حذف موقت اکانت اینستاگرام

بدون نظر آموزش اینستاگرام, ترفند های اینستاگرام


امروزه شبکه های اجتماعی جزوی از زندگی افراد شده است و اشخاص بخش اعظمی از وقت خود را در این برنامه ها سپری می کنند.
اینستاگرام یکی از این برنامه ها می باشد که محبوبیت فراوانی در بین عموم دارد و روز به روز بر تعداد آن افزوده می شود.
نکته ای که در این میان حائز اهمیت می باشد و اتفاقا افراد به آن توجهی ندارند گذر زمان می باشد.

بعضی اشخاص قصد دارند که برای مدت زمانی از این فضا دور باشند اما نمی خواهند که اکانت آن ها برای همیشه از بین برود تنها برای مدتی که خودشان می خواهند از این برنامه دور باشند و پس از این مدت دوباره اکانت قبلی خود را با همان اطلاعات قبلی فعال کنند

خوشبختانه اینستاگرام این امکان را در اختیار افراد قرار داده است. اشخاص می توانند حساب کاربری خود را برای مدتی از دسترس خارج کنند و یا به عبارتی غیرفعال کنند و این حذف یک حذف دائمی نمی باشد تنها موقتا اکانت خود را حذف می نمایید

حذف موقت اکانت اینستاگرام چگونه است؟


در این مطلب از سایت دیجیتال مارکتینگ 98 قصد دارد که مراحل دی اکتیو کردن موقت اکانت اینستاگرام را به شما آموزش دهند.

حذف موقت اکانت اینستاگرام


گام اول در غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام


در وهله اول برای شروع کار باید به صفحه رسمی اینستاگرام مراجعه نمایید که برای این منظور می توانید از طریق لینکی که برای شما قرار دادیم تنها با کلیک بر روی آن مستقیما به صفحه رسمی اینستاگرام بروید و کار خود را شروع کنید. https://www.instagram.com
برای حذف موقت اکانت اینستاگرام خود پس از کلیک بر روی لینک فوق صفحه ای برای شما باز می شود که که باید در آن صفحه بر روی log in کلیک نمایید.
پس از آن باید اطلاعات خود از قبیل نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید تا بتوانید وارد اکانت خود شوید.


در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید می توانید با با کلیک بر روی گزینه forgot رمز خود را بازیابی کنید.

گام دوم در غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام


اگر مراحل گفته شده در مطالب فوق را انجام داده باشید در حال حاضر شما در صفحه خود در اینستاگرام می باشید.
حال در این صفحه با لمس آیکون آدمکی که در گوشه سمت راست و پایین صفحه قرار دارد به پروفایل شخصی خود بروید.
پس از آن که به قسمت پروفایل شخصی خود مراجعه کردید بر روی edit profile بزنید در این حالت صفحه ای برای شما باز می شود که مربوط به ویرایش صفحه اینستاگرام شما می باشد.


در این صفحه به انتهای صفحه مراجعه فرمایید و بر روی temporarily disable my account کلیک نمایید تا بتوانید به صفحه غیرفعال کردن اکانت خود در اینستاگرام وارد شوید.


گام سوم در غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام


در این صفحه که مربوط به غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام می باشد با صفحه ای روبرو خواهید بود که در آن به علت غیرفعال کردن اکانت خود در اینستاگرام باید دلیلی را به اینستاگرام ارائه دهید گرچه اینستاگرام سعی بر آن دارد که راهکارهایی را به شما ارائه دهد تا شما را از انجام این کار منصرف نماید.


البته در این مرحله نیازی ندارید که حتما دلیل واقعی خود را بیان کنید و می توانید تنها گزینه just need a break را انتخاب نمایید.


گام چهارم در غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام


پس از طی مراحل فوق و انتخاب گزینه ای برای دلیل حذف موقت اکانت اینستاگرام خود اینستاگرام مجددا رمز عبور شما را درخواست خواهد نمود و شما باید دوباره رمز عبور خود را وارد نمایید و بعد از وارد نمودن در بخش پایین صفحه بر روی دکمه قرمز رنگ که عبارت temporarily disable account در آن نوشته شده است را کلیک نمایید و در آخر اینستاگرام برای تمام کردن کار دوباره از شما تاییدیه می خواهد و این تاییدیه را در قالب سوال از شما می پرسد که تنها کافی است شما گزینه اوکی را انتخاب نمایید در این صورت شما مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتید.

اگر در حالتی که برای شما صفحه ای با این عنوان باز شود که داخل کادر سبز رنگ آن عبارت your account has been temporarily disable to reactivate it log back in نوشته شده باشد شما رسما اکانت خود را غیرفعال نموده اید و در این صورت اکانت شما برای فالو کنندگان و فالوشوندگان شما ناپدید خواهد شد تا اینکه دوباره آن را فعال کنید.

حذف موقت اکانت اینستاگرام

آیا برای غیرفعال کردن اکانت زمانی تعیین شده است یا خیر؟


برای غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام شما تنها می توانید هفته ای یک بار آن را غیرفعال و دوباره فعال کنیداگر به طور مداوم از این قابلیت استفاده نمایید این مدت زمان برای شما به جای یک هفته به هفته های بیشتر افزایش می یابد.

آیا می شود بدون داشتن نام کاربری و رمز عبور اکانت خود را در اینستاگرام غیر فعال نمود؟


جواب خیر است بدون داشتن این موارد امکان غیرفعال کردن وجود ندارد در صورتی که یوزرنیم و پسورد خود را ندارید می توانید با استفاده از شماره موبایل و یا ایمیل خود آن ها را بازیابی کنید.
اینستاگرام نیز نمی تواند بدون داشتن یوزرنیم و پسورد شما اکانت شما را غیرفعال کند.

چگونه می شود مجددا اکانت خود را از حالت حذف موقت اکانت اینستاگرام دراورد و وارد اکانت خود شد؟


برای این کار کافیست همان یوزرنیم و پسورد فعلی خود را مجددا وارد نمایید و لاگین کنید و چنانچه با مشکل مواجه شدید می توانید با استفاده از گوشی و وب سایت نسخه دسکتاپ وارد شوید.

آیا با فعال کردن مجدد اکانت دوباره اطلاعات قبلی بازیابی می شوند؟


شما با غیرفعال کردن اکانت خود اطلاعات خود را در صفحه تغییر نمی دهید بلکه آن ها دست نخورده باقی می مانند.
در صورتی که قصد دارید اکانت اینستاگرام خود را به صورت دائمی حذف نمایید می توانید مطلب دیلیت اکانت اینستاگرام را در سایت دیجیتال مارکتینگ مطالعه فرمایید.

تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *