پنل نمایندگی اینستاگرام

نمایندگی ربات اینستاگرام امکان کسب درآمد از اینستاگرام را برای آژانس های تبلیغاتی فراهم کرده است با دریافت پنل نمایندگی اینستاگرام امکان فروش ربات افزایش فالوور اینستاگرام و تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی را می توانید به مشتریان  خود ارائه نمایید.

مارکتینگ 98 به عنوان ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در نظر دارد پنل نمایندگی اینستاگرام خود را همراه با تمام امکانات بدون نیاز شما به سرور و هزینه های نگهداری به نمایندگی های واجد شرایط واگذار نماید.

نمایندگی ربات اینستاگرام اختصاصی

در این حالت نماینده یک پنل کاربری مشابه سایت ربات اینستاگرام مارکتینگ 98  با رنگ بندی و لوگوی اختصاصی خود دریافت می کند این نوع نمایندگی تنها به تعداد محدود ارایه خواهد شد و شرایط دریافت خاصی را دارا می باشد .

پنل نمایندگی اینستاگرام  شامل امکانات و مشخصات زیر می باشد :

۱- پنل نمایندگی اختصاصی با رنگ بندی و لوگوی برند نماینده
۲- امکان قیمت گذاری با سیاست نماینده
۳- درگاه پرداخت اختصاصی برای نماینده
۴- امکانات مدیریتی برای اکانت های نماینده
۵- بروز رسانی پنل نمایندگی به صورت اتوماتیک و همزمان با ربات مارکتینگ 98
۶- بدون نیاز به خرید سرور و میزبانی بر روی سرورهای اختصاصی

طراحی  و ساخت ربات اینستاگرام

پنل نمایندگی ربات اینستاگرام به صورت یک زیر دامنه از دامنه خود نماینده تحویل داده خواهد شد و نماینده بایستی در صفحه اصلی دامنه خود یک سایت جهت تبلیغات – بازاریابی و جذب مشتری راه اندازی کند . در صورت تمایل می توانید طراحی سایت خود را به مارکتینگ 98 بسپارید

شرایط دریافت نمایندگی ربات اینستاگرام

مارکتینگ 98 تمرکز خود را بر روی دریافت نماینده های قوی و مجرب گذاشته است ، بدیهی است که شرایط دریافت نمایندگی الزامی است و در صورت فقدان شرایط ذکر شده ، نمایندگی تحت هیچ شرایطی قابل ارایه نخواهد بود . شرایط دریافت نمایندگی به شرح زیر است .

  1. سابقه احداث سایت و فروش اینترنتی موفق
  2.  وجود تیم پشتیبانی قوی و مجرب
  3.  آشنایی با تبلیغات اینترنتی و سوشال مارکتینگ
  4.  آشنایی با اصول اولیه برنامه نویسی
  5. آشنایی با تکنیک ها بازاریابی و مشتری مداری

نمایندگی شامل یک هزینه ستاپ سالیانه می باشد و شارژ تخفیف دار بر اساس تعداد فروش به نماینده تعلق می گیرد . جزئیات دقیق پس از تایید رزومه و درخواست نمایندگی برای متقاضی ارسال خواهد شد .

لطفا تنها در صورت دارا بودن شرایط نمایندگی رزومه و درخواست خود را از طریق تلگرام یا فرم تماس با ما ارسال فرمایید.