از ربات های اینستاگرام سعی کنید با اکانت اصلی خود لاگین نکنید. چون هر چقدر هم که تضمین کنند باز هم اینستاگرام ممکن است اکانت شما را مسدود کند. اگر محصول یا خدماتی را می خواهید از طریق کامنت ها معرفی کنید حتما از اکانت های فیک در پنل ربات اینستاگرام خود استفاده کنید.

پیشنهاد رد نشدنی مارکتینگ 98 : مشاوره اینستاگرام برای بازاریابی و افزایش فروش در اینستاگرام

پیشنهاد و نظر شما برای ربات اینستاگرام

اگر واقعا محصول یا خدماتی را عرضه می کنید حتما پیشنهاد می کنم از گزینه تبلیغات در گوگل استفاده کنید. تبلیغات کلیلکی در صفحه اول گوگل بهترین روش تبلیغاتی اینترنتی است که به مراتب بهتر از تبلیغ و بازاریابی در اینستاگرام است .

امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید. اگر شما هم نظری در مورد ربات اینستاگرام دارید یا ربات های بهتری رو می شناسید خوشحال می شوم از طریق درج کامنت نظر خود را با ما و دیگر دوستان در میان بگذارید.

Rate this post
تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *