تفاوت بین آژانس تبلیغاتی و شرکت تبلیغاتی

1 نظر بازاریابی اینترنتی

صاحبان مشاغل کوچک که می خواهند درآمد را افزایش دهند می توانند بین مشاوران آژانس تبلیغاتی و بازاریابی یا شرکت  تبلیغاتی یکی رو انتخاب کنند. هر دو نوع آژانس راه حل هایی را ارائه می دهند که از طریق افزایش فروش می توانند به رشد یک تجارت کمک کنند. با این حال ، رویکردها و نتایج حاصل از آنها متفاوت است. شرکت های تبلیغاتی در برنامه های ارتباطی مانند تبلیغات و بازاریابی مستقیم تخصص دارند. آژانس های بازاریابی یک روش مشورتی گسترده تر را برای کمک به توسعه استراتژی بازاریابی ارائه می دهند. برخی همچنین بسته به منابع خود ، در مورد تاکتیک های بازاریابی توصیه می کنند و برخی نیز خدمات ارتباطی ارائه می دهند.

از آنجا که عادات مصرف کننده ، فرآیندهای خرید و تصمیم گیری متحول می شوند و کل چشم انداز آنها تغییر می کند ، برای اشخاص تجاری ضروری است که بدانند چه موقع ، از کجا و چگونه می توانند از منابع ارزشمند و محدودتر خود استفاده کنند. چه در صنعت و چه یک بازیگر فصلی یا یک بازیگر مستقر هستید ، برای ادامه ساخت مخاطبان خود باید استراتژی های جدیدی تدوین کنید. یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید استخدام متخصصان در خارج ، به ویژه آژانس های بازاریابی و تبلیغات است.

اگر شرکتی بخواهد به صورت استراتژیک و خلاقانه به مصرف کنندگان برسد ، تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک از این دو متخصص به بهترین وجه اهداف خود را انجام دهند ، برای آنها بسیار مهم است. انتخاب تیم مناسب می تواند به ایجاد تفاوت در اشتعال و هیجان اطراف برند شما کمک کند و باعث ایجاد مشاغل جدید شود. دانستن و درک تفاوت بین این دو نهاد حرفه ای می تواند تجارت شما را در مسیر رشد اساسی قرار دهد. در اینجا توضیحی عمیق درباره تفاوت بین آژانس تبلیغاتی و آژانس بازاریابی ارائه شده است.

آژانس بازاریابی

در دنیای تجارت ، بازاریابی واحدی واحد است که از استراتژی های مختلفی تشکیل شده است که شامل تحقیق ، برندسازی ، موقعیت یابی و جدا کردن مخاطبان است. تبلیغات همچنین جزئی از بازاریابی است که برای جلب توجه و برقراری ارتباط با مصرف کنندگان استفاده می شود. بازاریابی روی محصول ، مکان ، قیمت و تبلیغات متمرکز است که به عنوان 4 P نیز شناخته می شود تا روابط بین مشاغل و مصرف کنندگان آنها تقویت شود. اگرچه با یک مفهوم فراگیر سروکار دارد ، یک آژانس بازاریابی همه چیز در مورد برنامه ریزی و اجرای استراتژی های جدید است.

یک آژانس بازاریابی قرار است محصولات و خدمات ارائه شده توسط تجارت شما را از مفهوم به کاربران بگیرد. تمرکز اصلی آنها روی کاربر است؛ آنها این عناصر بازاریابی را برای رشد پایگاه کاربر شما ادغام می کنند. یک آژانس بازاریابی به شما کمک می کند تا با نشان دادن مشتری آنچه را که منحصر به فرد از محصولات یا خدمات شما دریافت می کند ، تجارت خود را از رقبا جدا کنید.

یک آژانس بازاریابی به شما خدمات کاملی از خدمات مختلف از تحقیقات بازار گرفته تا قیمت گذاری و توزیع را برای شما فراهم می آورد تا خریداران و فروشندگان را گرد هم آورد. تحقیقات باعث افزایش آژانس های بازاریابی می شود که به آنها امکان می دهد بازار هدف خود را بهتر درک کنند. از این طریق ، شرکت می تواند استراتژی بازاریابی خود را بر اساس رفتار مصرف کننده برنامه ریزی کند و موقعیت های دقیق را مشخص کند.

هنگامی که آژانس بازاریابی یک استراتژی منحصر به فرد بازاریابی را در کار خود داشته باشد ، آنها باید یک برنامه ارتباطی را انتخاب کنند که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می کند. یک آژانس بازاریابی یک روش مشورتی گسترده تر برای کمک به توسعه استراتژی بازاریابی ارائه می دهد.

شرکت تبلیغاتی

در حالی که یک آژانس بازاریابی در حال انجام امور اساسی است ، شرکت های تبلیغاتی در عناصر خاص تخصص دارند. هدف اصلی آنها اطلاع رسانی به مشتریان بالقوه در مورد محصولات و خدمات شما است.

به سادگی ، یک آژانس تبلیغاتی یک عنصر واحد از روش بازاریابی است که هدف اصلی آن کسب اطلاعات در مورد محصولات و خدمات شماست. این شامل قرار دادن تبلیغات در رسانه هایی مانند روزنامه ها ، بیلبوردها ، تلویزیون ها ، رادیو ، نامه مستقیم و حتی در اینترنت است.

یک آژانس تبلیغاتی تمام تلاش خود را می کند تا دریابد چگونه می توانید مخاطب مورد نظر خود را جذب یا ترغیب کنید و پیام خود را بیرون بیاورید. آنها بهترین فرصت های تبلیغاتی را برای پوشش در بازار رمزگشایی می کنند. آنها با قرار دادن موقعیت تجاری خود در مقابل مشتریان بالقوه ، می توانند کنجکاوی درباره محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید جرقه بزنند. آنها از برنامه بازاریابی شرکت برای شناخت و درک بهترین روشها برای دستیابی به مشتریان بالقوه استفاده می کنند.

هدف نهایی یک آژانس خلاق استفاده از رسانه هایی است که با دقت در برنامه بازاریابی انتخاب شده اند تا پیام های اقناعی ایجاد کنند که بر رفتار خرید تأثیر بگذارد. آنها با روشن کردن مصرف کنندگان در مورد مزایای آن ، محصول یا خدمات را تبلیغ می کنند تا احساس کنند ارتباط با برند شما احساس می کنند. این به نوبه خود ، مصرف کنندگان را به سمت خرید ترغیب می کند.

یک شرکت تبلیغاتی و یک آژانس بازاریابی با برقراری ارتباط با مصرف کنندگان و تبلیغ برند شما ، به رشد تجارت شما کمک می کنند. از آنجا که تبلیغات بخشی از بازاریابی است ، انتخاب کار با آژانس بازاریابی یک شرکت اضافی را برای دستیابی به مشتریان بالقوه بیشتر فراهم می کند.

یک آژانس بازاریابی عمومی است در حالی که یک آژانس تبلیغاتی یک متخصص است. بنابراین ، یک آژانس بازاریابی از طریق برنامه ریزی استراتژیک ، تحقیقات در بازار و مدیریت فروش به تصویر بزرگتر نگاه می کند ، زیرا یک آژانس تبلیغاتی گزینه های مختلفی را جستجو می کند تا دریابد که چگونه می توانید به بهترین وجهی برسید و مخاطبان هدف خود را ترغیب کنید و همچنین پیام را دریافت کنید.

تگ ها
1 نظر
  1. Managed Services

    Wow this is really neat stuff. I think that a lot of people could use this service.

    پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.