محدودیت های اینستاگرام

4 نظرات آموزش اینستاگرام

محدودیت های اینستاگرام جدیدا افزایش یافته است برای رفع محدودیت فالو، آنفالو، لایک در اینستاگرام و جلوگیری از حذف اکانت اینستاگرام خود باید با محدودیت های جدید و قوانین اینستاگرام بیشتر آشنا شوید تا تبلیغات اینستاگرامی شما جهت افزایش فالوور و فروش موثر باشد

محدودیت های اینستاگرام در سال 2021

برای جلوگیری از بلاک شدن اکانت اینستاگرام خود باید از محدودیت های اینتساگرام از قبیل فالو کردن , لایک , بازدید , کامنت گذاشتن اطلاع داشته باشید دانستن و رعایت محدودیت های جدید اینستاگرام باعت می شود که اکانت شما مسدود یا محدود نشود

محدودیت های اینستاگرام چه نوع هستند ؟

در صورت عدم رعایت قوانین اینستاگرام و استفاده از ربات اینستاگرام یکی از محدودیت های زیر را مشاهده خواهید کرد

شادوبن شدن پیج اینستاگرام : کاهش قابل توجه دسترسی ها و عدم نمایش پست به کاربرانی که شما را فالو نکردند و همچنین پست شما وارد اکسپلور نشده و حتی با هشتگ خاصی هم ترند نخواهد شد

محدودیت یا مسدود شدن موقتی : محدودیت در برخی یا همه موارد اینستاگرام , با توجه به نوع تخلف شما از 3 تا 21 روز اعمال خواهد شد

محدودیت دائمی و حذف اکانت : حذف کامل صفحه اینستاگرام شما بدون امکان بازیابی

منتشر کردن چه محتوایی در اینستاگرام ممنوع است

قبل از اینکه در مورد محدودیت های اینستاگرام از قبیل فالو و لایک صحبت کنیم بهتر است با قوانین محتوای اینستاگرام بیشتر آشنا شوید برخی از قوانین سختگیرانه در اینستاگرام وجود دارد که همه فقط باید آنها را دنبال کنند. اجازه دهید محتوای ممنوعه در اینستاگرام را بدانیم و هرگز نباید در اینستاگرام استفاده کنید:

 • خرید و فروش سلاح گرم
 • خرید و فروش الکل
 • خرید و فروش دخانیات
 • داروی تجویزی غیرقانونی (حتی اگر در منطقه شما مجاز باشد)
 • فروش حیوانات زنده
 • قمار آنلاین
 • محتوای جنسی
 • سخنان تنفرآمیز
 • باج گیری یا آزار و اذیت شخصی
 • خشونت را تشویق کنید
 • تهدیدات صدمه جسمی ، خسارت مالی ، خرابکاری و …
 • تشویق مردم به پذیرش خودآزاری
 • فیلم های شدید و خشونت آمیز
محدودیت های اینستاگرام

تمام موارد ذکر شده در اینستاگرام ممنوع است و اینستاگرام آنها را حذف می کند و اگر کاربر مرتبا قوانین Instagram را نقض کند ، حساب کاربری مسدود می شود. فروش مواد مخدر یا درخواست جنسی مواردی است که اینستاگرام نسبت به آنها بسیار سختگیرانه عمل می کند و حساب را بلافاصله پس از شناسایی حذف خواهد شد

اگر شخصی قوانین اینستاگرام را نقض کند چه باید کرد؟

یک تیم در اینستاگرام وجود دارد که گزارشات را بررسی می کند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، محتوا را حذف می کنند. بنابراین ، هر وقت متوجه چیزی شدید که خط مشی اینستاگرام را نقض می کند ، باید یک گزارش ارسال کنید.

همچنین ، اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد تا برای دفاع از خود درخواست تجدیدنظر کنند و دلیل اشتراک گذاری مستقیم چنین محتوایی را در اینستاگرام از برنامه اینستاگرام و مرکز راهنمایی اینستاگرام توضیح دهند .

محدودیت های اینستاگرام برای تبلیغات کاهش وزن و جراحی زیبایی

اینستاگرام در تلاش است تا از سلامت جسمی و روانی کاربران خود که اعلام کرده برخی تبلیغات را که به مردم آسیب می رساند ، محدود کند.

اگر یک دنبال کننده تأثیرگذار هستید ، ممکن است دوره ای را ببینید که خوراک اینستاگرام شما پر از محصولات کاهش وزن است که توسط اکثر تأثیرگذاران اینستاگرام تبلیغ می شود. از دیدن بیش از حد آنها خسته شده اید؟ از این پس ، به دلیل قانون و سیاست جدید اینستاگرام ، محصولات کمتری در کاهش خوراک اینستاگرام مشاهده خواهید کرد.

طبق دستورالعمل جدید ، محصولات کاهش وزن فقط برای کاربران اینستاگرام با سن بالای 18 سال نشان داده می شود. اینستاگرام اعلام کرد از سن کاربران می خواهد تا پست هایی را که باید ببینید یا نه با توجه به سن خود تنظیم کند. سپس اینستاگرام گزینه ای را برای گزارش دادن پست هایی که دستورالعمل جدید را نقض می کنند فراهم می کند.

قوانین و محدودیت های اینستاگرام

بخاطر داشته باشید که هیچ اظهارات رسمی درباره محدودیت های فالو و آنفالو اینستاگرام ، مانند ، نظرات ، و غیره وجود ندارد ، اما طبق تجربیات ، ما محدودیت های اینستاگرام را پیدا کرده ایم. بسته به حساب شما و فعالیت های حساب قبلی که اینستاگرام از شما دیده است ، همه با افراد مختلف متفاوت است.

این به عوامل زیادی بستگی دارد و هیچ کس محدودیت های خاصی را نمی داند ، اما دانستن آن غیرممکن نیست. اینها برخی از عوامل مهمی هستند که تأثیر قابل توجهی در اعمال شما دارند:

 • سن حساب اینستاگرام شما
 • تعداد دنبال کنندگان شما
 • تعامل حساب شما
 • فعالیت حساب شما

بدیهی است که محدودیت حساب جدید بیش از حساب قدیمی است. حسابهایی که نرخ تعامل بیشتری دارند مجاز به انجام اقدامات بیشتری نسبت به حسابهای غیرفعال هستند.

محدودیت فالو و آنفالو 200 عدد در روز است. 10 بارفالو کردن و آنفالو در ساعت ، حساب شما را ایمن نگه می دارد و حساب شما را از تعلیق باز می دارد. همچنین ، هیچ محدودیتی در تعداد افرادی که می توانند شما را دنبال کنند وجود ندارد.

به یاد داشته باشید که باید آهسته شروع کنید و سپس هفته به هفته تعداد دنبال کردن و عدم پیگیری را به تدریج افزایش دهید.

محدودیت فالو در اینستاگرام

مثلا:

هفته 1: 50 فالو در روز
هفته 2: 100 فالو / آنفالو در روز
هفته 3: 150 فالو / آنفالو در روز

در حالت کلی حساب های قدیمی مجاز به فالو / آنفالو 5000-6000 صفحه در هر ماه ، 40-60 در ساعت هستند.

اگر اکانت جدید دارید (سه تا شش ماه) ، حداکثر به 3000-4000 فالو / آنفالو در ماه بمانید. در یک ساعت می توانید 30-60 اقدام انجام دهید.

حسابهای جدید باید در عرض یک ساعت و حداکثر 2000 مورد در هر ماه به 20-40 فالو / آنفالو محدود شوند.

محدودیت فالو در اینستاگرام
محدودیت فالو در اینستاگرام

لطفا توجه داشته باشید: هر روز در صفحه قدیمی ، می توانید به عنوان مثال در 350 حساب مشترک شوید و اشتراک 250 نمایه را لغو کنید. یا در 600 نمایه مشترک شوید و پس از یک روز اشتراک در موارد غیرضروری را لغو کنید. پس اطمینان حاصل کنید که اینستاگرام را اسپم نمی کنید.

محدودیت لایک در اینستاگرام

همانطور که در مورد فالو / آنفالو ، محدودیت ها برای لایک های تنظیم شده و حذف شده اعمال می شوند.

برای صفحات جدید ، این میزان تا 300 عمل در روز و حداکثر 25 بار در ساعت است. برای دارندگان حساب های جدید ، بهتر است خود را به 25-50 در ساعت و حداکثر 1200 لایک در روز محدود کنید. در اکانت های قدیمی ، حداکثر 900 اقدام در روز و حداکثر 50 مورد در ساعت مجاز است.

محدودیت کامنت اینستاگرام

محدودیت برای یک حساب جدید حداکثر 150 نظر در روز و حداکثر 30 نظر در ساعت ، برای یک حساب قدیمی 3 ماهه – حداکثر 200 مورد در روز و حداکثر 40 در ساعت است. صفحات قدیمی با سن از یک سال می توانند 250-300 نظر در روز و حداکثر 50 در ساعت اضافه کنند

نظرات شما باید متفاوت از یکدیگر باشد ، در غیر این صورت به عنوان هرزنامه در نظر گرفته می شود. کاربران می توانند نظرات با ماهیت تبلیغاتی را به توسعه دهندگان گزارش دهند.

محدودیت در کاراکتر کپشن و کامنت

تعداد کاراکتر برای نوشتن کامنت و یا کپشن پست‌ها 2200 عدد است

محدودیت ارسال دایرکت در اینستاگرام

بهتر است حساب های جدید خود را به 30-20 پیام در روز محدود كنند و بیش از 5 نامه در هر ساعت ارسال نكنند. محدودیت برای صفحات جدید حداکثر 40 پیام در روز و حداکثر 15 پیام در ساعت است. محدودیت برای نمایه های قدیمی بیش از 50 در روز و حداکثر تا 20 پیام در ساعت نیست. سعی کنید بین پیام ها 8-10 دقیقه فاصله داشته باشید.

هشتگ

از یک تا 30 عدد هشتگ به هر زبان برای کپشن می‌توانید بنویسید. اما مواظب باشید تا از هشتگ‌ها ممنوع و اسپمی استفاده نکنید. اصول هشتگ برای هر پست 10 عدد می باشد البته باید مرتبط باشد و با از هشتگ های تکراری کمتر استفاده کنید

استوری

شما می‌توانید 100 استوری در 24 ساعت روز منتشر کنید. برخلاف اشتراک ها و سایر فعالیت ها ، استوری اینستاگرام محدودیت سختی ندارد. برخی از کاربران معتقدند که مشاهده انبوه Stories اصلاً محدودیتی ندارد. دیگران می گویند این حد 3000-5000 بازدید است. سعی کنید روی تبلیغات استوری تمرکز کنید ولی ازاین مورد سو استفاده نکنید.

محدودیت تگ اینستاگرام
شما نمی‌توانید بیشتر از 20 نفر را در روی یک پست تگ کنید. با منشن اشتباه نشود

منشن اینستاگرام

صرف نظر از سن صفحه ، می توانید در هر پست حداکثر پنج مورد از حساب خود منشن کنید. یا حداکثر پنج نام مختلف را در نظرات علامت گذاری کنید. در کل ، شما می توانید حداکثر 20 منشن را با حساب های جدید در روز و بیش از 50 مورد برای حساب های قدیمی داشته باشید.

در مورد منشن کردن در استوری ، حداکثر 10 کاربر می توانند در یک استوری علامت گذاری شوند. محدودیت تعداد استوری های ارسال شده تقریباً 500 داستان است.

محدودیت IGTV در اینستاگرام

شما می توانید حداکثر 10 دقیقه فیلم ایجاد کنید ، اما برخی از کاربران می توانند ویدیوهای طولانی تا یک ساعت ارسال کنند.

تعداد کاراکتر بیو

شما می‌توانید تا 150 کاراکتر در بیوگرافی خود در اینستاگرام بنویسید

تعداد کاراکتر نام اکانت

نام اکانت اینستاگرام شما از 30 کاراکتر بیشتر نمی‌تواند باشد.

تگ ها
4 نظرات
 1. Saere

  سلام، من حسابم قدیمی هست من در ساعت چند تا میتونم آنفالو و فالو بزنم راهنمایی کنید لطفا ممنون

  پاسخ
 2. علاسوند

  ببخشید در مورد اشتراک گذاری میشه توضیح بدید ،و گزوههایی که با اشتراک گذاری همدیگه رو حمایت میکنن
  من قبلا حدود روزی ۴۰۰ تا شیر داشتم اما الان با اینکه دوستان شیر انجام میدن اما صفر و یکدو نهایتا تا ده تا شیر برام حساب میشه

  پاسخ
 3. مجید

  سلام من ب یکشب ۳۵۰ نفرو انفال کردم حسابم مسدود شد کلا راهی اس بتونم حسابمو برگردانم ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   سلام , بستگی داره اگر محدودیت عادی باشه بعد از یکماه رفع میشه ولی اگر محدودیت یا دیلیت اکانت شده باشه خیر

   پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *