بدون نظر آموزش اینستاگرام

با برنامه قرعه کشی می توانید برنده مسابقه اینستاگرام را انتخاب کنید . برگزاری مسابقه اینستاگرامی برای افزایش فالور واقعی یکی از روش های موثر بازاریابی در اینستاگرام است که شما می توانید با کمک این مسابقات محصولات و خدمات خود را در معرض دید کابران اینستاگرام قرار دهید و آنها را تشویق به فالوکردن پیج خود کنید. اما برای دریافت و جذب مخاطب جدید باید قرعه کشی آنلاین را کاملا عادلانه برگزار کنید.

بهترین روش قرعه کشی در اینستاگرام

چگونه برنده مسابقه خود را به صورت رندوم یا تصادفی انتخاب می کنید؟ یک سایت قرعه کشی آنلاین و قابل اعتماد برای تعیین برنده مسابقه اینستاگرامی نیاز دارید به طوری که محکوم به جانبداری تقلب در قرعه کشی نشوید. در ادامه ما 6 برنامه قرعه کشی مسابقه اینستاگرام را به شما معرفی خواهیم کرد.

انتخاب برندگاه مسابقه توسط سایت قرعه کشی آنلاین و رندوم گوگل

ابزار تولید اعداد تصادفی و قرعه کشی گوگل یکی از ویژگی های جالب ارائه شده توسط گوگل می باشد. استفاده از آن برای انتخاب برندگان مسابقه کار ساده ای است و از همه مهمتر به پرداخت هزینه ای نیاز ندارد.

قرعه کشی با گوگل چگونه انجام میشود؟

برای شروع قرعه کشی با گوگل ، به هر یک از شرکت کننده های مسابقه خود یک عدد  در اکسل  اختصاص دهید. یکی از راه های انجام این کار این است که بر اساس ترتیب شرکت کردن، یک عدد به آنها اختصاص دهید. بنابراین اولین شرکت کننده شماره 1، نفر دوم شماره 2 و … را خواهند داشت.

حالا کافیست به گوگل بروید و random number generator را سرچ کنید. با این کار کادری ظاهر می شود که از شما می خواهید یک مقدار حداقل و یک مقدار حداکثر را وارد کنید.

قرعه کشی با گوگل

در کادر Min باید اولین عددی که اختصاص داده اید (به طور مثال عدد 1) و در کادر Max بایدحداکثر مقدار را وارد کنید (به طور مثال عدد 100). بعد از وارد کردن این اعداد دکمه Generate را کلیک کنید.

اگر تمایلی به استفاده از گوگل ندارید می توانید از تعداد زیادی ابزارهای تولید کننده اعداد تصادفی رایگان استفاده کنید. فقط باید یک جستجوی اینترنتی انجام دهید تا گزینه مورد دلخواه خود را پیدا کنید.

از هر برنامه یا سایت که برای قرعه کشی استفاده می کنید بهتر است که از نتیجه اسکرین شات بگیرید و یا کلیپ تهیه کنید تا نحوه انتخاب رندوم برنده مسابقه اینستاگرام را مستند کنید.

سایت قرعه کشی رندوم بهترین روش انتخاب برنده مسابقه اینستا

اگر ترجیح می دهید که به جای انتخاب اعداد رندوم (مانند روش گوگل رندوم) نام شرت کنندگان را انتخاب کنید می توانید از سایت MiniWebTool کمک بگیرید.

برای استفاده از انتخابگر نام تصادفی MiniWebTool، در هر خط نام یکی از شرکت کنندگان را وارد کنید (مانند زیر).

توجه داشته باشید که شما می توانید به جای وارد کردن دستی اسامی در کادر زیر می توانید فایل تکست را انتخاب کنید.

سایت قرعه کشی رندوم

 سپس دکمه pick a random name  را انتخاب کنید. حالا یک نام به صورت تصادفی انتخاب شده و قرعه کشی مسابقه اینستاگرام شما به پایان می رسد. مجددا می توانید برای مستندسازی؛ اسکرین شات بگیرید.   

قرعه کشی مسابقه فیس بوک با  Pick a Winner

اگر شما مسابقه را در تایم لاین پیج فیس بوک خود برگزار می کنید می توانید از برنامه قرعه کشی فیس بوک سایت  Woobox free Pick a Winner استفاده کنید تا به صورت رندوم انتخاب کنید که چه کسی برنده مسابقه فیس بوک شما می باشد.

برای استفاده از این ابزار باید در سایت ثبت نام کنید و آن را به حساب فیس بوک خود متصل کنید. بعد روی سربرگ Posts کلیک کنید تا پست مسابقه را انتخاب کنید.

سپس باید انتخاب کنید که آیا فقط  شمارش کامنت ها را نیاز دارید یا هر دو کامنت ها و پاسخ ها را نیز میخواهید که به صوت فایل اکسل دانلود کنید و قرعه کشی کنید . در نهایت روی دکمه Pick Winner یا همان انتخاب برنده کلیک کنید و از نتیجه اسکرین شات بگیرید.

سپس می توانید خودتان با برنده خود تماس بگیرید یا اکانت Woobox خود را ارتقاء دهید تا بتوایند از این ابزار برای اطلاع دادن به برندگان مسابقه اینستاگرام استفاده کنید. 

سایت قرعه کشی یوتیوب

اگر می خواهید بین سابسکرایب یوتیوب که برای شما کامنت گذاشته اند قرعه کشی برگزار کنید می توانید از سایت قرعه کشی یوتیوب استفاده کنید. برای استفاده از این ابزار تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک ویدیوی خود را وارد کنید و روی دکمه جستجو کلیک کنید.

سایت قرعه کشی یوتیوب

توجه داشته باشید با انتخاب گزینه Filter duplicate users می توانید کاربرانی که چند بار نظر داده اند و تکراری هستند را فیلتر کنید. با انتخاب Include replies to comments می توانید کامنت های تکراری را هم در نظر بگیرید. با انتخاب Filter comments based on a specific text کامنت ها را بر اساس یک متن خاص فیلتر کنید. Exclude / blacklist users کاربران بلک لیست را هم در نظر بگیرید و الی آخر.

هنگامی که لینک ویدیو یوتیوب  را وارد کردید روی دکمه شروع  کلیک می کنید تا برنده مسابقه را انتخاب کنید. چند ثانیه بعد قرعه کشی ، نام برنده مسابقه خود را مشاهده خواهید کرد.

نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام Easypromo

برای انتخاب برندگان مسابقه از بین کامنت ها و هشتگ ها می توانید از این نرم افزار قرعه کشی استفاده کنید. اما پیگیری روش های مختلف ورود مانند گذاشتن نظرات معتبر، استفاده از هشتگ ها می تواند کار دشواری باشد. برنامه ای مانند ابزار قرعه کشی اینستاگرام Easypromos می تواند کمک کننده باشد.

این ابزار نه تنها برنده شما را انتخاب می کند بلکه یک لیست برنده و گواهی اعتبار ایجاد می کند تا نشان دهد که قرعه کشی منصفانه بوده است.

اولین مسابقه شما که از طریق برنامه قرعه کشی اینستاگرام در این سایت انجام می شود رایگان است و به شما این شانس را می دهد که بدون ریسک آن را امتحان کنید. برای برگزاری مسابقه های بعدی باید اشتراک خریداری کنید.

برنامه قرعه کشی All-in-One

اکثر برنامه های قرعه کسی با ابزار انتخاب برنده ارائه می شوند. برای مثال و Rafflecopter هر دو شرکت کنندگان را می پذیرند و در پایان جایزه برنده را انتخاب می کنند.

اگر شما مسابقه آمازون را اجرا کنید بر اساس معیارهایی که تعیین می کنید؛ برنده قرعه کشی را به صورت خودکار انتخاب می شود.

مزیت این سرویس های این است که نه تنها انتخاب برنده ساده است، بلکه در انتخاب برنده بحثی از پارتی بازی و تقلب وجود ندارد.

جمع بندی برنامه های قرعه کشی

اگر علاقمند به یادگیری بیشتر در مورد اعداد تصادفی هستید؛ می توانید مولدهای اعداد تصادفی را بررسی کنید تا غیر قابل پیش بینی بودن را تضمین کنید. اگر می خواهید برنده مسابقه اینستاگرام خود را بر اساس نام انتخاب کنید و یا اجازه دهید که برنامه ها خودشان برنده را بر اساس معیارهایی که تعیین کرده اید انتخاب کنند، بخش قرعه کشی رایگان مارکتینگ 98 را حتما تست کنید .

تگ ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *