1 نظر آموزش سئو و بهینه سازی سایت

بک لینک چیست چرا بسیاری به دنبال خرید بک لینک قوی یا خرید بک لینک دائمی و ریپورتاژ آگهی برای سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل هستند بالابردن سایت در صفحه اول گوگل و الکسا یکی از مزیت های ساخت بک لینک برای وب سایت می باشد با مارکتینگ 98 همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

بک لینک چیست

همه‌ی افرادی که بعد از طراحی سایت به فکر برندسازی هستند و می‌خواهند وب سایت تجاری خود را به جامعه‌ی هدف کاربران جامعه مجازی بشناسانند، باید از بک‌ لینک‌ها استفاده کنند. بک ‌لینک درواقع لینک ورودی به یک سایت است و هنگامی که یک وب سایت به وب سایت دیگر پیوند می‌خورد، ایجاد می‌شود. این پیوند می‌تواند در گوشه‌ای از یک سایت در جعبه‌ی لینک‌ها یا استفاده از لینک یک سایت در محتوای وب سایت دیگر باشد. بک‌ لینک‌ها به دلیل اینکه بهبود رتبه سایت در گوگل، موجب اعتبار یک وب سایت می‌شوند در سئو اهمیت دارند.

درواقع اگر تعداد زیادی از سایت‌ها به یک سایت به خصوص لینک دهند یا اصطلاحاً به آن سایت بک ‌لینک دهند، موتورهای جستجو نتیجه می‌گیرند که آن سایت مفید واقع شده است. بنابراین هرچه یک سایت بتواند تعداد بک ‌لینک‌های بیشتری به دست آورد، در رتبه‌بندی سایت‌ها از جایگاه بهتری برخوردار خواهد بود. موتور جستجوی گوگل همواره سعی دارد به کاربران خود بهترین نتایج جستجو را ارائه دهد، از این رو به رتبه‌بندی سایت‌ها می‌پردازد.

تیم سئو و بهینه سازی سایت مارکتینگ 98 در عرض یک هفته وب سایت‌های با کیفیت را که متناسب با کلیدواژه‌های موضوعی شما هستند، پیدا کرده و ساخت بک ‌لینک را در آن سایت‌ها برای وب سایت شما انجام می‌دهد. بعد از یک ماه گوگل به فهرست‌بندی بک ‌لینک‌‌های وب سایت شما در سایت‌های دیگر می‌پردازد و بعد از سه ماه به طور اساسی تأثیر مثبت این فرآیند را بر وب‌سایت خود احساس خواهید کرد.

برای اینکه بتوانید تعداد بک‌لینک‌های وب سایت خود را افزایش دهید باید ابتدا محتواهای مفیدی را روی آن بارگذاری کنید تا کاربران فضای مجازی دلیلی برای ورود به وب سایت شما داشته باشند. اگر وب سایت شما از محتوای مناسب برخوردار نباشد، کاربران پس از ورود، انگیزه‌ای برای ماندن در سایت نخواهند داشت و آمار بازدید شما آمار پایداری نخواهد بود.

خرید بک لینک

خرید بک لینک چه فایده‌ای دارد؟

ربات‌های گوگل، همواره در حال رصد سایت‌های مختلف در فضای اینترنت هستند. این ربات‌ها بک لینک‌ها را مشاهده می‌کند و امتیازی ویژه برای سایت مقصد قائل می‌گردند. به همین علت است که در نتیجه‌ی خرید بک لینک به مرور رتبه یک وب‌ سایت در موتور جستجوی گوگل ارتقا می‌یابد.

تهیه و خريد بك لينك را باید از کجا انجام داد؟

بسیاری پس از مطرح شدن بحث بک لینک‌ها، بلافاصله به طرح این سؤال می‌پردازند که بهترین جا برای خرید بک لینک قوی و ریپورتاژ آگهی کجا است؟ بک لینک را باید از سایت های معتبر و مرتبط با موضوع فعالیت خود تهیه کنید برای این کار می توانید از کارشناسان سئو مارکتینگ 98 مشاوره بگیرید.

چرا بسیاری به دنبال خرید بک لینک با کیفیت یا خرید بک لینک طبیعی هستند؟

بحث خرید و فروش بک لینک، بحثی بسیار مهم و پیچیده بوده و باید در انجام آن بسیار دقت کرد. چرا که موتور جستجوی گوگل امروزه بسیار هوشمند بوده و مشاهده شده که در مواردی سایت هایی که مرتکب خرید بک لینک انبوه و یا خارجی می شوند را مجازات می‌کند.

سخن آخر…

به عنوان نکته‌ی پایانی یادآوری می کنیم  که ما در سایت یک بخش تحت عنوان مقالات مربوط به آموزش سئو و بهینه‌سازی وب سایت اختصاص دادیم که می توانید اطلاعات خود را در زمینه بک لینک سازی قوی و با کیفیت ارتقا دهید .

 

Rate this post
تگ ها
1 نظر
  1. Kaitlin Thomaston

    Really informative, thanks for sharing this!

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *