بنر مسابقه اینستاگرامی

1 نظر آموزش اینستاگرام, بازاریابی شبکه های اجتماعی

بنر مسابقه اینستاگرامی را حرفه ای طراحی کنید عکس مسابقه باید همانند پوستر و بنر تبلیغاتی اینستاگرام جذاب طراحی شود اگر به دنبال ساخت بنر برای پست مسابقه اینستاگرامی هستید ما در اینجا بهترین سایت ها و ابزارها را معرفی خوهیم کرد همچنین نمونه بنر تبلیغاتی و عکس مسابقه را رایگان می توانید دانلود کنید

برگزاری مسابقه اینستاگرامی

برای راه اندازی مسابقه در اینستاگرام ابتدا باید بنر مسابقه را طراحی کنید هر چقدر پوستر مسابقه و بنر تبلیغاتی شما جذاب تر باشد آدمها بیشتر به آن توجه می‌کنند. یک مسابقه هیجان انگیز برگزار کنید و از آدمها بخواهید در آن شرکت کنند. بنر مسابقه خود را در صفحات پر بازدید اینستاگرام تبلیغ کنید .سعی کنید ایده مسابقه ‌تان خیلی پیچیده نباشد و جوری باشد که همه بتوانند شرکت کنند. یک مسابقه حرفه‌ای سه مرحله دارد:


در صورت تمایل می توانید مقاله طراحی مسابقه اینستاگرامی موفق را بخوانید ما در این مقاله از صفر تا 100 برگزاری یک مسابقه را توضیح دادیم.

طراحی بنر مسابقه اینستاگرامی

برای طراحی یک بنر تبلیغاتی جذاب برای مسابقه اینستاگرامی نیازی به هزینه کردن نیست. در واقع ساخت بنر اینستاگرام کاملا رایگان است! تنها چیزی که شما خرج می‌کنید کمی زمان و انرژی است. پس شروع کنید و مسابقه اینستاگرامی خود را برگزار کنید . برای پست مسابقه شما باید یک عکس داشته باشید و یک کپشن.

ما در اینجا نمونه بنرهای مسابقات اینستاگرامی را آماده کردیم که شما می توانید به راحتی دانلود کرده و در اینستاگرام خود منتشر کنیدالبته اگر نیاز به طراحی بنر حرفه ای و اختصاصی دارید ما تمام مراحل ساخت یک بنر عالی برای تبلیغات در اینستاگرام را به شما می‌گوییم. تنها کافی است چند کار ساده انجام دهید:

عکس مسابقه اینستاگرامی

نمونه بنرهای تبلیغاتی و عکس مسابقه های اینستاگرامی را طراحی و فراهم کردیم که شما می توانید رایگان دانلود کرده و به عنوان پست مسابقه در پیج اینستاگرام خود منتشر کنید اگر به دنبال طراحی بنر تبلیغاتی یا پوستر مسابقه خاصی هستید می توانید از سایت ها و ابزارهای معرفی شده در ادامه مقاله استفاده کنید.

بنر مسابقه شماره 1

عکس مسابقه

بنر مسابقه شماره 2

بنر مسابقه

بنر مسابقه شماره 3

بنر مسابقه

بنر مسابقه شماره 4


بنر مسابقه شماره 5

عکس مسابقه

با توجه به اینکه امکان نمایش تمام بنر های اینستاگرامی در سایت وجود ندارد برای راحتی شما کاربران تمامی عکس های مسابقه را در فایل زیر فشرده کرده و جهت دانلود در اختیار شما قرار داده شده است

توجه : بعد از دانلود ، فایل را با برنامه WinRAR از حالت فشرده خارج کنید حجم فایل حدودا 5 مگا بایت است .

ساخت پوستر مسابقه اینستاگرامی با سایت کانوا

برای ساخت یک پوستر برای پست مسابقه اینستاگرام نیازی به هزینه کردن نیست. در واقع ساخت بنر با ابزارها و سایت ها برای اینستاگرام کاملا رایگان است ما در این آموزش تمام مراحل ساخت یک بنر جذاب برای پست اینستاگرام را به شما می‌گویم. تنها کافی است چند کار ساده انجام دهید:

سایت کانوا Canva یکی از ابزارهای چندمنظوره برای تولید تصاویر در تولید محتوا است. این ابزار برای اینستاگرام هم خدمات خیلی خوبی ارائه می‌کند. عکس‌های پس‌زمینه یا کاور، عکس برای پُست‌های مختلف، عکس پروفایل و تصاویر تبلیغاتی از جمله خدماتی است که کانوا به رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تغییر حجم عکس‌ها، ساخت لوگو، ایجاد کُلاژهای مختلف تصویری و اینفوگرافیک هم از سایر بخش‌های مفید و مورد‌ استفاده کانوا است.

برای ساخت یک پوستر حرفه ای برای مسابقه اینستاگرام کافی وارد سایت Canva شوید و یکی از قالب های پست را انتخاب کرده و پس از ویرایش متن و لوگو , عکس را دانلود کرده و در پیج اینستاگرام خود منتشر کنید

طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام

ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام برای پست و استوری را با سایز و قالب استاندارد از مارکتینگ 98 بخواهید بنر تبلیغاتی اینستاگرام باید جذاب و حرفه ای باشد تا توجه مخاطبین را به خود جلب کند همیشه قبل از شروع تبلیغات در اینستاگرام یک بنر مرتبط با خدمات و محصولات خود طراحی کنید تا بیشتر مورد توجه فالوورها قرار گرفته و بتوانید درآمد خود را از اینستاگرام افزایش دهید

در صورت تمایل به طراحی بنر تبلیغاتی و دریافت نمونه بنرهای تبلیغاتی اینستاگرام می توانید با مارکتینگ 98 در تماس باشید

Rate this post
تگ ها
1 نظر
  1. ملینا

    عالی

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *