2 نظرات اخبار جدید, تبلیغات موبایلی

مدیریت کانال باادمین حرفه ای بعد از ساخت کانال در  پیام رسان سروش و ایتا  , مهم ترین کاری که ادمین های کانال  باید انجام دهند برای مدیریت حرفه ای کانال  شما نیاز به ربات دستیار ادمین یا استخدام یک فرد به عنوان ادمین کانال دارید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تولید محتوا و افزایش ممبر  اقدام نمایید. ولی قبل از  اضافه کردن ادمین به کانال یا استفاده از ربات برای مدیریت کانال خود نیاز هست به دسترسی داده شده توجه کنید تا امنیت کانال شما تامین شود .

مدیریت ادمین های کانال سروش و ایتا

مدیریت کانال سروش مربوط به بخش مدیریت ادمین ها و تعیین دسترسی های آنان می باشد. این عمل با استفاده از گزینه Administrators امکان پذیر بوده و با انتخاب آن به صفحه ای هدایت می شوید که تمامی ادمین های کانال خود را می توانید مشاهده نمایید. اگر تاکنون مدیر دیگری برای کانال خود انتخاب نکرده اید می توانید از طریق گزینه Add administrator در بخش تنظیمات کانال خود ، اقدام به اضافه کردن مدیر کانال دلخواه نمایید. به یاد داشته باشید که برای انتخاب مدیر کانال و دادن دسترسی مدیریت کانال به وی، قبل از هر چیز باید فرد انتخابی برای مدیریت، عضوی از ممبرهای کانال شما باشد. پس از انجام این عمل، می توانید از طریق گزینه Add Administrator فرد مورد نظر را به عنوان مدیر کانال انتخاب نمایید.

به محض انتخاب یکی از اعضای کانال به عنوان مدیر کانال ، صفحه ای برای شما به نمایش در خواهد آمد که در آن تعدادی گزینه دسترسی مدیریتی مشاهده خواهید نمود. با انتخاب هر کدام از این سطح دسترسی ها، اجازه انجام یک نوع از فعالیت های مدیریت کانال، به فرد انتخاب شده داده می شود.

مدیریت کانال تلگرام

دسترسی به ربات ها

با توجه به نیاز و اطمینان خود نسبت به ربات و ادمین کانال خود  می توانید دسترسی های مجاز در اختیار او قرار دهید

Change Channel Info: این دسترسی به ادمین اجازه می دهد اطلاعات کانال: مانند ID و توضیحات کانال را تغییر دهد
Post Messages: این دسترسی به ادمین اجازه می دهد پست جدید در کانال قرار دهد
Edit Messages of Others: این دسترسی به ادمین اجازه می دهد پستهای سایر ادمین ها را تغییر دهد
Delete Messages of Others: این دسترسی به ادمین اجازه می دهد پستهای سایر ادمین ها را از کانال حذف کند
Ban Users: این دسترسی به ادمین اجازه می دهد کاربران را از کانال شما حذف کند
Add Users: این دسترسی به ادمین اجازه می دهد کاربر جدید به کانال اضافه کند
Pin Messages: این دسترسی به ادمین اجازه می دهد یک پیام را به بالای کانال پین کند
Add New Admins: این دسترسی به ادمین اجازه می دهد ادمین جدید برای کانال تعریف کند

پس از انتخاب سطح دسترسی مورد نظر برای مدیریت کانال به مدیران جدید، می توانید با لمس گزینه شبیه به تیک در بالای صفحه، فعالیت های خود را ذخیره کرده و به صفحه اول بازگردید. حال شما توانسته اید بدون نیاز به برنامه یا نرم افزار و ربات خاصی اقدامات اولیه در خصوص مدیریت کانال و اعضای کانال خود را انجام دهید که امری بسیار ساده می باشد. مدیریت کانال تلگرام به طور صحیح  باعث جذب مخاطب و افزایش ممبر کانال شما خواهد شد و در آینده نیز روش های بیشتر و جذاب تری را در خصوص مدیریت کانال و ربات های مرتبط به این امر را معرفی خواهیم نمود که بسیار کاربردی خواهند بود.

در صورت تمایل جهت ساخت ربات پست گذار و ربات دستیار ادمین می توانید از بخش ساخت ربات سفارش خود را ثبت نمایید

تگ ها
2 نظرات
 1. R

  سلام
  من میخوام شماره مو عوض کنم و تو سروش با این شماره مالک هستم و میخوام با شماره جدیدم مالک باشم نمیدونم چجوری باید مالک رو عوض کنم نمیخوام فقط ادمین باشم .

  پاسخ
 2. لیسا

  سلام اونی که گفته من میخوام با شماره ی جدیدم مالک بشم الان بهت میگم نگا اول شماره ی جدیدتو ادمین می کنی بعد داخل تنظیمات سه تا دکمه هست میزنی انتقال مالکیت بعدش اون مالک میشه و شما ادمین

  پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *