بدون نظر آموزش اینستاگرام, آموزش بازاریابی در اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان و مجانی چگونه ممکن است با این روش کاملا رایگان و تست شده می توانید  نسبت به افزایش رایگان فالوور پیج اینستاگرام  تان اقدام نمایید برنامه رایگان افزایش فالوور  به شما کمک می کند که بدون سفارش و خرید فالوور اینستاگرام , فالوور های واقعی و ایرانی برای صفحه اینستاگرامی خود جذب کنید .

به دنبال آموزش افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان بودید؟ در ادامه با مارکتنیگ 98 همراه باشید تا با یادگیری چند روش هوشمندانه  افزایش فالوور اینستاگرام رایگان یاد بگیرید و به راحتی فالوورهای پیج خود را بالا ببرید.

آموزش رایگان افزایش فالوور اینستاگرام

 

روش اول: عکس های دیگران را لایک کنید اما هدفمند

یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان فعال ،  لایک کردن عکس های مرتبط با مطالب خودتان است. هرچه که می توانید عکس ها را لایک کنید! لایک کردن پست  ها باعث می شود که نظر لایک شونده به شما جلب شود و حداقل یکبار نام برند شما به چشمش آشنا بیاید. این کار به افزایش فالوور واقعی اینستاگرامتان کمک می کند.

به صفحه explore بروید و نگاهی به عکس های پر لایک بیندازید. این اکانت ها فالوورهای بسیار دارند و لایک شما در معرض دیدِ آن ها قرار می گیرد.
در مورد تجارتِ خودتان به دنبال هشتگ های مرتبط بگردید و عکس های هشتگ ها را لایک کنید. لایک عکس های کم طرفدار نیز به افزایش فالوورتان کمک خواهد کرد.
به دنبال هشتگ هایی followme ، #like4like ، #instadaily بگردید و عکس هایشان را لایک کنید.

روش دوم: کامنت بگذارید! ولی به روش زیر

شما نمی دانید که چقدر نظر (Comment) گذاشتن در زیر عکس ها می تواند به افزایشِ فالوور شما کمک کند.

خصوصا نظر گذاشتن زیر عکس افراد معروف! طرفداران این افراد اگر از نظر شما خوششان بیاید شما را فالو می کنند.

سعی کنید کامنت جالب و جذاب بنویسید! و اغلب از افراد مهم تعریف کنید.
حتی با گفتن “تو بهترینی!” یا “خیلی خوب!” می توانید تا حدی قابل قبول باشید.
هر چه نظر اختصاصی تر باشد بهتر است!

روش سوم: در کپشن هایتان برای عکس ها از متون جالب و زیبا استفاده کنید.

در کپشن هایتان از فالوورهایتان نظر بخواهید. مثلا بپرسید “این عکس چطور است؟”
از هشتگ های مرتبط استفاده کنید.
روزی یک تا سه پست ارسال کنید تا فالوورهایتان خسته نشوند.
در زمان مناسب پست ارسال کنید. مثلا اگر اکثر فالوورهایتان دانش آموز هستند پست را زمانی استفاده کنید که در مدرسه حضور ندارند یا مثلا ساعت هشت تا دو شب ارسال کنید و اگر میخواهید عکس تان در تایم لاین فالوورها مدت زمان بیشتری باشد در ساعت حدود چهار تا شش صبح ارسال کنید.

روش چهارم: فالو کنید و آنفالو کنید!

این روش فقط برای اکانت های بیزنیس پروفایل بسیار مناسب هست قبل از استفاده  از این روش حتما در قسمت پروفایل یا  bio  پیج تون ذکر کنید  فالو صرفا جهت معرفی پیج می باشد البته شما می توانید تمامی این کارها را به ربات اینستاگرام مارکتینگ 98 بسپارید

عکس های مرتبط با تجارت خودتان را پیدا کنید و کسانی که این عکس ها را لایک کرده اند و یا کامنت گذاشته اند را فالو کنید و بعد از چند روز آنفالو کنید.

روش پنجم :  فعال باشيد و مرتب پست بگذاريد.

براي مثال روزي 1 تا 5 پست ارسال نماييد.براي دريافت لايك و فالور بايد فعال باشيد. حساب هايي كه فعال نيستند معمولا بعد از مدتي فالور هاي خودرا از دست مي دهند.اما مراقب باشيد كه اسپم نكنيد. بيشتر از تصاويري كه توسط خودتان تهیه شده استفاده كنيد.

روش ششم : در زمان مناسب پست ارسال نماييد.

اگرزيبا ترين، جذابترين و بهترين عكس را در زماني كه كسي آنلاين نيست، ارسال كنيد احتمالا دیده نخواهد شد.پس بهترين زمان را براي ارسال تصاوير شناسايي كنيد.

معمولا  ساعت 9  شب تا 12  بامداد بهترین زمان است چرا که در این زمان افراد معمولا شام را خورده اند و با خانواده گپ و گفتشان را به اتمام رسانده اند و مشغول چک کردن اینستاگرامشان هستند. ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر نیز می تواند زمان مناسبی باشد.

پس زمان را مدیریت کنید تا بيشترين بازخورد را داشته باشید. همچنين مي توانيد از برنامه ارسال پست زماندار اینستاگرام استفاده کنید.با این کار  زماني كه بیشترین تعداد كاربر در اينستا حضور دارند پيدا کرده واز این طریق بیشترین لایک و بازدید رای می تونید بگیرید

روش هشتم : به عکس هایتان مکان را اضافه کنید.

نیاز به توضیح ندارد، فقط این را بدانید یک روش جدید برای ورود به صفحه تان را برای کاربران جدید باز خواهید کرد.

روش نهم :  از هشتگ استفاده کنید.

بسیاری از کاربران مطالب خود را از طریق هشتک جستجو می کنند. پس فراموش نکنید که همیشه از هشتگ استفاده کنید مثلا اگر شعری ارسال کرده اید زیر آن بنویسید #شعر #poem

روش دهم : با صفحات همکار تبادل کنید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان  با پیج ها و صفحاتی که نقاط مشترک دارند، تبادل کنید.

تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *