قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

بدون نظر آموزش اینستاگرام, بازاریابی شبکه های اجتماعی

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل یکی از روش های قرعه کشی رایگان در اینستاگرام است که با گرفتن خروجی اکسل از کامنت ها یا فالوور ها با سایت یا برنامه اندروید می توانید قرعه کشی اینستاگرام را آنلاین برگزار کنید.

آموزش قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

استفاده از نرم افزار اکسل برای قرعه کشی در اینستاگرام بهتر از سایت و برنامه قرعه کشی اینستاگرام اندروید و ios نخواهد بود. قرعه کشی اینستاگرام با اکسل با تابع RANDBETWEEN و تولید اعداد رندوم انجام می شود که پیچیدگی خاص خودش را دارد. در ادامه آموزش با مارکتینگ 98 همراه باشید.

برای قرعه کشی اینستاگرام با اکسل ابتدا باید خروجی اکسل از کامنت های اینستاگرام را دانلود کرده و سپس لیست کاربران را در فایل مربوط به قرعه کشی وارد کرده و انتخاب برنده را انجام دهید البته می تونید اینکار را با سایت قرعه کشی مارکتینگ 98 ، آنلاین انجام دهید در هر صورت انتخاب روش قرعه کشی با سایت یا برنامه اکسل با شما خواهد بود

خروجی اکسل از کامنت های اینستاگرام

خروجی اکسل از کامنت های اینستاگرام برای قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی به صورت آنلاین و با یک کلیک ، برای گرفتن خروجی اکسل از کامنت ها وارد برنامه قرعه کشی مارکتینگ 98 شده و گزینه کامنت را انتخاب کرده و لینک پست مسابقه را برای ما ارسال کنید و در کمتر از 2 ساعت فایل کامنت ها را دانلود کنید .

شما می توانید نمونه فایل اکسل کامنت ها را دانلود کرده و مشاهده کنید توجه داشته باشید این نمونه فایل برای یک پیج اینستاگرامی دیگری بوده و برای پست مسابقه شما نیست

دانلود نمونه فایل اکسل کامنت های اینستاگرام

خروجی اکسل از کامنت های اینستاگرام بر اساس بیشترین تگ یا کامنت

اگر مسابقه اینستاگرامی شما بر اساس بیشترین تگ یا کامنت است خروجی اکسل از کامنت ها بر اساس کاربری که بیشترین تگ یا کامنت را در بخش نظرات درج کرده است می تواند برای شمارش کامنت مفید باشد برگزاری مسابقه تگ اینستاگرام یکی از بهترین روش های افزایش فروش می باشد که شرط مسابقه به این شکل است که هر شخصی تگ یا کامنت بیشتری انجام بده , برنده مسابقه خواهد بود.

دانلود نمونه فایل کامنت ها بر اساس بیشترین تگ

دانلود فایل کامنت ها بر اساس بیشترین کامنت

برای دانلود کامنت های اینستاگرام بر اساس بیشترین تگ یا کامنت کافیه در هنگام تکمیل فرم گزینه Sort Tag و Sort Comment را انتخاب کنید برای دریافت فایل خروجی اکسل وارد بر روی سایت قرعه کشی در زیر کلیک کنید.

خروجی اکسل از فالوور های اینستاگرام

خروجی اکسل از فالوورهای اینستاگرام برای مسابقه های اسپانسری و آنالیز فالوورهای پیج اینستاگرام موثر است برای دانلود لیست فالوورهای اینستاگرام در فایل اکسل گزینه follower را در برنامه قرعه کشی اینستاگرام انتخاب کرده و ایدی پیج خود را وارد کنید امکان گرفتن خروجی اکسل تا 5 میلیون فالوور امکان پذیر است .

دانلود نمونه خروجی اکسل از فالوورهای اینستاگرام

قرعه کشی لایک اینستاگرام

قرعه کشی بین لایک های اینستاگرام و خروجی اکسل از لایک کنندگان مسابقه اینستاگرامی در سایت مارکتینگ 98 امکان پذیر است برای این کار کافیه وارد برنامه قرعه کشی اینستاگرام شده و گزینه like رو انتخاب کرده و لینک پست را در برنامه قرار دهید تا در کمتر از یک ساعت فایل آماده شده و بتوانید دانلود کرده و قرعه کشی یا انتخاب برنده را انجام دهید.

قرعه کشی در اکسل با استفاده از تولید اعداد تصادفی

با برنامه نویسی و استفاده از توابع زیر در اکسل می توانید قرعه کشی اینستاگرام با اکسل را به راحتی انجام دهید . ما یک قایل اکسل را آماده کرده ایم که شما بدون کد نویسی بتوانید از آن استفاده کنید و قرعه کشی های خودتان را در چند ثانیه انجام دهید. اگر نیاز به تغییرات خاصی دارید می تونید از توابع زیر استفاده کنید

دانلود قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

نحوه قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

با استفاده از فایل قرعه کشی اینستاگرام با اکسل شما می توانید یک قرعه کشی رندوم را در یک لیست انجام دهید مراحل قرعه کشی در اکسل و آموزش انتخاب برنده :

  • لیست کاربران شرکت کننده در مسابقه اینستاگرامی را در sheet اطلاعات وارد کنید .
  • در بخش قرعه کشی تعداد برنده ها را تعیین کنید
  • تیک شروع مجدد قرعه کشی را بزنید . با هر بار زدن یا برداشتن تیک قرعه کشی بار دیگر با همان “تعداد برنده” قرعه کشی انجام می شود.
قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

۱- استفاده از تابع Rand

تابع Rand هیچ آرگومانی ندارد و فقط با پرانتز باز و بسته استفاده می شودو نتیجه آن هم یک عدد تصادفی اعشاری بین 0و 1هست که احتمال تکرار خیلی خیالی کمی داره.

۲- استفاده از تابع int اکسل به همراه تابع Rand

اگر بخواهیم قرعه کشی در اکسل بین اعداد 1 تا 100 انجام شود کافیست تابع INT را به همراه تابع Rand به شکل زیر به کار ببریم.
=INT(RAND()*100)+1

۳- استفاده از تابع Randbetween در اکسل

استفاده از این تابع نیز بسیار ساده می باشد و دو آرگومان دارد، آرگومان اول عدد کوچکتر و آرگومان دوم عدد بزرگتر، سپس این تابع یک عدد تصادفی بین دو عدد را بر می گرداند.
=RANDBETWEEN(0,50)
به جای عدد 0 و 50 می توانید آدرس 2 سلول را که اعداد در آن متغیر است وارد کنید.

سوالات متداول قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل چگونه است؟

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل یکی از روش های قرعه کشی رایگان در اینستاگرام است که با گرفتن خروجی اکسل از کامنت ها یا فالوور ها با سایت مارکتینگ 98 امکان پذیر است.

خروجی اکسل از کامنت ها و فالوور ها چگونه است؟

خروجی اکسل از کامنت های اینستاگرام برای قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی به صورت آنلاین و با یک کلیک از طریق برنامه قرعه کشی مارکتینگ 98 قابل انجام است

نحوه شمارش کامنت ها و بیشترین تگ به چه صورت است؟

برای دانلود کامنت های اینستاگرام بر اساس بیشترین تگ یا کامنت کافیه در هنگام تکمیل فرم گزینه Sort Tag و Sort Comment را انتخاب کنید

نحوه اجرای قرعه کشی لایو و زمان انجام چقدر می باشد؟

مدت زمان اعلام نتیجه قرعه کشی بستگی به تعداد کامنت و لایک پست مسابقه اینستاگرامی دارد برای کمتر از 10 هزار کامنت حدودا 30 دقیقه زمان میبرد و برای انجام قرعه کشی لایو می توانید از بخش لایو اینستاگرام یا برنامه های ضبط فیلم اندرویدی استفاده کنید.

4/5 - (1 امتیاز)
تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *