قرعه کشی استوری اینستاگرام

7 نظرات آموزش اینستاگرام

قرعه کشی استوری اینستاگرام و نحوه برگزاری مسابقه در استوری چگونه است؟با سایت قرعه کشی اینستاگرام انتخاب برنده از بین استوری و فالوورهایی که پیج شما را تگ کرده اند قابل انجام است . با آموزش و نحوه قرعه کشی استوری اینستاگرام با تیم سوشال مارکتینگ 98 همراه باشید.

مسابقه استوری اینستاگرام

یکی از روش های قرعه کشی در اینستاگرام ، برگزاری مسابقه در استوری است از فالوورها میخواهیم تا با استوری کردن یکی از پست ها و تگ کردن آی دی پیج ما در قرعه کشی شرکت کنند. برای اینکه بفهمید چه کسانی شما را منشن کرده است . در برنامه دیراکت اینستاگرام پیامی دریافت می کنید که آی دی مورد نظر شما را منشن کرده است.

مسابقه استوری

شما می‌توانید یک مسابقه با زمان محدود (مثلا ۲۴ ساعت) طراحی کنید و با استفاده از امکانات بخش استوری، تگ کردن , هشتگ یا سوال‌های چند گزینه‌ای از مخاطبان بپرسید.

نحوه قرعه کشی استوری اینستاگرام

نحوه قرعه کشی استوری اینستاگرام به یکی از 3 روش زیر قابل برگزاری است که شما می توانید انتخاب برنده را در لایو انجام دهید.

 • سایت قرعه کشی استوری اینستاگرام
 • قرعه کشی استوری با اکسل
 • قرعه کشی استوری اینستاگرام رایگان

سایت قرعه کشی استوری اینستاگرام

برای استفاده از سایت قرعه کشی استوری اینستاگرام شما باید قبل از برگزاری مسابقه در استوری موارد زیر را انجام دهید. کاربران باید یکی از پست های شما را که خودتان مشخص می کنید استوری کرده و پیج شما را تگ کنند بعد از بخش کامنت زیر پست مسابقه عبارت “استوری شد” را ارسال کند سپس وارد سایت قرعه کشی شده و لینک پست را در برنامه قرار می دهید تا به راحتی قرعه کشی آنلاین را بین کاربرانی که استوری کردند انجام دهید.

قرعه کشی استوری با اکسل

قرعه کشی استوری با نرم افزار اکسل به این شکل است که شما لیست آیدی افرادی که پیج شما را تگ کرده اند کپی کرده و در بخش username برنامه اکسل آی دی پیج ها مورد نظر را وارد کنید سپس بر روی گزینه قرعه کشی با اکسل کلیک کرده تا انتخاب برنده به راحتی انجام شود.

قرعه کشی استوری اینستاگرام رایگان

قرعه کشی استوری اینستاگرام رایگان انجام دهید در این روش آی دی افرادی که شما را استوری و تگ کرده اند در برنامه قرعه کشی رایگان قرار داده و انتخاب برنده بین استوری را آنلاین انجام دهید.

ایده برای مسابقه اینستاگرام

قبل از انتخاب ایده های مسابقه استوری اینستاگرام ، یک نکته مهم را باید در نظر داشته باشید. شرایط و تبلیغ مسابقه باید برای شرکت کنندگان آسان باشد. شما همچنین می توانید از Story برای توضیح نحوه ورود به مسابقه استفاده کنید. انواع ایده های مسابقات استوری به شرح زیر می باشد :

تگ کردن در استوری

بهترین گزینه برای مسابقه استوری اینستاگرام ، تگ کردن است از کاربران بخواهید پست مسابقه را در استوری خود منتشر کرده و پیج شما را روی عکس تگ کنند بعد روی تگ کلیک کرده و پیج اینستاگرامی شما رو فالو کنند در واقع تگ کردن و فالوو کردن جز شرایط مسابقه باشد . نمونه این نوع مسابقات می توان به مسابقه استوری همراه اول اشاره کرد

نحوه اجرای قرعه کشی و برگزاری مسابقه استوری

ابتدا بنر مسابقه اینستاگرام را در سایز استوری طراحی کنید و سپس به عنوان یک پست در پیج خود منتشر کنید در مرحله بعد از کاربران بخواهید که روی پست مورد نظر کلیک کرده و با استفاده از گزینه ارسال به استوری در استوری پیج خود قرار داده و پیج مسابقه را تگ کنند .

نمونه مسابقه و نحوه استوری کردن در پست زیر قابل مشاهده است پست به شکل اسلایدی می باشد

قرعه کشی استوری اینستاگرام

جهت قرعه کشی استوری اینستاگرام هم قبل از شروع مسابقه با مارکتینگ 98 در تماس باشید تا همزمان با شروع مسابقه لیست شرکت کنندگان جمع آوری شده و در اختیار شما قرار داده شود تا انتخاب برنده را به راحتی انجام دهید .

آمار بازدید استوری اینستاگرام در سال 2022

 • بیش از 500 میلیون کاربر اینستاگرام هر روز از استوری اینستاگرام استفاده می کنند.
 • 86.6 درصد از کاربران اینستاگرام هر روز استوری اینستاگرام ارسال می کنند.
 • 60 درصد از هزاره ها استوری های اینستاگرام را مشاهده می کنند یا آنها را منتشر می کنند.
 • 30 درصد از فعالیت استوری اینستاگرام شامل یک فریم در روز در سال 2022 است.
 • برندهای آمریکایی 31 درصد از بودجه خود برای تبلیغات در استوری های اینستاگرام اختصاص می دهند.
 • ۶۱ درصد از کاربران اینستاگرام از استیکر «حمایت از شرکت‌های کوچک» در استوری اینستاگرام خود استفاده کردند.

نظرسنجی استوری اینستاگرام

نظرسنجی و چالش استوری اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که سوالی را مطرح کنید و به کاربران این فرصت را بدهید پاسخ درست را انتخاب یا رای دهند نظرسنجی استوری اینستاگرام بهترین روش جهت فهمیدن علاقمندی کاربران به محصول یا خدمات خاص می باشد

مراحل گذاشتن نظرسنجی استوری اینستاگرام

نظرسنجی استوری اینستاگرام
 1. در مرحله اول به بخش استوری در اینستاگرام رفته و تصویری را انتخاب کنید. از بالای صفحه علامت اول از سمت چپ که شبیه شکلک صورت است را انتخاب کنید تا صفحه جدیدی برای شما باز شود.
 2. در صفحه جدید باز شده که برخی امکانات اضافی همچون متن های از پیش تعیین شده، شکلک، زمان و … را در اختیارتان قرار داده است گزینه PoLL را انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب گزینه Poll در صفحه باز شده سوال خود را مطرح کنید. شما می توانید به جای سوال با ابتکار خود هر مطلب دیگری در این قسمت بنویسید سپس در بخش پایینی اگر مایل بودید بگذارید تا علامت Yes یا No باقی بماند و در صورت عدم تمایل با کلیک بر روی هر کدام متن مورد نظر را حذف کرده و متن جدید را اضافه کنید.
 4. سپس از بالای صفحه علامت Done را انتخاب کرده و از پایین صفحه نیز گزینه Your Story را بزنید تا استوری نظر سنجی شما ارسال گردد.

مسابقه هشتگ

یک هشتگ مناسب ، کلید کسب موفقیت در طراحی کمپین هشتگ در اینستاگرام و بازاریابی سوشال مدیا است سعی کنید یک هشتگ خوب بسازید ساخت یک هشتگ عالی به زمان نیاز دارد و باید شرایط زیر را داشته باشد

نمونه مسابقات هشتگ دیگر می توان به مسابقه #مسیر دیدنی که در پیج @snapp_team اسنپ اشاره کرد

نمونه مسابقات هشتگ می توان به مسابقه #بلندپروازی که در صفحه اینستاگرامی @alibabaticket علی بابا برگزار شد

اختصار: هشتگ انتخابی شما باید به یاد و ذهن مخاطب بماند. هرچه هشتگ خواناتر و قابل شناسایی تر باشد، تناسب آن با مسابقه بیشتر است.
ارتباط و تناسب: هشتگ انتخابی شما باید صراحتاً با نام برند، محصول یا خدمات شما مرتبط و متناسب باشد. اگر یک هشتگ متداول و پرطرفدار مثل #نوستالژی را انتخاب کنید، احتمالاً به سختی خواهید توانست که مخاطبان هدف و شرکت کننده‌های خودتان را از میان سیل عظیم جمعیت طرفدار این هشتگ شناسایی کنید.
به یاد ماندنی : هشتگ انتخابی شما باید به قدری به یاد ماندنی باشد که در ذهن مخاطب باقی بماند و بعدها، ایشان با استناد به حافظه‌ی خود مسابقه ی شما را به یاد آورند و در آن شرکت کنند. یک هشتگ جالب طراحی کنید که جستجو و نوشتن آن ساده باشد. از صورت های املایی عجیب و غریب و کلمات گیج کننده استفاده نکنید.
ندرت: پیش از انتخاب هشتگ، جستجو انجام دهید. آیا هشتگ ایده آل شما توسط تعداد زیادی از کاربران دیگر و بنا به اهداف و مقاصد دیگر مورد استفاده قرار گرفته است؟ اگر چنین است، باید یک هشتگ دیگر برای خود انتخاب کنید.

تگ ها
7 نظرات
 1. پویان

  از بین کسانی که من رو در استوری تگ کردن میخوام قرعه کشی کنم نحوه انجام ش چطوری هس؟

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   قرعه کشی استوری با سایت , اکسل و برنامه قرعه کشی رایگان قابل انجام است اگر هنوز نمی دانید کدام روش برای شما مناسب است با تیم پشتیبانی مارکتینگ 98 تماس بگیرید لطفا

   پاسخ
 2. مهسا کریمی

  قرعه کشی استوری بین افرادی که پیج ما رو تگ کردند چطوری است من لیست افرادی که دایرکت شات فرستادن رو دارم برای قرعه کشی استوری چکار باید کرد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید سپاس از سایت مارکتینگ

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   قرعه کشی استوری با برنامه قرعه کشی مارکتینگ 98 در چندین روش قابل انجام است که باید شرایط مسابقه شما و تعداد افرادی که استوری را تگ کرده اند مشخص شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی مارکتینگ 98 تماس بگیرید

   پاسخ
 3. علی

  لطفا برای قرعه کشی استوری راهنمایی کنید

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   سلام برای قرعه کشی استوری میتونید ایدی پیج تون در واتساپ ارسال کرده تا بخش پشتیبانی نحوه قرعه کشی را توضیح دهند

   پاسخ
 4. shayanll

  چطوری باید قرعه کشی استوری را انجام داد ؟ متوجه نشدم اصلا 🤔🤔

  پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *