قرعه کشی استوری اینستاگرام

7 نظرات آموزش اینستاگرام

قرعه کشی استوری اینستاگرام و نحوه برگزاری مسابقه در استوری چگونه است؟با سایت قرعه کشی اینستاگرام انتخاب برنده از بین استوری و فالوورهایی که پیج شما را تگ کرده اند قابل انجام است . با آموزش و نحوه قرعه کشی استوری اینستاگرام با سایت دیجیتال مارکتینگ 98 همراه باشید.

نحوه قرعه کشی استوری اینستاگرام

قرعه کشی استوری اینستاگرام رایگان انجام دهید ابتدا وارد سایت شوید بعد برنامه قرعه کشی استوری اینستاگرام را انتخاب کرده و لیست آیدی را وارد کرده و قرعه کشی آنلاین را انجام دهید.

آموزش نحوه قرعه کشیتماس با پشتیبانی مارکتینگ 98 در واتساپ
استخراج فالوورها در اکسلانتخاب گزینه Followers در برنامه قرعه کشی
قرعه کشی بین فالوورهالیست ایدی ها را وارد کنید
قرعه کشی استوری اینستاگرامآنلاین و رایگان است

سایت قرعه کشی استوری اینستاگرام با امکانات ویژه برای شما طراحی شده است قرعه کشی بین فالوورها و افرادی که استوری را تگ کردند به راحتی امکان پذیر است

قرعه کشی استوری اینستاگرام

مسابقه استوری اینستاگرام

یکی از روش های قرعه کشی در اینستاگرام ، برگزاری مسابقه در استوری است از فالوورها بخواهید تا با استوری کردن پست مسابقه و تگ کردن آیدی پیج شما در قرعه کشی شرکت کنند. برای اینکه بفهمید چه کسانی شما را منشن کرده است . در بخش دیراکت اینستاگرام پیامی دریافت می کنید که آیدی مورد نظر شما را منشن کرده است.

توجه: افرادی که پیج اینستاشون خصوصی (private) باشد باید شات بفرستید تا متوجه شوید پیج شما را تگ کرده اند

شما می‌توانید یک مسابقه با زمان محدود (مثلا ۲۴ ساعت) طراحی کنید و با استفاده از امکانات بخش استوری، تگ کردن , هشتگ یا سوال‌های چند گزینه‌ای از مخاطبان بپرسید.

مسابقه استوری

سایت قرعه کشی استوری اینستاگرام

برای استفاده از سایت قرعه کشی استوری اینستاگرام شما باید قبل از برگزاری مسابقه در استوری موارد زیر را انجام دهید. کاربران باید یکی از پست های شما را که خودتان مشخص می کنید استوری کرده و پیج شما را تگ کنند بعد از بخش کامنت زیر پست مسابقه عبارت “استوری شد” را ارسال کند سپس وارد سایت قرعه کشی شده و لینک پست را در برنامه قرار می دهید تا به راحتی قرعه کشی آنلاین را بین کاربرانی که استوری کردند انجام دهید.

متن قرعه کشی برای استوری

متن قرعه کشی باید به نحوی باشد که مخاطب در اولین نگاه به متن، جذب آن بشود و متن قرعه کشی را تا آخر بخواند؛ مثل این نمونه متن شرکت در این قرعه کشی یکی از فرصت‌های طلایی برای شماست و شانس ات برنده شدنه

متن قرعه کشی

در ادامه نمونه‌ متن قرعه کشی را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم؛ شما با استفاده از این نمونه‌ها می‌توانید برای خود، بهترین و تأثیرگذارترین متن تبلیغ قرعه کشی را متناسب با کسب‌وکارتان خلق کنید.

متن دعوت به پیج اینستاگرام و قرعه کشی

 • شما هم دعوتید
 • ورود عموم آزاد است
 • ورود آقایان ممنوع
 • یک شانس دوباره
 • شما هم برنده باشید
 • قرعه کشی ما فقط برنده داره
 • تقدیرت برنده شدنه
 • “علی عزیز” نوبت جایزه گرفتنه
 • شانس یکبار در خونه‌تو میزنه
 • یه فرصت برد برد
 • اینجا همه برنده میشن
 • هزار درصد احتمال برد

جمله های میانی متن قرعه کشی

 • اگر می‌خوای تو هم … میلیون تومن راحت تو حساب جا خوش کنه، فقط کافیه پیج ما رو فالو کنی.
 • نه چک بزن نه چونه، فقط کافیه وارد پیج اینستاگرام ما بشی، خودمون جایزه رو برات میاریم خونه.
 • فقط با 2 حرکت، برنده … میلیون تومن پول نقد شو، اول ما رو فالو کن بعد دوستات تگ کن، به همین راحتی برنده میشی.
 • رای برنده شدن تنها کافیه یه سر به اینستاگرام ما بزنی (لینک اینستاگرام)
 • هزار درصد احتمال برد. توضیحات بیشتر توی لینک استوری
 • به راحتی می‌تونی برنده بشی، اگه باور نمی‌کنی خودت ببین. (لینک اینستاگرام یا سایت) و (نام و شماره تماس مجموعه)

جمله های پایانی متن قرعه کشی استوری

 • اگر می‌خواهی بیشتر بدونی برو به لینک زیر …
 • کافیه خودت ببینی (لینک وب‌سایت یا شبکه اجتماعی)
 • یه سر به ما بزنی، جایزه رو مال خودت کردی (لینک وب‌سایت یا شبکه اجتماعی)
 • آدرس ما …
 • توضیحات بیشتر توی لینک …
 • اگر باور نمی‌کنی خودت ببین (لینک وب‌سایت یا شبکه اجتماعی)

قرعه کشی استوری با اکسل

قرعه کشی استوری با نرم افزار اکسل به این شکل است که شما لیست آیدی افرادی که پیج شما را تگ کرده اند کپی کرده و در بخش username برنامه اکسل آی دی پیج ها مورد نظر را وارد کنید سپس بر روی گزینه قرعه کشی با اکسل کلیک کرده تا انتخاب برنده به راحتی انجام شود.

قرعه کشی استوری اینستاگرام رایگان

قرعه کشی استوری اینستاگرام رایگان انجام دهید در این روش لیست آیدی فالوورها که شما را استوری و تگ کرده اند در برنامه قرعه کشی آنلاین قرار داده و انتخاب برنده بین استوری را آنلاین انجام دهید.

قرعه کشی استوری اینستاگرام رایگان

ایده برای مسابقه اینستاگرام

قبل از انتخاب ایده های مسابقه استوری اینستاگرام ، یک نکته مهم را باید در نظر داشته باشید. شرایط و تبلیغ مسابقه باید برای شرکت کنندگان آسان باشد. شما همچنین می توانید از Story برای توضیح نحوه ورود به مسابقه استفاده کنید. انواع ایده های مسابقات استوری به شرح زیر می باشد :

تگ کردن در استوری

بهترین گزینه برای مسابقه استوری اینستاگرام ، تگ کردن است از کاربران بخواهید پست مسابقه را در استوری خود منتشر کرده و پیج شما را روی عکس تگ کنند بعد روی تگ کلیک کرده و پیج اینستاگرامی شما رو فالو کنند در واقع تگ کردن و فالوو کردن جز شرایط مسابقه باشد . نمونه این نوع مسابقات می توان به مسابقه استوری همراه اول اشاره کرد

نحوه اجرای قرعه کشی و برگزاری مسابقه استوری

ابتدا بنر مسابقه اینستاگرام را در سایز استوری طراحی کنید و سپس به عنوان یک پست در پیج خود منتشر کنید در مرحله بعد از کاربران بخواهید که روی پست مورد نظر کلیک کرده و با استفاده از گزینه ارسال به استوری در استوری پیج خود قرار داده و پیج مسابقه را تگ کنند .

نمونه مسابقه و نحوه استوری کردن در پست زیر قابل مشاهده است پست به شکل اسلایدی می باشد

قرعه کشی استوری اینستاگرام

جهت قرعه کشی استوری اینستاگرام هم قبل از شروع مسابقه با مارکتینگ 98 در تماس باشید تا همزمان با شروع مسابقه لیست شرکت کنندگان جمع آوری شده و در اختیار شما قرار داده شود تا انتخاب برنده را به راحتی انجام دهید .

آمار بازدید استوری اینستاگرام در سال 2023

 • بیش از 500 میلیون کاربر اینستاگرام هر روز از استوری اینستاگرام استفاده می کنند.
 • 86.6 درصد از کاربران اینستاگرام هر روز استوری اینستاگرام ارسال می کنند.
 • 60 درصد از جوانان امروزی استوری ها را مشاهده می کنند و آنها را منتشر می کنند.
 • 30 درصد از فعالیت استوری اینستاگرام شامل یک فریم در روز در سال 2023 است.
 • برندهای آمریکایی 31 درصد از بودجه خود برای تبلیغات در استوری های اینستاگرام اختصاص می دهند.
 • 61درصد از کاربران اینستاگرام از استیکر «حمایت از شرکت‌های کوچک» در استوری اینستاگرام خود استفاده کردند.

نظرسنجی استوری اینستاگرام

نظرسنجی و چالش استوری اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که سوالی را مطرح کنید و به کاربران این فرصت را بدهید پاسخ درست را انتخاب یا رای دهند نظرسنجی استوری اینستاگرام بهترین روش جهت فهمیدن علاقمندی کاربران به محصول یا خدمات خاص می باشد

مراحل گذاشتن نظرسنجی استوری اینستاگرام

نظرسنجی استوری اینستاگرام
 1. در مرحله اول به بخش استوری در اینستاگرام رفته و تصویری را انتخاب کنید. از بالای صفحه علامت اول از سمت چپ که شبیه شکلک صورت است را انتخاب کنید تا صفحه جدیدی برای شما باز شود.
 2. در صفحه جدید باز شده که برخی امکانات اضافی همچون متن های از پیش تعیین شده، شکلک، زمان و … را در اختیارتان قرار داده است گزینه PoLL را انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب گزینه Poll در صفحه باز شده سوال خود را مطرح کنید. شما می توانید به جای سوال با ابتکار خود هر مطلب دیگری در این قسمت بنویسید سپس در بخش پایینی اگر مایل بودید بگذارید تا علامت Yes یا No باقی بماند و در صورت عدم تمایل با کلیک بر روی هر کدام متن مورد نظر را حذف کرده و متن جدید را اضافه کنید.
 4. سپس از بالای صفحه علامت Done را انتخاب کرده و از پایین صفحه نیز گزینه Your Story را بزنید تا استوری نظر سنجی شما ارسال گردد.

مسابقه هشتگ

یک هشتگ مناسب ، کلید کسب موفقیت در طراحی کمپین هشتگ در اینستاگرام و بازاریابی سوشال مدیا است سعی کنید یک هشتگ خوب بسازید ساخت یک هشتگ عالی به زمان نیاز دارد و باید شرایط زیر را داشته باشد

نمونه مسابقات هشتگ دیگر می توان به مسابقه #مسیر دیدنی که در پیج @snapp_team اسنپ اشاره کرد

نمونه مسابقات هشتگ می توان به مسابقه #بلندپروازی که در صفحه اینستاگرامی @alibabaticket علی بابا برگزار شد

اختصار: هشتگ انتخابی شما باید به یاد و ذهن مخاطب بماند. هرچه هشتگ خواناتر و قابل شناسایی تر باشد، تناسب آن با مسابقه بیشتر است.
ارتباط و تناسب: هشتگ انتخابی شما باید صراحتاً با نام برند، محصول یا خدمات شما مرتبط و متناسب باشد. اگر یک هشتگ متداول و پرطرفدار مثل #نوستالژی را انتخاب کنید، احتمالاً به سختی خواهید توانست که مخاطبان هدف و شرکت کننده‌های خودتان را از میان سیل عظیم جمعیت طرفدار این هشتگ شناسایی کنید.
به یاد ماندنی : هشتگ انتخابی شما باید به قدری به یاد ماندنی باشد که در ذهن مخاطب باقی بماند و بعدها، ایشان با استناد به حافظه‌ی خود مسابقه ی شما را به یاد آورند و در آن شرکت کنند. یک هشتگ جالب طراحی کنید که جستجو و نوشتن آن ساده باشد. از صورت های املایی عجیب و غریب و کلمات گیج کننده استفاده نکنید.
ندرت: پیش از انتخاب هشتگ، جستجو انجام دهید. آیا هشتگ ایده آل شما توسط تعداد زیادی از کاربران دیگر و بنا به اهداف و مقاصد دیگر مورد استفاده قرار گرفته است؟ اگر چنین است، باید یک هشتگ دیگر برای خود انتخاب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
تگ ها
7 نظرات
 1. مارکتینگ 98

  قرعه کشی استوری با سایت , اکسل و برنامه قرعه کشی رایگان قابل انجام است اگر هنوز نمی دانید کدام روش برای شما مناسب است با تیم پشتیبانی مارکتینگ 98 تماس بگیرید لطفا

 2. پویان

  از بین کسانی که من رو در استوری تگ کردن میخوام قرعه کشی کنم نحوه انجام ش چطوری هس؟

 3. مارکتینگ 98

  قرعه کشی استوری با برنامه قرعه کشی مارکتینگ 98 در چندین روش قابل انجام است که باید شرایط مسابقه شما و تعداد افرادی که استوری را تگ کرده اند مشخص شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی مارکتینگ 98 تماس بگیرید

 4. مهسا کریمی

  قرعه کشی استوری بین افرادی که پیج ما رو تگ کردند چطوری است من لیست افرادی که دایرکت شات فرستادن رو دارم برای قرعه کشی استوری چکار باید کرد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید سپاس از سایت مارکتینگ

 5. مارکتینگ 98

  سلام برای قرعه کشی استوری میتونید ایدی پیج تون در واتساپ ارسال کرده تا بخش پشتیبانی نحوه قرعه کشی را توضیح دهند

 6. علی

  لطفا برای قرعه کشی استوری راهنمایی کنید

 7. shayanll

  چطوری باید قرعه کشی استوری را انجام داد ؟ متوجه نشدم اصلا 🤔🤔

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *