دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام

101 نظرات آموزش اینستاگرام

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام و پیدا کردن کامنت های خود در اینستاگرام نیاز به ابزار و برنامه دارد اگر نیاز به دانلود کامنت های اینستاگرام جهت قرعه کشی اینستاگرام یا آنالیز پیج اینستاگرام رقبا دارید می توانید از نرم افزار ارائه شده توسط سایت مارکتینگ 98 برای استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل استفاده نمایید در غیر این صورت ادامه مقاله را مطالعه نمایید

پيدا كردن كامنت خودم در اينستاگرام

پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام و پاک کردن کامنت مورد نظر به راحتی امکان پذیر است اگر در پستی کامنت گذاشته اید و می خواهید که کامنت مورد نظر را حذف کنید. اما اسم پیج را فراموش کرده اید. اما نمیدانید که زیر کدام پست کامنت گذاشته اید و به خاطر تعداد زیاد پست ها نمیتوانید تک به تک آنها را جستجو کنید. در این مقاله روش نشان خواهیم داد که چگونه کامنت خودتان را در اینستاگرام پیدا کنید.

پیش از شروع این راه حل شما نیاز به پسورد پیج خود دارید. پس اگر پسورد پسج خود را فراموش کرده اید، حتما در ابتدا آن را بازیابی کنید.

مراحل پيدا كردن كامنت خودم در اينستاگرام

پيدا كردن كامنت خودم در اينستاگرام
 • ابتدا وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید.
 • بر روی آیکون سه خط در بالای صفحه کلیک کنید.
 • به قسمت تنظیمات بروید.
 • بر روی گزینه ی security کلیک کنید.
 • در بخش data گزینه download data ر ا انتخاب کنید.
 • هم اکنون از شما یک ایمیل می خواهد تا لینک دانلود اطلاعات را به ایمیل شما ارسال کند.
 • گزینه ی request download را بزنید. سپس باید رمز اکانت خود را وارد کنید.
 • حال باید وارد جیمیل خود شوید. و اطلاعات ارسالی را دانلود کنید


هم اکنون تمامی اطلاعات کامنت های اینستاگرام شما در دسترس هست و میتوانید به راحتی جستجو کنید که زیر کدام پست ها کامنت گذاشته اید و بعد به راحتی آن پست ها را پیدا کرده و کامنت خود را حذف کنید.

در صورت نیاز می توانید از مشاوره اینستاگرام سایت مارکتینگ 98 استفاده کنید

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام و مراحل آن

برای مشاهده کامنت های اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد اینستاگرام شوید
 • با ضربه زدن روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست پایین به نمایه خود بروید.
 • روی نماد “سه خط” در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود ضربه بزنید.
 • از منو، روی Your Activity ضربه بزنید.
 • روی Interaction ضربه بزنید.
 • روی نظرات ضربه بزنید.
 • روی Sort & Filter ضربه بزنید.
 • روی Oldest to Newest ضربه بزنید.
 • روی Apply ضربه بزنید

حالا شما می تونید کامنت های قدیمی خود را مشاهده کنید و ببیند در چه پست ها یا پیج های اینستاگرامی کامنت گذاشتید.

تنظیمات کامنت در اینستاگرام

تنظیمات کامنت در اینستاگرام شامل موارد مختلفی است، یکی از بخش های مهم تنظیمات کامنت مثل بستن کامنت اینستاگرام یا مخفی کردن نظرات می باشد.

تنظیمات کامنت در اینستاگرام

ممکن است پست جدیدی در این شبکه اجتماعی منتشر کرده باشید که بعد از آن با انتقادات نامناسب و یا توهین آمیز توسط اشخاص دیگر کامنت گذاری شود. شما می توانید کامنت منتشر شده را مخفی کنید اما چگونه؟

جهت مخفی کردن یا غیر فعالسازی کامنت مطابق با مراحل زیر تنظیمات کامنت در انجام دهید:

 • وارد صفحه اینستاگرام شوید
 • به پستی که قرار است کامنت های آن را غیر فعال کنید مراجعه کنید
 • آیکون سه نقطه بالای پست را لمس کنید تا تنظیمات کامنت را ببینید.
 • در میان گزینه های موجود، عبارت Turn Off Commenting را انتخاب کنید

آموزش تنظیمات کامنت در اینستاگرام

تنظیمات کامنت اینستاگرام یکی از بخش های پرکاربرد در این پلتفرم آنلاین است. کامنت اینستاگرام به قسمتی میگویند که زیر هر پست قرار می‌گیرد و کاربران می‌توانند نظرات خود را راجع به همان پست در قسمت کامنت بنویسند و همچنین شما می‌توانید قسمت کامنت ها را ببندید تا هیچ کاربری نتواند در قسمت کامنت پیامی ارسال کند.

برای ایجاد تغییر در تنظیمات کامنت اینستاگرام باید ابتدا وارد منوی این بخش شوید. برای انجام این کار ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید

از منوی زیرین صفحه گزینه پروفایل (آیکون با نماد آدمک) را انتخاب کنید. سپس آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس نمایید تا منوی تنظیمات اینستاگرام نمایان شود.در منوی نمایان شده به سمت پایین حرکت کنید و گزینه Comments را انتخاب نمایید. حالا وارد تنظیمات کامنت اکانت اینستاگرام خود شده‌اید.

تغییر تنظیمات دریافت کامنت: چه کسی بتواند روی پست‌هایتان کامنت بگذارد؟

از بخشی که با عنوان Comment Controls در منوی فوقانی صفحه ارائه شده است، می‌توانید تنظیمات دریافت کامنت برای پست های اینستاگرام خود را به شکل دقیق بهینه‌سازی کنید. برای مثال با لمس گزینه Allow Comments From (اجازه کامنت گذاری برای) می‌توانید مشخص کنید که دقیقا تمایل دارید چه کسانی قادر به ثبت کامنت بر روی پست هایتان باشند. گزینه هایی که برای انتخاب در این قسمت ارائه شده‌اند به شرح زیر خواهند بود:

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام

گزینه Everyone: با انتخاب این گزینه به تمام کاربران اینستاگرام اجازه داده می‌شود تا برای پست‌هایتان کامنت ثبت کنند.
گزینه People You Follow and Your Followers: با انتخاب این گزینه فقط افرادی که در لیست فالوورها و فالووینگ‌های شما وجود داشته باشند قادر به ثبت کامنت زیر پست‌هایتان خواهند بود. یعنی فقط افرادی که شما آن‌ها را فالو کرده‌اید یا آن‌ها شما را فالو کرده باشند، قادر به ثبت کامنت در زیر پست‌هایتان خواهند بود.
گزینه People You Follow: با انتخاب این گزینه فقط افرادی می‌توانند در زیر پست‌های شما کامنت ثبت کنند که شما آن‌ها را فالو کرده باشید. بنابراین با انتخاب این گزینه حتی ممکن است بسیاری از فالوورهایتان هم قادر به ثبت کامنت زیر پست‌هایتان نباشند.
گزینه You Followers: با انتخاب این گزینه فقط فالوورهای شما می‌توانند زیر پست‌هایتان کامنت ثبت کنند.
بنابراین به این صورت تنظیمات کامنت‌گذاری روی پست‌هایتان قابل انجام خواهد بود و به صورت دقیق می‌توانید مشخص کنید که چه افرادی قادر به ثبت کامنت زیر پست‌های اینستاگرامی شما باشند.

بلاک کردن کامنت‌های کاربر خاص

اما امکان بلاک کردن ثبت کامنت از سوی کاربران خاص هم در اینستاگرام وجود دارد. برای انجام این کار در منوی تنظیمات کامنت اینستاگرام به شرح زیر عمل کنید:

گزینه Block Comments From را انتخاب کنید. حالا نام اکانت فردی که تمایل دارید بلاک شود را انتخاب را وارد کنید. نهایتا آیکون آبی رنگ Block را از گوشه سمت راست نام کاربر مد نظر انتخاب نمایید. به این صورت وی دیگر قادر به ثبت کامنت در زیر پست‌های شما نخواهد بود.

گذاشتن کامنت در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید زیر پست کامنت بگذارید، باید آیکون پیغام را که در زیر پست قرار دارد کلیک کنید. سپس تمام کامنت ها برای شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید نظر خود را در قسمت ارسال پیام بنویسید و ارسال کنید. در صورت تمایل می توانید از خرید کامنت اینستاگرام برای افزایش کامنت پست های خود یا دیگران استفاده کنید.

لایک کامنت اینستاگرام

اگر کامنتی را پسندیدید، می‌توانید آن را لایک کنید. برای لایک کردن کامنت موردنظر، باید روی علامت 💗 قلب کامنت که در سمت راست کامنت قرار داده‌ شده است، کلیک کنید. به همین راحتی می‌توانید کامنت را لایک کنید.

ریپلای کردن کامنت در اینستاگرام

یکی دیگر از قابلیت‌های تنظیمات کامنت اینستاگرام، ریپلای کردن کامنت است. این قابلیت به این صورت است که می‌توانید کامنتی را ریپلای بزنید و جواب آن را بدهید. اگر کسی از پست شما در قسمت کامنت تشکر کرد، شما می‌توانید زیر کامنت موردنظر گزینه ریپلای را بزنید و ازش تشکر کنید.

پین کردن کامنت در اینستاگرام

قابلیت دیگر تنظیمات کامنت اینستاگرام این است که اگر پیام مهمی را می‌خواهید در کامنت به مخاطبین خود بدهید و هرکسی داخل کامنت می‌آید پیام شما را ببیند، می‌توانید کامنت خود را پین کنید تا تمام کسانی که می‌خواهند به شما کامنت بگذارند، با توجه به حرف‌های شما کامنت و نظرات خود را قرار بدهند.

دیدن کامنت های دیگران در اینستاگرام

فضولی در اینستاگرام دیگران و دیدن کامنت های اینستاگرام شخص مورد نظر هیجان دارد ، ابتدا باید لیست فالوورهای کاربر مورد نظر را باز کنید و به یکی از اکانت های عمومی که آنها فالو می کنند وارد شوید. در مرحله دوم، باید پست های اخیر را جستجو کنید و ببینید آیا آنها در مورد آن پست ها نظر داده اند یا خیر

دیدن کامنت های دیگران در اینستاگرام

همچنین می‌توانید فرآیند زیر را برای دیدن کامنت های دیگران در اینستاگرام انجام دهید:

 • برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی پروفایل خود کلیک کنید
 • منوی گوشه سمت راست بالا را باز کنید
 • گزینه Settings را باز کنید
 • اکنون از آیتم منو به “Privacy” بروید
 • برای مشاهده بخش “comments” روی آن کلیک کنید.
 • اکنون باید کامنت ها را پیدا کنید.

علت دیده نشدن کامنت ها در اینستاگرام

ممکن است دیده نشدن کامنت‌ها یک مشکل فنی در مقطع زمانی کوتاه از طرف اینستاگرام باشد. ولی علت اصلی آن زمانی که از اکانت اینستاگرام شما از طرف دیگران کاربران ریپورت شده باشد به دلیل انتشار اطلاعات اسپم ، ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران، ارسال بیش از حد کامنت و یا منشن کردن یک شخص بدون اجازه او در مسابقه اینستاگرامی

دلایل عدم نمایش کامنت های یک پست اینستاگرام :

 • دسترسی شما به کامنت ها و یا پیج محدود شده است.
 • توسط مدیریت پیج مسدود شده اید.
 • بخاطر ضعیف بودن اینترنت، کامنت شما ثبت نشده است.
 • از طرف اینستاگرام به عنوان اسپم شناخته شده اید.
 • کامنت شما بیش از 5 منشن و بیش از 30 هشتگ داشته است.
 • یک کامنت را به صورت تکراری و برای بارها ارسال کرده اید.

جستجو در کامنت های اینستاگرام

حال حاضر برنامه اینستاگرام قابلیت جستجو در کامنت های پست‌ها را فعال نکرده است اما از روش های زیر برای سرچ کامنت‌ها اینستاگرام و جستجو ایدی شخصی که دنبالش هستید کاربرد دارد :

سرچ دستی: ساده ترین روش برای جستجو در کامنت‌های اینستاگرام، استفاده از سرچ دستی است. در این روش، شما می‌توانید به طور دستی به کامنت‌های پست‌های خودتان یا پست‌های دیگران بروید و کلمات کلیدی مرتبط با جستجو خود را در متن کامنت‌ها جستجو کنید.

استفاده از گزینه Top Comments: یکی دیگر از روش‌های پیدا کردن کامنت‌های اینستاگرام، استفاده از فیلترهای آن است. با استفاده از فیلترها مانند Top Comments و Most Recent می‌توانید به سرعت به کامنت‌های مرتبط با پست‌های خود دسترسی پیدا کنید.

استفاده از سایت های آنالیز اینستاگرام : راهکارهای بسیاری از جمله سایت هایی مانند Iconosquare و Hootsuite وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهند تا کامنت‌های خود را که در صفحه اینستاگرام خودتان نظر داده‌اید یا کامنت‌های دیگران درباره شما را پیدا کنید. هر چند این سایت ها پولی بوده و قیمت آن ها به دلار است.

اما بهترین روش‌هایی جستجو در کامنت ها، استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل و سپس به راحتی می تونید کامنت‌های مورد نظر خود را پیدا کرده و با آن‌ها تعامل داشته باشید. که در ادامه این روش توضیح داده شده است.

استخراج کامنت های اینستاگرام

روش های مختلفی برای دانلود کامنت های پست اینستاگرام وجود دارد یکی از سایت های محبوب برای دانلود و استخراج کامنت های پست اینستاگرام در اکسل که مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار گرفته است سایت مارکتینگ 98 است.

برای دریافت لیست کامنت ها می توانید از بخش استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل اقدام نمایید

چگونه کامنت خود را در اینستاگرام مخفی کنیم

مخفی کردن کامنت اینستاگرام و اینکه چگونه کامنت ها را مخفی کنیم؟راه حل پیشنهادی رفتن به پروفایل شخص مورد نظر ،زدن سه نقطه ی سمت راست اکانت و انتخاب گزینه ی Restrict هست. با زدن این گزینه ازین به بعد کامنت های شخص مورد نظر فقط برای شما و خود شخصی که کامنت گذاشته نمایش داده خواهد شد.

مخفی کردن کامنت اینستاگرام و نحوه انجام آن روش دوم

امکان فیلتر کردن کامنت‌های توهین آمیز هم در اینستاگرام وجود دارد. برای انجام این کار باید قابلیت Enable Keyword Filters را فعال کنید. همچنین توصیه می‌کنیم گزینه Hide Offensive Comments را هم در منوی تنظیمات کامنت اینستاگرام فعال نمایید:

وارد بخش تنظیمات (settings) اینستاگرام شوید.

سپس از بخش حریم خصوصی (privacy)، وارد بخش کامنت ها (comments) شوید.

در این قسمت، گزینه “Hide Offensive Comments” را فعال کنید. (اینستاگرام به صورت خودکار، کامنت هایی که نامناسب به حساب می آیند را فیلتر میکند)

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام

بعد از اینکه گزینه Enable Keyword Filters را فعال کردید، می‌توانید عبارات و کلمات خاص مورد نظرتان را وارد کنید. بدین ترتیب تمام کامنت‌هایی که دارای آن کلمات و عبارات توهین آمیز باشند، به صورت خودکار از پست‌های شما حذف می‌شوند. بنابراین به این صورت شما می‌توانید دقیقا نحوه ثبت کامنت در زیر پست‌هایتان را بهینه‌سازی کنید.

توضیحات بیشتر: برای اعمال فیلتر دستی، میتوانید گزینه “Manual Filter” را فعال نمایید و کلمات مدنظرتان را وارد نمایید.

چگونه کامنت هایی که در اینستا گذاشتم را پاک کنیم

حذف کامنت خودم در اینستاگرام یا پاک کردن کامنت دیگران در اینستاگرام از سوالات مهم کاربران است . امکان حذف کامنت اینستاگرام نیز یکی از ویژگی‌های قسمت کامنت گذاری در اینستاگرام میباشد. برای مثال اگر شما یک پیام را زیر یک پست کامنت کرده باشید میتوانید به راحتی آن کامنت را حذف کرده و یا کامنت‌های دیگران را که در زیر پست‌های شما وجود دارد را میتوانید به راحتی پاک کنید و یا حتی کامنت آنها را بنا به دلایلی ریپورت کنید.

برای حذف کامنت خودم در اینستاگرام و یا پاک کردن کامنت دیگران در زیر پست‌تان کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

در ابتدا وارد پستی میشویم که در آن میخواهیم کامنت مد نظر را حذف کنیم. این پست می تواند پست خودتان و یا دیگران باشد. تنها شرطی که وجود دارد و باید رعایت شود این است که حتما کامنت خودتان و یا پست خودتان باشد. بر روی آیکون کامنت ها کلیک می کنیم.

 • الان تمامی کامنت ها برای ما نمایش داده می شود. ما کامنت مورد نظر خود را پیدا می کنیم. بعد از یافتن کامنت مربوطه حال باید آن کامنت را لمس و نگه داریم.
 • سپس در بالای صفحه کادر آبی رنگی باز خواهد شد که در گوشه آن آیکون سطل زباله مانندی وجود دارد که در صورت لمس آن، کامنت مربوطه پاک خواهد شد.
 • پس از آن که بر روی سطل زباله کلیک کردید، در ادامه یک کادر سیاه برای شما نمایش داده می شود. گزینه ی undo را بزنید، نوشته ی شما برمیگردد.

ترتیب کامنت ها در اینستاگرام

الگوریتم جدید اینستاگرام علاوه بر رتبه بندی پست های اینستاگرام در ترتیب و چیدمان کامنت های اینستاگرام هم تاثیر گذاشته شده و دیگر مثل قبل ترتیب نمایش کامنت ها بر حسب زمان و تاریخ نخواهد بود

 • در روش جدید ترتیب نمایش کامنت های در اینستاگرام , موارد زیر در رتبه بندی و چیدمان کامنت ها تاثیر گذار هستند
 • کامنت های که ارتباط بیشتری با کپشن پست دارند در رتبه بندی بالاتری قرار دارند
 • کامنت هایی که تعداد لایک بیشتری دارند در رتبه بندی بالاتری نسبت به دیگر کامنت ها قرار خواهند گرفت
 • کامنت های افرادی که  با تعداد فالوور واقعی بالا در چیدمان بالاتری قرا خواهند گرفت
 • کامنت که توسط کاربران پرتعامل در بخش نظرات درج می شوند اولویت بالاتری قرار دارند

دانلود کامنت های اینستاگرام

جهت قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی یا تحلیل اینستاگرام مسلما نیاز به دانلود کامنت های اینستاگرام یک پست دارید با استفاده از سایت مارکتینگ 98 و مراجعه بخش خروجی گرفتن از کامنت های اینستاگرام در اکسل درخواست خود را ثبت نمایید

4.5/5 - (2 امتیاز)
تگ ها
101 نظرات
 1. نیما

  سه نقطه ، فعالیت شما ، نظرات ، تمام کامنتات هست بدون دانلود و ایمیلو فلان ، دکتر

 2. مارکتینگ 98

  سلام ، اول باید همه کامنت های که گذشتید رو پیدا کنید بعد راحت پاک کنید برای این کار می تونید با پشتیبانی مارکتینگ 98 در تماس باشید البته این کار هزینه ناچیزی دارد

 3. امیر

  سلام
  چگونه می توان تمام کامنت هایی که تا به حال در اینستاگرام گذاشته ام در را پاک کنم ؟

 4. مارکتینگ 98

  می تونید با یک اکانت دیگه کامنت ها شو مشاهده کنید

 5. علیرضا

  وقتی کسی مارو محدود کرده که کامنت هاشو نبینیم، هیچ راهی نیست که ببینیم کامنت هارو؟؟

 6. علی

  سلام
  چرا ریپلای کامنت ها برای من نمایش داده نمیشه؟
  مثلا قبلا برای کامنت ها میزد این کامنت 20 تا پاسخ داره کلیک میکردم نمایش میداد اما الان هیچی نشون نمیده اصلا چیزی به نام پاسخ نیست حتی پاسخ هایی که خودم میدم وقتی بیش از 2 تا میشه محو میشن و فقط یکی اخرو نشون میده
  دلیلش چیه؟
  کلی اکانت جدید ساختم بازم همین طوره

 7. مارکتینگ 98

  سلام ، خیر بعد از حذف کامنت امکان برگشت وجود ندارد

 8. مسیح

  سلام، اگر کامنت شخصی را زیر پست خذف کرده باشیمو الان دوباره بخوایم برگردونییم امکانش هست

 9. مارکتینگ 98

  سلام , بله کافیه ایدی پیج اینستاگرام تون را برای ما ارسال کنید به پشتیبانی مارکتینگ 98 در واتساپ پیام دهید

 10. پیمان

  سلام ببینید من دنبال یک کامنت قدیمی ام ولی اینستاگرام تا یک ماه قبل نشون میده میخوام کامنت های قدیمی قبل از یک ماه پیشمو ببینم . حتی کامنتایی که زیر پستایی که فالو نکردم ریز ریزشونو یکی هم نمیخوام جا بیفته که پیداش کنم میتونید کمکم کنید؟

 11. مارکتینگ 98

  سلام جهت مشاهده همه کامنت ها یک پست می توانید از برنامه قرعه کشی اینستاگرام استفاده کنید و فایل خروجی اکسل کامنت ها رو دریافت کنید

 12. المیرا

  سلام من نمیتونم همه کامنت هارو بخونم زیر پست ها فقط یه تعدادی نشون داده میشه هرچی load more comments میزنم هیچی نمیاد ! یکسری کامنت هم فقط قسمت اکتیویتی میاد داخل کامنت ها نمیاد

 13. مارکتینگ 98

  سلام , می تونید با ما تماس بگیرید راهنمایی کنیم

 14. زیبا

  سلام. من در پیجی کامنت گذاشتم ولی الان نمیتونم پیداش کنم از کجا بفهمم کامنتم رو حذف کرده؟

 15. مارکتینگ 98

  چه موردی را دانلود می کنید لیست کامنت ها , دانلود ویدیو از اینستاگرام ؟

 16. unknown

  من زمانی ک میخوام دانلود کنم فایل تا یه جایی فقد دانلود میشه بقیش دیگه دانلود نمیشه باید چی کار کنم؟

 17. سارین

  سلام خسته نباشین
  من یکی از دوستام که همه پستامو لایک کرده بود و کامنتم برام گذاشته بود میدونستم رفتم تو پستام یهو چک کردم دیدم همشون پاک شده
  بعد دیدم برای یکی دوتا از فالوورای دیگم که کامنتشون یادم بودهم پاک شده
  پیجمم private هستش
  میشه بگین چی کنم چرا اینطوری شده لطفا ممنونم

 18. مارکتینگ 98

  سلام , با مروگر وارد اینستاگرام شوید ببیند مشکل برطرف میشه , اگر شد برنامه اینستاگرام را بروزرسانی کنید مشکل ریپلای حل خواهد شد

 19. ژیلا

  سلام قسمت لایک اینستای من بالا نمیاد،ینی نمیبینم کیا فالوم کردن یا برام ریپلای کردن ،میشه لطفا راهنمایی کنید

 20. مارکتینگ 98

  سلام , ما می تونیم لیست پیج هایی رو که شما زیر کامنت ها آن نظر یا لایک کردید را پیدا کنم البته پیدا کردن لایک کامنت رایگان نیست و شما برای این کار باید به پشتیبانی پیام دهید

 21. Bh

  سلام چجوری میتونم کامنت هایی که لایک کردم را پیدا کنم؟

 22. مارکتینگ 98

  سلام , برای پیدا کردن کامنت یا لایک مورد نظر در یک پیج یا پست اینستاگرام می توانید با ما تماس بگیرید

 23. مردادی

  سلام وقت بخیر.یه سوال داشتم، من دانلود کردم کل اطلاعات اکاناتمو، و چندماه قبل کامنتی رو لایک کردم که نمیدونم زیر چه پستی بوده، چجوری میتونم اون پست و کامنتش رو پیدا کنم؟

 24. مارکتینگ 98

  سلام , بررسی و آنالیز کامنت های اینستاگرام یک کار تخصصی و زمان بر می باشد در صورت تمایل می توانید فایل دریافتی را ارسال کنید تا بررسی شود برای این کار از صفحه تماس با مارکتینگ 98 اقدام نمایید

 25. امین

  سلام ببخشید من یه زیر یه پست یه کامنت گذاشتم
  بعد رفتم ایمیلمو دادم توقسمت دانلود دیتا قسمت دانلود اطلاعات که کامنتارو دانلود کنم اما اون کامنتای که نوشتم رو نیاورد
  بعد تمام اطلاعات رو پاک کردم اون قسمت
  الان که دوباره می خوام واردش بشم بارگیری می شه اما نمی ره داخلش
  علتش چی میتونه باشه ؟؟؟

 26. مارکتینگ 98

  کامنت های خودتون فقط قابل دیدن خواهد بود

 27. الهام

  سلام، با این روش، ایا کامنتهایی که دیگران برام گذاشتن هم نمایش داده میشه؟ یا فقط کامنتهایی که خودم گذاشتم؟

 28. مارکتینگ 98

  سلام , برای ارسال پیام از طریق دایرکت محدودیت فالوور وجود ندارد

 29. محمد مهدی

  ببخشید یه سوال دارم اگه بخوایم در دایرکت یک شخصی که برای مثل شیش میلیون فالوور داره برم و من فالوورم هام زیر صد باشه پیامم می‌ره براش یا باید حتما فالوور هوایی اندازه خودش داشته باشم

 30. مارکتینگ 98

  سلام , برای پیدا کردن کامنت خود در اینستاگرام نیاز هست که به اکسل آشنایی داشته باشید در صورت نیاز می توانید با پرداخت هزینه انجام این کار را به کارشناسان مارکتینگ 98 بسپارید

 31. حسین

  سلام من دانلود کردم ولی چطور پست های رو که کامنت گذاشتم رو پیدا کنم ؟

 32. مارکتینگ 98

  سلام , با حذف پیج تمامی کامنت ها هم پاک میشه

 33. هستی زرین کفش

  ببخشید من الان با یک پیجی ۸۹۶تا کامنت گذاشتم ولی میخوام اون پیجی که ۸۹۶تا کامنت گذاشتم پاک کنم ولی کامنت هام بمونه باید چیکار کنم؟؟؟
  خیلی به راهنماییتون احتیاج دارم

 34. perplouy

  گردونه شانس، شانس خودت رو امتحان کن و هر روز یه چیز باحال برنده شو : ***

 35. اصغر علیا

  سلام وقتی بعصی از پیج هاکه کامنت خیلی زیاد دارند چند کامنت را می بینم دیگر کامنتها قفل می شوند وحتی اینستا هم هنگ می کند چرا

 36. مارکتینگ 98

  احتمالا بلاک هستید

 37. مارکتینگ 98

  بله ، برای پیدا کردن لیست کامنت ها میتونید با پشتیبانی مارکتینگ ۹۸ در ارتباط باشید

 38. nima

  آیا این امکان وجود داره که بشه کامنت های یه آی دی خاص رو توی اینستاگرام پیدا کرد؟

 39. Ahmad

  سلام چرا من نمیتونم کامنتای هیچ پستی رو ببینم اصلا میزنم رو پست ن بیو میاد نه کامنت ؟؟

 40. مارکتینگ 98

  سلام , برای مشخص کردن اینکه کی بیشتر تگ کرده کافیه در برنامه قرعه کشی مارکتینگ 98 تیک گزینه بیشترین تگ را هم فعال کنید

 41. امیر هدا

  سلام ببخشید چند روزه یه سوالی برام پیش اومده یه پیجی مسابقه گذاشته بود که هر کی بیشترین تگ رو زیر اون پست بزاره برنده میشه
  میش به من بگید چجوری می فهمید که کی بیشترین تگ رو داشته

 42. مارکتینگ 98

  سلام عدم نمایش کامنت به خیلی موارد بستگی داره , از قبیل تکراری بودن کامنت , حالت اسپم ارسال کردن , توهین آمیز بودن و بلاک کردن توسط پیج مورد نظر و موارد دیگر که باید بررسی شود

 43. مهشید

  با سلام و خسته نباشید. چطوری زیر پست ِپیج ِ پابلیک ، به کامنتی(خودش ادمین پیج نیست) چند بار ریپلای داده ایم یعنی او هم به من ریپلای، ولی ریپلای آخر خودم رو میتونم ببینم اما از اکانت دیگه که وارد شدم دیدم آخرین ریپلای من نمایش داده نمیشه؟
  از اون شخص هم بلاک نشده م

  ممنون

 44. مارکتینگ 98

  برای قرعه کشی بین کامنت های یک پست اینستاگرام می توانید از لینک برنامه قرعه کشی آنلاین استفاده کنید

 45. رژیم غذایی استاندارد

  سلام برای قرعه کشی از بین کامنت ها باید چکار کنیم؟

 46. مارکتینگ 98

  سلام , پیج تون محدود شده از طرف اینستاگرام , یک مدت فعالیت کم کنید درست میشه

 47. زهرا

  سلام. من زیر پیج ها میتونم نظر بدم، ولی نمیتونم نظرات حتی نظر خودمو رو ببینم. چرا این طور شده?? چه کار کنم??

 48. مارکتینگ 98

  سلام می تونید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید البته این کار رایگان نیست

 49. عارف اقاجانی

  سلام،یکی از دوستان من زیر یه پستی کامنت گذاشته بودن،میدونم کدوم پست بوده و حتی متن کامنت هم میدونم‌،چطور میتونم آی دیش رو پبدا کنم؟ممنون از لطفتون

 50. مارکتینگ 98

  سلام
  ایدی پیج تون جهت بررسی ارسال نمایید

 51. حسن حسنی

  سلام وقت بخیر
  من ۵ کا فالوور دارم و کلا ۱ پیج رو فالو کردم اما تو صفحه کاربری میزنه فالووینگ ۲ نفر در صورتی که من کلا ۱ پیج رو فالو کردم
  هشتگ هم فالو نکردم و کاملا مطمئنم از این موضوع
  لطفا راهنمایی کنید ممنونم

 52. مارکتینگ 98

  سلام , برای چی باید بخش فالووینگ حذف شده باشه

 53. bhr

  سلام
  مگه قسمت following حذف نشده؟ پس چرا امروز یه نفر از دنبال کننده هام درباره کامنتی که تو یه پست دیگه گذاشته بودم بهم گفت؟ بدون اینکه بدونه کجا کامنت گذاشتم.
  هنوز حذف نشده؟ میشه جواب بدین؟ ممنون😘

 54. مارکتینگ 98

  سلام حرف w اول کلمه week به معنی هفته است و 6w در بخش کامنت یعنی پست اینستاگرام 6 هفته پیش منتشر شده است

 55. Pourya

  سلام معذرت میخوام زیر کامنت w که میاد مثلا 6w میخواستم بدونم علامت چیه معنیشو بدونم

 56. مارکتینگ 98

  سلام , برای پیدا کردن کامنت مورد نظر در اینستاگرام باید ایدی پیج مورد نظر را بدانید اگر نمی دانید برای انجام مراحل با ما در تماس باشید
  البته این کار رایگان نیست چون زمانبر است

 57. امیر عباس

  سلام من زیر یه پست یه پیچی یه کامنتی گزاشتم حالا اسمه پیجه یادم رفته و به پیجش احتیاج دارم
  چجوری اون کامنت رو پیدا کنم که بفهمم زیر چه پستی کامنت گزاشتم
  ممنون میشم جواب بدید

 58. مائده

  خیلی ممنونم از راهنماییتون

 59. مارکتینگ 98

  از طریق صفحه تماس با مارکتینگ 98 و ارسال پیام در واتساپ یا تلگرام می توانید با ما در ارتباط باشید

 60. مائده

  چجوری در ارتباط باشم ؟؟؟؟ 😐

 61. مائده

  ممنونم

 62. مارکتینگ 98

  سلام , بله امکان پذیر است جهت اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید

 63. مائده

  سلام روز خوش
  ایا ممکنه همه ی پست هایی که زیرش کامنت گذاشتیم رو پیدا کنیم؟؟
  یا تمام پستای که تگمون کردن رو پیدا کنیم؟

 64. مارکتینگ 98

  سلام , برای پیدا کردن کامنت های مورد نظر می توانید با بخش پشتیبانی مارکتینگ 98 در تماس باشید

 65. Shamim

  سلام چجوری میتونم کامتنی ک قبلا زیر ی پست گذاشتمو پیدا کنم؟

 66. محمد

  سلام من چجوری میتونم پستی را ک واسش کامنت گزاشتم قبلا پیدا کنم؟؟

 67. مارکتینگ 98

  سلام دوتا حالت داره اولی پیج که کامنت دیده نمیشه بلاک کرده و حالت دوم اینکه کامنت فقط برای فالوورها فعال و باز هست

 68. مریم

  سلام توپیج کسی پیام میزارم ولی وقتی بایک پیج دیگه واردمیشم کامتمو زیراون پست نمیبینم علتش چیه

 69. مارکتینگ 98

  سلام امکان ارسال کامنت انبوه در بازه زمانی کمتر امکان پذیر نیست به دلیل محدودیت های اینستاگرام , با چند تا اکانت کامنت بزارید

 70. Hana

  سلام ببخشید چطور میتونم کامنتای زیادی بزارم وقتی خیلی میزارم دیگه کامنتم نمیره مینویسه گذارش بدیدو و فلان…
  چطوری این مشکلشو حل کنم؟؟

 71. مارکتینگ 98

  سلام , بله برای انجام این کار با پشتیبانی در ارتباط باشید

 72. sahar

  سلام میتونم همه کامنت هایی که تا به حال گذاشتم رو یک جا ببینم؟

 73. مارکتینگ 98

  سلام
  از طریق مرورگر وارد اکانت تون شوید و بخش تنظیمات گزینه Push Notifications کلیک کنید می تونید بخش کامنت ها را به دلخواه تغییر دهید

 74. مجید

  سلام وقت بخیر
  پیج من فقط کسایی که فاورم هستن میتونن کامنت بذارن
  داخل تنظیمات کامنت هم رفتم ولی فقط گزینه فالور های من فعال هست و نمیتونم همه رو انتخاب کنم
  اگر امکانش هست راهنمایی کنید

  با تشکر

 75. مارکتینگ 98

  سلام , بله امکان پذیر است جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید با ما در تماس باشید

 76. سمانه

  سلام
  آیا
  آنالیزور شما این امکان رو میده که بدونیم فالور هایی که تا به امروز بیشترین لایک و کامنت رو برای تمامی پستهامون تک به تک و همه پیج ما بصورت یکجا انجام دادن کیا هستن؟
  به اصطلاح بعضی اپ های خارجی
  Most liker و most commenter برای هر پست و یا کل پیج مدنظرمه

 77. مارکتینگ 98

  سلام باید درخواست بدید تاخروجی همه کامنت ها را با تاریخ و زمان بهتون بدیم

 78. رویا

  سلام چطور میشه فقط اخرین کامنتهای یه پست و دید

 79. مارکتینگ 98

  سلام از طریق پنل اینستاگرام میتونید سفارش تون ثبت کنید تا انجام شود
  https://panel.marketing98.com

 80. S

  سلام چجوری میتونم واسه کامنتم لایک جمع کنم؟

 81. Unknown

  شرمنده سوالامو اینقد جدا جدا پرسیدم

  سوال اخرم اینکه
  من ی مدت ی ایدی رو داشتم حالا ایدیمو عوض کردم
  ولی دوست دارم همون ایدی قبلیم باشه
  ولی قبول نمیکنه این موقتیه؟؟یا درست میشه؟

  ممنون میشم راهنمایی کنیننننن🌹🌹🌹🌹

 82. Unknown

  اگه جیمیل داشتم و جیمیلمو دلت اکانت میکروم پاک میشد؟؟

 83. Unknown

  نمیشه اصلا اکانتو پاک کنن😭

  به جیملیم وصل نبودع اما خوشم نمیاد شماره بگیرم دستم عکس بفرسم واسشون😑😐
  خیلی کارمسخره ایه

 84. Unknown

  سلام ببخشیدد
  اینستا من با شمارم بوده و حالا دیسیبل شده
  پیجم مهم نیس
  جدا ازاینکه نام کاربریمو دوست داشتم
  اما بازم اینم مهم نیس

  تنها چیزی ک مهمه اینکه من تا کی میتونم ازشماارم مجددا استفاده کنم ایا میشه؟؟

 85. مارکتینگ 98

  میتونید موقع ثبت سفارش فایل براساس بیشترین کامنت را درخواست بدید که در این فایل تعداد کامنت های ارسالی هر فرد کاملا مشخص شده است

 86. Hasti

  من چطور میتونم بفهمم زیر یک پست کی بیشتر از همه کامنت گذاشته؟؟؟

 87. مارکتینگ 98

  برای اطلاع از هزینه ها و زمان انجام کار در ساعت کاری ( 10 صبح تا 7 بعد ازظهر ) با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید

 88. Unknown

  خب عذر میخوام هزینه هاش چقده و چطوریه؟

 89. مارکتینگ 98

  سلام بله , البته اگر حذف نشده باشد , البته انجام این کار شامل هزینه خواهد بود

 90. Unknown

  ببخشید میشه کلی کامنتهایی که تاحالا واسه بقیه گذاشتیم رو به صورت یکجا ببینیم؟

 91. مارکتینگ 98

  سلام – موردی که ذکر کردید قابل انجام نمی باشد

 92. Mehrdad

  سلام میخام یه کامنت که خیلی وقت پیش زیر یه پست گذاشتم پیدا کنم اولش اینجوری شروع میشه جناب آقای مانی فرازمند شمایی که اهل شهر حسین منزوی هستید باید بدونید که….
  پیجم هم اینه ****

 93. مارکتینگ 98

  سلام لطفا لینک پست تون بفرستید جهت بررسی

 94. یاسر

  سلام ..من بعد از مدتها یه پست گذاشتم فقط تعدادی کامنت برام اومده ولی کلی کلمنته دیگه برام فرستادن که نمیتونم زیر پستی که گذاشتم ببینمش….اینستا هم بروز کردم….ولی باز دیده نمیسن
  ممنون راهنمایی کنید

 95. مارکتینگ 98

  سلام , لینک پست تون باید جهت استخراج کامنت ارسال کنید البته انجام این کار هزینه داره

 96. رضا

  سلام من چطور میتونم کامنت های گم شده خودم زیر یه پست پرکامنت رو پیدا کنم؟؟؟

 97. امین

  سلام برا پیدا کردن کامنتی ک دوستان در پیجی گذاشتن و رو چجور میشه پیدا کرد

 98. امین

  سلام برا پیدا کردن کامنتی ک دوستان در پیجی گذاشتن و رو چجور میشه پیدا کرد

 99. مارکتینگ 98

  سلام ایدی خودتون و متن کامنت که گذاشته شده رو ارسال کنید تا بررسی کنیم

 100. محمد

  سلام، من چطور میتونم کامنت هایی که نیمیدونم تو چه پستی گزاشتم رو پیدا کنم؟

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *