مزایای خرید سوشیال سیگنال

افزایش بازدید و فروش سایت

افزایش بازدید و فروش سایت

سوشال سیگنال ها علاوه بر تاثیر مستقیم در سئوی سایت باعث افزایش رتبه و افزایش ترافیک سایت شما میشوند، با انتشار لینک وب سایت شما در شبکه های اجتماعی، کاربران را به سمت سایت شما هدایت شده و باعث افزایش ترافیک و در نتیجه افزایش فروش شما شوند. ادامه مطلب
بالا بردن سرعت ایندکس سایت

بالا بردن سرعت ایندکس سایت

با خرید سوشیال سیگنال محتوای سایتتان بهتر و سریع‌تر ایندکس خواهد شد. بالا بردن سرعت ایندکس سایت باعث میشود مطالب شما سریعتر از رقبا ایندکس شده و در رتبه های بالاتری از قرار بگیرید و این یعنی کلیک بیشتر و در نهایت مشتری و فروش بیشتر خواهد شد.
افزایش دامین آتوریتی و بک لینک

افزایش دامین آتوریتی و بک لینک

بک لینک ها یکی از اصلی ترین فاکتور های سئوی سایت و ارتقا رتبه سایت هستند. با خرید سوشیال سیگنال به مرور زمان دامین آتوریتی دامنه شما افزایش خواهد یافت گوگل بک لینک های دریافتی از شبکه های اجتماعی را با عنوان بک لینک با کیفیت در نظر میگیرد.

تعرفه خرید سوشیال سیگنال

نحوه خرید سوشیال سیگنال از مارکتینگ 98

سوالات متداول خرید بسته های سوشیال سیگنال

توجه داشته باشید که تعداد لایک و کامنت پست شما در شبکه های اجتماعی تاثیر ندارد و تنها تعداد اشتراک گذاری لینک سایت شما در شبکه های اجتماعی در سئو و گوگل اهمیت دارد.

به سوالات شما پاسخ داده ایم:

 • چقدر زمان نیاز داره تا سفارش من انجام شود؟
 • زمان انجام سفارش ها بین 15 تا 60 روز می باشد
 • بعد از خرید سوشیال سیگنال آیا می توانیم آن ها را چک کنیم؟
 • بله، با استفاده از سایت های signalcount.com می توانید وضعیت سوشیال سیگنال خود را قبل و بعد از سفارش بررسی نمایید.
 • آیا خرید سوشیال سیگنال باعث افزایش ترافیک سایت من می شود؟
  خرید سوشیال سیگنال نمی تواند به طور مستقیم به افزایش ترافیک سایت شما منجر شود، اما می تواند خرید سوشیال سیگنال می تواند به شما کمک کند که اعتبار اجتماعی بیشتری در شبکه های اجتماعی پیدا کنید، که می تواند به طور غیرمستقیم به رشد بازدید سایت شما کمک کند. در صورت نیاز می توانید از بسته های خرید بازدید سایت اقدام کنید.
 • سوشیال سیگنال بهتر است یا بک لینک؟
  هر دو خوب هستند و به نسبت سایت، کلمه کلیدی و رقبای شما متفاوت است و بهتر است که همه موارد در سئو انجام شود تا عملیات سئو طبیعی به نظر برسد. در بعضی پروژه ها ما کمبود بک لینک نداریم بلکه رقیب در شبکه های اجتماعی فعالیت خوبی داشته است. به همین دلیل ما هم لازم داریم با تقویت سوشیال سیگنال در این پارامتر سئو هم از رقیب جلو بزنیم. همچنین اگر رقیب سوشیال سیگنال نداشته باشد، خرید سوشیال سیگنال میتواند به شما کمک کند.
 • چرا اینستاگرام در بسته های سوشیال سیگنال وجود ندارد؟ 
 • شبکه هایی مانند اینستاگرام به دلیل محدودیت در درج لینک را نمیتوان به عنوان شبکه های اصلی دریافت سیگنال شبکه اجتماعی دانست، در صورت نیاز به خدمات اکسپلور اینستاگرام می توانید از پنل اینستاگرام مارکتینگ 98 استفاده کنید

5/5 - (3 امتیاز)