دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام

100 نظرات آموزش اینستاگرام

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام و پیدا کردن کامنت های خود در اینستاگرام نیاز به ابزار و برنامه دارد اگر نیاز به استخراج و دانلود کامنت های اینستاگرام جهت قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی یا بررسی و آنالیز پیج اینستاگرام رقبا دارید می توانید از نرم افزار ارائه شده توسط سایت مارکتینگ 98 استفاده نمایید در غیر این صورت ادامه مقاله را مطالعه نمایید

پيدا كردن كامنت خودم در اينستاگرام

پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام و پاک کردن کامنت مورد نظر به راحتی امکان پذیر است اگر در پستی کامنت گذاشته اید و می خواهید که کامنت مورد نظر را حذف کنید. اما اسم پیج را فراموش کرده اید. اما نمیدانید که زیر کدام پست کامنت گذاشته اید و به خاطر تعداد زیاد پست ها نمیتوانید تک به تک آنها را جستجو کنید. در این مقاله روش نشان خواهیم داد که چگونه کامنت خودتان را در اینستاگرام پیدا کنید.

پیش از شروع این راه حل شما نیاز به پسورد پیج خود دارید. پس اگر پسورد پسج خود را فراموش کرده اید، حتما در ابتدا آن را بازیابی کنید.

مراحل پيدا كردن كامنت خودم در اينستاگرام

پيدا كردن كامنت خودم در اينستاگرام
 • ابتدا وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید.
 • بر روی آیکون سه خط در بالای صفحه کلیک کنید.
 • به قسمت تنظیمات بروید.
 • بر روی گزینه ی security کلیک کنید.
 • در بخش data گزینه download data ر ا انتخاب کنید.
 • هم اکنون از شما یک ایمیل می خواهد تا لینک دانلود اطلاعات را به ایمیل شما ارسال کند.
 • گزینه ی request download را بزنید. سپس باید رمز اکانت خود را وارد کنید.
 • حال باید وارد جیمیل خود شوید. و اطلاعات ارسالی را دانلود کنید


هم اکنون تمامی اطلاعات کامنت های اینستاگرام شما در دسترس هست و میتوانید به راحتی مشاهده کنید که زیر چه پست هایی کامنت گذاشته اید و بعد به راحتی آن پست ها را پیدا کرده و کامنت خود را حذف کنید.

در صورت نیاز می توانید از مشاوره اینستاگرام سایت مارکتینگ 98 استفاده کنید

چگونه کامنت خود را در اینستاگرام مخفی کنیم

مخفی کردن کامنت اینستاگرام و اینکه چگونه کامنت ها را مخفی کنیم؟راه حل پیشنهادی رفتن به پروفایل شخص مورد نظر ،زدن سه نقطه ی سمت راست اکانت و انتخاب گزینه ی Restrict هست. با زدن این گزینه ازین به بعد کامنت های شخص مورد نظر فقط برای شما و خود شخصی که کامنت گذاشته نمایش داده خواهد شد.

مخفی کردن کامنت اینستاگرام و نحوه انجام آن روش دوم :

امکان فیلتر کردن کامنت‌های توهین آمیز هم در اینستاگرام وجود دارد. برای انجام این کار باید قابلیت Enable Keyword Filters را فعال کنید. همچنین توصیه می‌کنیم گزینه Hide Offensive Comments را هم در منوی تنظیمات کامنت اینستاگرام فعال نمایید:

وارد بخش تنظیمات (settings) اینستاگرام شوید.

سپس از بخش حریم خصوصی (privacy)، وارد بخش کامنت ها (comments) شوید.

در این قسمت، گزینه “Hide Offensive Comments” را فعال کنید. (اینستاگرام به صورت خودکار، کامنت هایی که نامناسب به حساب می آیند را فیلتر میکند)

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام

بعد از اینکه گزینه Enable Keyword Filters را فعال کردید، می‌توانید عبارات و کلمات خاص مورد نظرتان را وارد کنید. بدین ترتیب تمام کامنت‌هایی که دارای آن کلمات و عبارات توهین آمیز باشند، به صورت خودکار از پست‌های شما حذف می‌شوند. بنابراین به این صورت شما می‌توانید دقیقا نحوه ثبت کامنت در زیر پست‌هایتان را بهینه‌سازی کنید.

توضیحات بیشتر: برای اعمال فیلتر دستی، میتوانید گزینه “Manual Filter” را فعال نمایید و کلمات مدنظرتان را وارد نمایید.

چگونه کامنت هایی که در اینستا گذاشتم را پاک کنیم

حذف کامنت خودم در اینستاگرام یا پاک کردن کامنت دیگران در اینستاگرام از سوالات مهم کاربران است . امکان حذف کامنت اینستاگرام نیز یکی از ویژگی‌های قسمت کامنت گذاری در اینستاگرام میباشد. برای مثال اگر شما یک پیام را زیر یک پست کامنت کرده باشید میتوانید به راحتی آن کامنت را حذف کرده و یا کامنت‌های دیگران را که در زیر پست‌های شما وجود دارد را میتوانید به راحتی پاک کنید و یا حتی کامنت آنها را بنا به دلایلی ریپورت کنید.

برای حذف کامنت خودم در اینستاگرام و یا پاک کردن کامنت دیگران در زیر پست‌تان کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

در ابتدا وارد پستی میشویم که در آن میخواهیم کامنت مد نظر را حذف کنیم. این پست می تواند پست خودتان و یا دیگران باشد. تنها شرطی که وجود دارد و باید رعایت شود این است که حتما کامنت خودتان و یا پست خودتان باشد. بر روی آیکون کامنت ها کلیک می کنیم.

 • الان تمامی کامنت ها برای ما نمایش داده می شود. ما کامنت مورد نظر خود را پیدا می کنیم. بعد از یافتن کامنت مربوطه حال باید آن کامنت را لمس و نگه داریم.
 • سپس در بالای صفحه کادر آبی رنگی باز خواهد شد که در گوشه آن آیکون سطل زباله مانندی وجود دارد که در صورت لمس آن، کامنت مربوطه پاک خواهد شد.
 • پس از آن که بر روی سطل زباله کلیک کردید، در ادامه یک کادر سیاه برای شما نمایش داده می شود. گزینه ی undo را بزنید، نوشته ی شما برمیگردد.

ترتیب کامنت ها در اینستاگرام

الگوریتم جدید اینستاگرام علاوه بر رتبه بندی پست های اینستاگرام در ترتیب و چیدمان کامنت های اینستاگرام هم تاثیر گذاشته شده و دیگر مثل قبل ترتیب نمایش کامنت ها بر حسب زمان و تاریخ نخواهد بود

 • در روش جدید ترتیب نمایش کامنت های در اینستاگرام , موارد زیر در رتبه بندی و چیدمان کامنت ها تاثیر گذار هستند
 • کامنت های که ارتباط بیشتری با کپشن پست دارند در رتبه بندی بالاتری قرار دارند
 • کامنت هایی که تعداد لایک بیشتری دارند در رتبه بندی بالاتری نسبت به دیگر کامنت ها قرار خواهند گرفت
 • کامنت های افرادی که  با تعداد فالوور واقعی بالا در چیدمان بالاتری قرا خواهند گرفت
 • کامنت که توسط کاربران پرتعامل در بخش نظرات درج می شوند اولویت بالاتری قرار دارند

دانلود کامنت های اینستاگرام

جهت قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی یا تحلیل اینستاگرام مسلما نیاز به دانلود کامنت های اینستاگرام یک پست دارید با استفاده از سایت مارکتینگ 98 و مراجعه بخش خروجی گرفتن از کامنت های اینستاگرام در اکسل درخواست خود را ثبت نمایید

دسترسی به تنظیمات کامنت در اینستاگرام

برای ایجاد تغییر در تنظیمات کامنت اینستاگرام باید ابتدا وارد منوی این بخش شوید. برای انجام این کار ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید

از منوی زیرین صفحه گزینه پروفایل (آیکون با نماد آدمک) را انتخاب کنید. سپس آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس نمایید تا منوی تنظیمات اینستاگرام نمایان شود.در منوی نمایان شده به سمت پایین حرکت کنید و گزینه Comments را انتخاب نمایید. حالا وارد تنظیمات کامنت اکانت اینستاگرام خود شده‌اید.

تغییر تنظیمات دریافت کامنت: چه کسی بتواند روی پست‌هایتان کامنت بگذارد؟

از بخشی که با عنوان Comment Controls در منوی فوقانی صفحه ارائه شده است، می‌توانید تنظیمات دریافت کامنت برای پست های اینستاگرام خود را به شکل دقیق بهینه‌سازی کنید. برای مثال با لمس گزینه Allow Comments From (اجازه کامنت گذاری برای) می‌توانید مشخص کنید که دقیقا تمایل دارید چه کسانی قادر به ثبت کامنت بر روی پست هایتان باشند. گزینه هایی که برای انتخاب در این قسمت ارائه شده‌اند به شرح زیر خواهند بود:

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام

گزینه Everyone: با انتخاب این گزینه به تمام کاربران اینستاگرام اجازه داده می‌شود تا برای پست‌هایتان کامنت ثبت کنند.
گزینه People You Follow and Your Followers: با انتخاب این گزینه فقط افرادی که در لیست فالوورها و فالووینگ‌های شما وجود داشته باشند قادر به ثبت کامنت زیر پست‌هایتان خواهند بود. یعنی فقط افرادی که شما آن‌ها را فالو کرده‌اید یا آن‌ها شما را فالو کرده باشند، قادر به ثبت کامنت در زیر پست‌هایتان خواهند بود.
گزینه People You Follow: با انتخاب این گزینه فقط افرادی می‌توانند در زیر پست‌های شما کامنت ثبت کنند که شما آن‌ها را فالو کرده باشید. بنابراین با انتخاب این گزینه حتی ممکن است بسیاری از فالوورهایتان هم قادر به ثبت کامنت زیر پست‌هایتان نباشند.
گزینه You Followers: با انتخاب این گزینه فقط فالوورهای شما می‌توانند زیر پست‌هایتان کامنت ثبت کنند.
بنابراین به این صورت تنظیمات کامنت‌گذاری روی پست‌هایتان قابل انجام خواهد بود و به صورت دقیق می‌توانید مشخص کنید که چه افرادی قادر به ثبت کامنت زیر پست‌های اینستاگرامی شما باشند.

بلاک کردن کامنت‌های کاربر خاص

اما امکان بلاک کردن ثبت کامنت از سوی کاربران خاص هم در اینستاگرام وجود دارد. برای انجام این کار در منوی تنظیمات کامنت اینستاگرام به شرح زیر عمل کنید:

گزینه Block Comments From را انتخاب کنید. حالا نام اکانت فردی که تمایل دارید بلاک شود را انتخاب را وارد کنید. نهایتا آیکون آبی رنگ Block را از گوشه سمت راست نام کاربر مد نظر انتخاب نمایید. به این صورت وی دیگر قادر به ثبت کامنت در زیر پست‌های شما نخواهد بود.

تگ ها
100 نظرات
 1. امیر

  سلام
  چگونه می توان تمام کامنت هایی که تا به حال در اینستاگرام گذاشته ام در را پاک کنم ؟

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   سلام ، اول باید همه کامنت های که گذشتید رو پیدا کنید بعد راحت پاک کنید برای این کار می تونید با پشتیبانی مارکتینگ 98 در تماس باشید البته این کار هزینه ناچیزی دارد

   پاسخ
 2. علیرضا

  وقتی کسی مارو محدود کرده که کامنت هاشو نبینیم، هیچ راهی نیست که ببینیم کامنت هارو؟؟

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   می تونید با یک اکانت دیگه کامنت ها شو مشاهده کنید

   پاسخ
 3. علی

  سلام
  چرا ریپلای کامنت ها برای من نمایش داده نمیشه؟
  مثلا قبلا برای کامنت ها میزد این کامنت 20 تا پاسخ داره کلیک میکردم نمایش میداد اما الان هیچی نشون نمیده اصلا چیزی به نام پاسخ نیست حتی پاسخ هایی که خودم میدم وقتی بیش از 2 تا میشه محو میشن و فقط یکی اخرو نشون میده
  دلیلش چیه؟
  کلی اکانت جدید ساختم بازم همین طوره

  پاسخ
 4. مسیح

  سلام، اگر کامنت شخصی را زیر پست خذف کرده باشیمو الان دوباره بخوایم برگردونییم امکانش هست

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   سلام ، خیر بعد از حذف کامنت امکان برگشت وجود ندارد

   پاسخ
 5. پیمان

  سلام ببینید من دنبال یک کامنت قدیمی ام ولی اینستاگرام تا یک ماه قبل نشون میده میخوام کامنت های قدیمی قبل از یک ماه پیشمو ببینم . حتی کامنتایی که زیر پستایی که فالو نکردم ریز ریزشونو یکی هم نمیخوام جا بیفته که پیداش کنم میتونید کمکم کنید؟

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   سلام , بله کافیه ایدی پیج اینستاگرام تون را برای ما ارسال کنید به پشتیبانی مارکتینگ 98 در واتساپ پیام دهید

   پاسخ
 6. المیرا

  سلام من نمیتونم همه کامنت هارو بخونم زیر پست ها فقط یه تعدادی نشون داده میشه هرچی load more comments میزنم هیچی نمیاد ! یکسری کامنت هم فقط قسمت اکتیویتی میاد داخل کامنت ها نمیاد

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   سلام جهت مشاهده همه کامنت ها یک پست می توانید از برنامه قرعه کشی اینستاگرام استفاده کنید و فایل خروجی اکسل کامنت ها رو دریافت کنید

   پاسخ
 7. زیبا

  سلام. من در پیجی کامنت گذاشتم ولی الان نمیتونم پیداش کنم از کجا بفهمم کامنتم رو حذف کرده؟

  پاسخ
  1. مارکتینگ 98

   سلام , می تونید با ما تماس بگیرید راهنمایی کنیم

   پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *