بدون نظر بازاریابی اینترنتی

تبلیغات آنلاین یک شبکه هوشمند نمایش آگهی بصورت هدفمند در صفحات وب است، تبلیغات آنلاین در واقع تبلیغات اینترنتی مرتبط با محتوای صفحات و علایق کاربران را به نمایش می گذارد، تبلیغات آنلاین اگر به صورت هدفمند اجرا شود از بازدهی چند برابر برخوردار خواهد بود زیرا بهترین روش تبلیغات و مورد علاقه برای کاربران است.

تبلیغات آنلاین هدفمند مخاطبانی باکیفیت را می یابد که با نرخ بالاتری از کسانی که بصورت غیر هدفمند انتخاب شده‌اند روی آگهی کلیک می کنند و مدت بیشتری در وب سایت تبلیغات دهنده می مانند و از نرخ تبدیل به مشتری بیشتری برخوردارند.

تبلیغات کلیکی آنلاین

یکی از امکانات منحصربفرد تبلیغات کلیکی آنلاین برای وب سایت‌های آگهی دهنده محاسبه نرخ تبدیل به مشتری است، به این صورت که شما با قرار دادن یک کد جاوا اسکریپت در تمام صفحات وب سایت خود و تنظیم صفحه هدف می‌توانید تعداد مشتریانی که از طریق تبلیغات کلیکی جذب کرده‌اید را بشمارید، حتی می توانید نرخ بازگشت سرمایه تان را محاسبه کنید. بطور مثال: شما ۳۰۰ هزار تومان هزینه تبلیغات در تبلیغات کلیکی کرده‌اید و ۲۰۰۰ نفر وارد وب‌سایت شما شده‌اند و از این تعداد، موفق به فروش ۴۰ عدد کالا یا خدمات شده‌اید. هر یک از این مشتریان بطور متوسط ۳۰ هزار تومان برای شما سود خالص به همراه دارند. حال می توان نتیجه گرفت که کمپین شما یک میلیون و دویست هزار تومان سود کرده است و کمپین تبلیغاتی شما از بازگشت سرمایه ۴ برابری برخوردار بوده است و حالا می توانید تصمیم بگیرید که بودجه تبلیغاتی خود را نیز بالاتر ببرید.

تعرفه تبلیغات اینترنتی

هزینه این روش از تبلیغات آنلاین  بصورت کلیکی محاسبه می شود و تبلیغ دهنده فقط به ازای بازدید کنندگانی که وارد وب سایتش می شوند پرداخت انجام می دهد، همچنین می توان استراتژی کمپین های تبلیغاتی براساس تمرکز روی کلیک بیشتر یا مشتری بیشتر تعیین کرد، اگر تمرکز روی کلیک باشد  باید وب سایت هایی رو انتخاب کنید که با پایین ترین قیمت بیشترین کلیک را براساس اهداف کمپین به سایت شما هدایت کنید و اگر تمرکز کمپین تبلیغاتی شما روی مشتری باشد باید مخاطبانی مناسب که از نرخ تبدیل به مشتری بالاتری برخوردار هستند را بیابید.

نمایش دهندگان آگهی که آنها را ناشر می‌نامیم ، در ازای نمایش تبلیغات در وب‌سایت‌های خود بصورت کلیکی کسب درآمد می‌کنند، شما هم اگر صاحب وب‌سایت یا وبلاگ هستید، می‌توانید به جمع این ناشران بپیوندید و با نماش آگهی اینترنتی کسب درآمد کنید.

اگر می خواهید هزینه ای که برای تبلیغات کالا و خدماتتان کنار گذاشته‌اید درست مصرف شود و بتوانید هزینه تبلیغات آنلاین خود را بازگردانید و سود هم داشته باشید همین امروز اقدام به ساخت کمپین تبلیغاتی خود در مارکتینگ 98 کنید.

تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *