ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام و منشن اینستاگرام یکی از موثرترین روش های بازاریابی و تبلیغات هدفمند در اینستاگرام می باشد قبل از ثبت سفارش می توانید تعرفه خرید منشن اینستاگرام و ارسال دایرکت و نحوه انجام کار را مشاهده فرمایید جهت ثبت سفارش ابتدا قوانین را مطالعه کرده و سپس فرم را تکمیل نمایید

ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام و خرید منشن

ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام یکی از روش های تعامل افراد با یکدیگر است. با مارکتینگ 98 میتوانید از این نوع تبلیغات اینستاگرام به صورت کاملا حرفه ای در شناساندن برند خود به دیگران استفاده کنید.

ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام

ربات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام

ربات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام قابلیت استخراج ایدی فالوور های اینستاگرام پیج هدف، آیدی لایک کنندگان و دانلود کامنت های اینستاگرام در اکسل و… را داشته و علاوه بر امکان ارسال دایرکت انبوه، امکان ارسال لایک و کامنت انبوه را نیز دارد.

ربات ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام مارکتینگ 98 ، یک پنل اینستاگرام تحت وب است که می توانید هر تعداد دایرکت دلخواه را سفارش دهید و به راحتی در اینستاگرام بازاریابی کنید.

ارسال پیام به تمام فالوور های اینستاگرام

ارسال پیام دایرکت به همه فالوورها در اینستاگرام ، یک روش بازاریابی برای ارسال یک پیام به چندین فالوور به طور همزمان یا ایجاد یک چت گروهی در اینستاگرام است.
بیش از 75 درصد از کسب و کاری های تجاری در اینستاگرام یا اینفلوئنسرها، و تولیدکنندگان محتوا که مهارت ها، محصولات، خدمات یا کسب و کار خود را در پلتفرم خود تبلیغ می کنند از روش تبلیغ دایرکت گروهی یا ارسال منشن در مسابقه و قرعه کشی اینستاگرام خود استفاده می کنند.

ارسال دایرکت گروهی اینستاگرام و مزایا و معایب آن

دایرکت گروهی اینستاگرام بهترین روش افزایش تعامل با فالوورهای خود و ایجاد اعتماد و اعتبار است. اما ارسال پیام‌های اینستاگرام به گروه بزرگی از فالوورهای خود به صورت یک به یک، همانند کابوس است! بنابراین، اگر از اینستاگرام برای مقاصد تجاری استفاده می‌کنید و قصد دارید هر فرصتی را غنیمت بشمارید، قطعاً باید بدانید که چگونه از قابلیت دایرکت گروهی اینستاگرام استفاده کنید.

  • دایرکت انبوه یک سرویس بازاریابی عالی ! (ارسال دایرکت ها به صورت گروهی انجام میپذیرد)
  • این سرویس جنبه ی تبلیغات و بازاریابی دارد و امکان جذب فالوور واقعی نسبت به محتوا و کیفیت پیج را دارد
  • تبدیل مخاطب به مشتری در صورت استفاده از متن تبلیغاتی جذاب در بازاریابی
  • پنل فالوور مارکتینگ 98 تنها ارائه دهنده “سرویس دایرکت انبوه ارزان” در ایران !

جهت ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام یا خرید منشن اینستاگرام وارد پنل اینستاگرام مارکتینگ 98 شده و لینک پست یا اکانتی که قصد ارسال انبوه آن را دارید را در قسمت “لینک مربوطه” وارد نمایید !

5/5 - (1 امتیاز)